Автоматика для розпашних воріт

Скидка

Edinger E4 – автоматика для розпашних воріт

Есть в наличии

12166 грн. 10428 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

13035 грн. 11080 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

13035 грн. 12166 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

12557 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Нет в наличии

18466 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

20378 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

24506 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 
Отримай знижку на автоматику прямо зараз!


Загальні принципи вибору автоматики для розпашних воріт ми розглянули у статті «Якій автоматиці варто віддати перевагу?»

Тепер нам належить розібратися в питанні підбору конкретної моделі автоматики для розпашних воріт для конкретного завдання.

Розглянемо основні фактори, що впливають на вибір автоматики для розпашних воріт.

Основні фактори, що впливають на вибір автоматики для розпашних воріт.

Такими факторами є:

Вага стулки для розпашних воріт.

Один з найголовніших параметрів, які впливають на вибір автоматики для розпашних воріт. Але не можна тільки його брати до уваги. Чому? Тому що крім нього на роботу автоматики для розпашних воріт впливають площа стулки, якість монтажу петель, легкість ходу стулки, тип автоматики (лінійна або важільна), погода, інтенсивність відкривання і т.п.

Ширина стулки. Уявіть собі, що ворота вагою в одну тонну можуть бути і метровими, і п'ятиметровими. П'ятиметрові ворота відкрити набагато важче.

Площа стулки розпашних воріт.

Часто виникає ситуація, коли людина просить недорогу автоматику для розпашних воріт, роблячи заяву про низьку вагу стулки «до 100 кг», а на питання щодо розмірів стулки воріт відповідає «3 м на 3 м».

Чому ж не можна використовувати автоматику для розпашних воріт за ваговим параметром? Тому, що на стулку і привід для розпашних воріт впливають сильні вітрові навантаження і якщо ми встановимо автоматику для розпашних воріт, розраховану на вагу стулки до 200 кг при розрахунковій максимальної площі стулки 4 кв.м., то перший же сильний вітер порве механізм відкривання розпашних воріт, як Тузик ганчірку. 

Тоді, як правильно вчинити?

Необхідно розрахувати вагу стулки з урахуванням вітрового навантаження. Розрахункове вітрове навантаження складає не менше 50 кг на кв.м. 

Припустимо, у вас "стандартні" розпашні ворота, виготовлені з профнастилу і мають ширину однієї стулки 2м і висоту 2м, орієнтовна вага стулки 100 кг. Разом, вітрове навантаження дорівнює 2 * 2 * 50 = 200 кг. Додаємо фактичну вагу стулки і отримуємо підсумкову цифру в 300 кг. У таких випадках необхідно встановлювати привід для розпашних воріт, розрахований на вагу стулки 400-800 кг і на відповідне вітрове навантаження.

Легкість ходу стулки розпашних воріт.

Необхідно проконтролювати цей параметр. Оскільки нормально встановлені і відрегульовані розсувні ворота Ви повинні відкривати пальцем. Якщо це не так, шукайте причину в перекосі стовпа, стулки, в незмазанній петлі, перекосом петлі під час зварювання і т.п.

Кожна з цих причин може збільшувати зусилля при відкриванні та закриванні в багато раз, що не сприятиме довгій і безвідмовній роботі автоматики для розпашних воріт. Те ж саме стосується і погодних умов - мороз, іній, сніг створюють додатковий опір руху стулки воріт, тому бажано встановлювати привід для розпашних воріт із запасом, щоб власноруч не допомагати взимку воротам відкриватися.

Інтенсивність роботи.

Одним з найважливіших параметрів при підборі автоматики для розпашних воріт є інтенсивність роботи. Цей параметр розраховується як відношення часу роботи до загального часу за одиницю часу, і виражається, звичайно, у відсотках.

Давайте розрахуємо кількість робочих циклів за 1 годину при характеристиці інтенсивності 30%.

Якщо у нас розмір стулки воріт до 3м, то на відкривання стулки розпашних воріт піде близько 20с і на закривання стільки ж. Тобто повний цикл відчинення/зачинення ворота здійснять за 40 секунд. Помноживши 60 хвилин в годині на 30% отримуємо 18 хвилин роботи на годину. А так як наша стулка відкривається і закривається за 40 секунд, ми отримуємо 27 циклів відчинення/зачинення на годину.

Тобто автоматика для розпашних воріт розрахована пропустити не більше 27 машин на годину. Для домашніх побутових розпашних воріт цього цілком достатньо. Але що робити компаніям, в штаті яких до 50 авто? Ці автомобілі в годину пік (приїзд на роботу) перевищать 27 циклів, за якими прийде перегрів автоматики для розпашних воріт. Це трапляється, зазвичай, в спеку.

Для таких воріт використовуються приводи промислового використання, головною відмінністю яких є краще охолодження редуктора і двигуна, використання систем теплового захисту, захисту від наїзду на перешкоду і т.п.

Звичайно, такі приводи для розпашних воріт дорожче побутової автоматики, але вони прослужать в рази довше. Я думаю кожен з нас відчув різницю в ресурсі між професійним інструментом і побутовим.

Вибір типу автоматики для розпашних воріт

Тепер ми підійшли до найважчого - вибору типу автоматики для розпашних воріт. Розрізняють два основних типи автоматики для розпашних воріт - лінійні і важільні.


Лінійні приводи для розпашних воріт працюють за принципом укорочення або подовження штока. Лінійні приводи за принципом дії нагадують гідроциліндр.

Це найпоширеніший тип автоматики для воріт, на його частку припадає більше 95% всіх установок автоматики для розпашних воріт в Україні.

Чому вони отримали таку поширеність? Все дуже просто - вони сильніші, конструктивно простіші, надійніші і, що важливо, - дешевші за інші види автоматики для розпашних воріт. У лінійній автоматиці крутний момент від двигуна до стулки може передаватися за допомогою черв'ячного редуктора, планетарного редуктора або масла (гідроциліндр). Найпоширенішими лінійними приводами є саме черв'ячні редуктора.


Черв'як (1), встановлений на валу двигуна, обертає зубчасте колесо (2), встановлене на ходовому гвинті приводу. Черв'ячний редуктор працює практично безшумно, плавно і має властивість власного гальма. Великим плюсом черв'ячної передачі є її унікальна властивість - вона необоротна. Тобто, якщо до черв'ячного колеса докласти обертове зусилля, то через силу тертя передача працювати не буде.


Яскравий представник черв'ячних передач - італійський Rotelli MT400. Тут крутний момент передається на ходовий гвинт від шестерні.


На фото черв'ячний редуктор автоматики для розпашних воріт Miller Technics.

Крутний момент ходовому гвинту передається за допомогою конічної шестерні, встановленої на валу з черв'ячної шестернею. 

Крутний момент від двигуна передається рухомій гайці - каретці за допомогою ходового гвинта з трапецеїдальним різьбленням


Трапециідальне різьблення гвинта - це ходове різьблення, що володіє відносно великою силою тертя, воно є самогальмуючим. Його перевага - у положенні спокою (двигун не працює) не вимагає додаткового фіксування. Тобто при впливі вітру або іншого навантаження на стулку воріт не передаватиметься крутний момент від каретки (гайки) через ходовий гвинт на шестерні редуктора і двигун.


На фото ходовий гвинт з шестизаходним трапецеідальним різьбленням і гайка - каретка приводу  Rotelli MT400. Використання шестізаходной різьби дозволило збільшити крок різьби, висоту профілю різьби, площу контакту гайки - каретки і ходового гвинта. Навіть при ударі автомобіля об стулку, воріт може лопнути сам гвинт, але з'єднання гайка/гвинт ще жодного разу не постраждало.


Тут ми бачимо ходовий гвинт з багатозаходном трапецеідальним різьбленням приводу Miller Technics 4000. Гайка/каретка з'єднані зі штоком і при обертанні ходового гвинта висувають шток.


Шток при цьому виповзає з корпусу, немов шток гідроциліндра. Через це багато покупців думають, що всі лінійні приводи гідравлічні


А це ходовий гвинт і гайка - каретка приводу  Miller Technics 3000.  Каретка переміщається всередині корпусу приводу для розпашних воріт.


На верхньому моторі каретка висунута, на нижньому - втягнута. До каретці приварений палець, який прикріплюється до кронштейна на воротах. Тобто залежно від типу штока лінійні приводи діляться ще на два підвиди - з висувним штоком і ползункового типу.

Потрібна допомога в підбору типу автоматики під Ваші розпашні ворота?


Отримайте безкоштовну консультацію


Застосування редукторної передачі та трапецеїдальної різьби дає таким приводам для розпашних воріт величезну фору перед конкурентами.

Чому це важливо для воріт?

Якщо буде докладено зусилля з боку воріт (а це може бути сильний вітер або зусилля людини, що ламає ворота), то редуктор не буде обертатися у зворотний бік - ворота від вітру самі не відкриються. Завдяки цим особливостям привід є самоблокуючим - тобто працює тільки від електродвигуна. При вимкненому електродвигуні (не запускаючи в дію механізм аварійного розблокування) закрити або відкрити ворота неможливо.

До надійноі черв'ячної автоматики для розпашних воріт можна віднести Rotelli MT400, Miller Technics 3000, Miller Technics 4000, Miller Technics 5000.

Але існують і інші види лінійних приводів - зокрема, з планетарним багатоступеневим редуктором. Такі передачі мають істотний недолік - вони не є самоблокувальними. Тобто, якщо натиснути на стулку, сила тиску на ворота через ходовий гвинт передасться планетарному редуктору і двигуну. На практиці це означає, що сильний вітер буде відкривати ворота. Тому в таких редукторах додатково встановлюють електромагнітний замок - блокіратор, який перешкоджає обертанню двигуна. Такі системи не відрізняються високою надійністю, хоча й коштують не дешево.


Яскравий тому приклад - моделі Came ATI и Дурхан Свинг. Завдяки соленоїду, застосуванню пластикових шестерень редуктора і нестачі мастила ходового гвинта, рідко який привід "дотягне" до закінчення гарантії, хоча і цінник на них не дуже гуманний у порівнянні з конкурентами.


А для того, що б ворота самі не відкривалися, на двигуні встановлений соленоїд - магніт, блокуючий самовільне повертання двигуна. "Завдяки" соленоїду при старті воріт чути гучне клацання, а сама робота приводу супроводжується дзвіном і вібрацією в такт змінному струму. По звуку цей "зуд" нагадує роботу вібраційного водяного насоса - хто знає той зрозуміє.


Є ще й гідравлічні лінійні приводи - наприклад, FAAC 422 (на фото). Але в експлуатація така автоматики приводить до потенційних проблем, пов'язаних з течею сальників, недостатнім рівнем масла, загустінні масла при низьких температурах і т.д. Тому рекомендуємо загострити свою увагу на черв'ячних лінійних моторах.


У важільних приводах для розпашних воріт, принцип дії як в людської руки - довгий важіль з двох частин з рухомим шарніром. В основі таких приводів найчастіше лежить багатоступінчастий редуктор планетарного типу або комбінований. Недоліком передач такого типу для воріт є недостатнє самоблокування. Тобто сильний вітер або розгойдування воріт руками може привести до відкриття стулки воріт. У таких випадках бажано додатково до приводу використовувати електрозамок, а це ускладнює і здорожує конструкцію.

Важільні приводи, як правило, у кілька разів дорожче лінійних, при цьому істотно поступаючись їм по потужності і надійності.


Також однією з різновидів важільних приводів є приводи для підземної установки. Це для самих збочених замовників, яким не подобається споглядати автоматику на поверхні воріт. Привід ховається в землі в сталевому коробі, з якого стирчить вал з важелем, який з'єднується зі стулкою воріт. Установка такого роду електроприводів для розпашних воріт загрожує великими проблемами з відведенням води, снігу, надійністю і безпекою користувачів. 

Кому сподобається, якщо вода протече в короб з двигуном і буде бити по ногах з періодичністю 50 разів на секунду?

Або продірявиться кабель, що веде в коробку з приводом?

Через питання безпеки, надійності і складної установки цей тип автоматики для розпашних воріт не розглядатиметься на нашому сайті.

Не всі типи автоматики для розпашних воріт можна поставити на будь-які розпашні ворота. Насамперед, необхідно визначитися, куди будуть відкриватися розсувні ворота - всередину або назовні.

Відкриття стулки розпашних воріт всередину двору. Класична схема відкривання, тут Вам можуть підійти як лінійні, так і важільні приводи для розпашних воріт. Якщо Ви використовуєте сталеві стовпи з профільованої труби або з швелера, краще використовувати лінійну автоматику для воріт. Вона дешевша, надійніша, займає менше місця. Гірша справа, якщо у Вас широкі цегляні або бетонні колони, а розпашні ворота встановлені посередині колони, тобто втоплені на відстань 150-200мм від краю стовпа. Далеко не всі приводи для розпашних воріт зможуть «дістати» такі ворота.

Без особливих проблем можна встановити на широкі стовпи Rotelli MT400, Miller Technics 3000, Miller Technics 4000.


На схемі наведені монтажні розміри для приводів Rotelli MT400. Допускається збільшення розміру "А" до 300 мм.


На фото зображений привід для розпашних воріт італійської фірми Rotelli MT400. Як Ви бачите, він без проблем стає на стандартний цегляний стовп.

Господар заздалегідь виготовив заставну деталь для кріплення приводу, до якої в подальшому було приварений кріпильний кронштейн, тому монтаж здійснився легко.


А тут Rotelli MT400  "встав", як рідний, на дуже широкий стовп - відстань від воріт до кута стовпа склала 33 см. 

А для деяких моделей необхідно спотворювати стовп, так як максимальна відстань від краю стовпа до центру петлі не може бути більше 60 мм.

До таких моделей відносяться, наприклад, Came Krono 300/310, Came ATI 3000/5000, Doorhan Swing 3000/5000. Проблема вирішується тільки виготовленням в стовпі ніші для приводів (зазвичай сантиметрів 12 глибиною, шириною і 25 заввишки 20-25).


На цій схемі Ви бачите відкривання розпашних воріт всередину. У таблицях міститься інсталяційні розміри для моделей фірми Came Krono  300, 310 і 510.

Зверніть увагу на розмір "С" - для лінійних моделей фірми Сame він складає всього 60мм.

Якщо у Вас ворота відкриваються всередину і кріпляться на металевих стовпах - такий варіант приводу для розпашних воріт Вам підійде. Але в переважній більшості випадків все навпаки. Зазвичай, українці воліють будувати цегляні або бетонні стовпи розміром 38 * 38см (півтора цегли), застави для кріплення воріт виводять по середині стовпа (19см від краю стовпа), встановлюють ворота і ... треба знову довбати стовп.


На фото представлений приклад монтажу Came Krono на широкі стовпи. Тут проблема вирішилася виготовленням ніш в цегляних стовпах і установки в нішах приводів для розпашних воріт.


Важільні приводи для розпашних воріт також можуть бути встановлені на широкі стовпи, але через більш високу вартість і меншу надійность застосовуються рідко. Важільна автоматика для воріт монтується безпосередньо на стовп, а довгі важелі автоматики дозволяють відкривати розсувні ворота, встановлені до 20-40 см від краю стовпа.

Хочете встановити автоматику на Ваші розпашні ворота самостійно?


Порадьтеся з досвідченим установщиком


Відкривання розпашних воріт назовні

Поговоримо про відкривання розпашних воріт назовні. Тут також можуть використовуватися обидва види автоматики для розпашних воріт, але, на наш погляд, більш доцільно використовувати лінійну автоматику для розпашних воріт, як більш надійну і дешеву. Спробуйте в розумі повернути стандартну установку на 90 градусів - і Ви отримаєте схему установки автоматики для розпашних воріт назовні.


Встановлюється вона всередині отвору розпашних воріт і забирає приблизно по 15 см корисного прорізу з кожного боку. Якщо отвір розпашних воріт дуже вузький або в стулці воріт знаходиться хвіртка, Ви можете встановити автоматику для розпашних воріт вгорі стулки (вище даху автомобіля), що дозволить безперешкод користуватися воротами. Єдиний мінус лінійної автоматики для розпашних воріт при відкриванні стулок назовні - максимальний кут відкривання буде в межах 100-120 градусів залежно від моделі.


На цій фотографії Ви бачите встановлений привід  Miller Technics 4000, його поставили на розпашні ворота, які відкриваються назовні. Зараз шток висунутий - ворота відкриті. При втягуванні штока всередину ворота будуть закриватися.


Також для відкривання назовні можна застосувати і важільні приводи для розпашних воріт. Плюсом є більший кут відкривання - якщо для лінійних моторів верхня позначка 110-120 градусів, то для важільних можна добитися і 140-160 градусів. Але є і величезний мінус - якщо лінійний мотор виступає в проріз максимум на 150 мм, то важільний приблизно на 300 мм з кожного боку, через це проріз звузиться на чималих 600 мм.


Також слід визначитися, чи потрібні Вам кінцеві вимикачі?

Автоматика для розпашних воріт без них обійдеться Вам трохи дешевше і буде набагато надійніше працювати. Якщо є можливість встановити упори в землі, що обмежують хід воріт (наприклад, куточок, труба або товста арматура в землі) - то в такому випадку краще взяти приводи для розпашних воріт без кінцевих вимикачів.

Не забувайте про найголовніше правило - простота запорука надійності.

Чим менше в механізмі закривання воріт додаткових пристроїв, тим надійніший цей механізм. Застосовувати кінцеві вимикачі бажано тільки в тих випадках, коли без них встановити автоматику для розпашні ворота неможливо.

Наприклад, відразу за розпашними воротами починається крутий ухил. Або при установці на «хиленькі» ворота автоматики на самому верху стулки, щоб уникнути кручення стулки (при знаходженні упору внизу).

Пам'ятайте, що навіть при установці автоматики для розпашних воріт з кінцевими вимикачами, бажано встановити упори для закритих воріт. В такому випадку Вам вдасться уникнути ефекту «желе». Розспашні ворота будуть надійніше фіксуватися, не будуть розхитуватись, а механізм менше зношуватиметься від поривів вітру.

Якщо Вас бентежить наявність під днищем автомобіля упору, то його зовсім необов'язково робити високим - досить встановити невисокий упор, а відповідну частину упору приварити до стулки розпашних воріт. Таким чином Ви позбудетеся від гострих і високих упорів, які можуть пошкодити шину або кузов автомобіля.

Автоматика для розпашних воріт за робочою напругою ділиться на 24 вольтову і 220 вольтову

Багато хто вважає, що для 24 вольтових моделей необхідно підводити до блоку управління живлення в 24 вольта. Це невірно. До будь-якого блоку управління підводиться підживлююча напруга 220 вольт. Напруга 24 вольта виробляється трансформатором, який входить в блок управління.


На фото добре видно великий трансформатор, який переробляє напруга 220 вольт в більш безпечні -24 вольта. Привід живиться напругою в 24 вольти.

 

А в цьому блоці управління встановлений маленький трансформатор зеленого кольору - він живить тільки плату управління. А самі приводи живляться напругою 220 вольт.

Яка напруга краще? Важко сказати. У них різний принцип роботи.

Системи на 24 Вольта відключаються по силі струму. Привід уперся в перешкоду - зросла сила струму - плата відключила живлення приводу.

Привід з робочою напругою 220 вольт, як правило, відключається за часом, які користувач повинен запрограмувати залежно від ходу штока.

24 вольта система:

  • Напруга 24 вольта більш безпечна для користувачів;
  • Високий рівень безпеки для користувача;
  • Є можливість підключити батареї резервного живлення на випадок частого відключення електрики;
  • Більше бояться зниженої напруги в мережі;

220 вольтова система:

  • Мотори на 220 вольт, як правило, могутніші за своїх 24 вольтових побратимів;
  • Менше бояться зниженої напруги;
  • Немає можливості підключити резервні батареї;

 Як бачите, у кожного виду свої плюси і мінуси. Але з точки зору безпеки виграє 24 вольтовая система - це напруга більш беспечна і не принесе шкоди користувачеві.

 

Особливості кріплення

Звертаємо Вашу увагу на те, що при зведенні опорних стовпів (колон) необхідно вивести надійні заставні для кріплення петель воріт і кронштейнів кріплення приводів, розвести електричні кабелі.

Потім буде пізно. Або важко виправити, або жертвувати красою і функціональністю. Уявіть собі картину: бовтаються на вітрі електричні кабелі, які вчасно не заклали всередину стовпа; кронштейни кріплення автоматики, які постійно вириваються з пустотілої  цегли. Пізно пити боржомі, якщо нирки вже відмовили.

 

Особливу увагу слід приділити надійності кріплення електроприводу для розпашних воріт до стовпа.

Дуже часто використовується кріплення на крихку лицеву цеглу, або на стовп з піноблоку, або на ракушечник. І що ми маємо? Під час роботи привід на раз-два витягує дюбеля.

Зараз у допомогу прийшла нова технологія - хімічний анкер. Таке кріплення підходить ідеально для пористих або пустотілих матеріалів. Перфоратором свердлиться отвір у стовпі, потім у нього вставляється спеціальний сітчастий дюбель і за допомогою пістолета для герметика закачується двокомпонентний клей. Вставляємо сталеву шпильку і йдемо на півгодинний перекур. Це якраз той випадок, коли час працює на Вас. Поки Ви курите, анкер схоплюється зі стовпом так, що його легше відірвати разом зі шматком стовпа.

Автоматика для розпашних воріт - недорогі та надійні моделі. Рекомендаціі від профі воротного ремесла.

При дбайливому використанні і якісній напрузі в мережі, перевірені, надійні і недорогі приводи розпашних воріт будуть служити Вам без ремонту довгими роками. Слід брати автоматику для розпашних воріт з запасом по потужності, це запобіжить перевантаженню в поганих погодних умовах (сильний вітер, іній, сніг тощо).

Якщо Ви вже визначилися з типом автоматики для розпашних воріт, необхідно вибрати надійну фірму-виробника приводу воріт і модель.

Наш вибір на розпашні ворота  - приводи фірм Rotelli и Miller Technics.

Чому?

Тому, що це дуже надійні, перевірені часом приводи. Дуже прості в установці і забезпечені професійним сервісом і запчастинами. До того ж і ціна цієї автоматики для розпашних воріт доступна практично всім. Жоден інший виробник не зрівняється з ними за якістю автоматики для розпашних воріт, сервісу, обслуговування, наявності приводів і запчастин до них. 

Навіщо нам зайві проблеми? Можна було б придбати автоматику іншого виробника, тому що вона на 20-50 євро дешевша. Вона ломається і потребує ремонту уже під час гарантійного терміну. Починаються проблеми із запчастинами і їх багатомісячним очікуванням, загрози з боку клієнта з "проханням" повернути гроші, забрати назад свою автоматику для розпашних воріт. А куди її потім подіти? Гроші то вже витрачені, значить всі збитки ляжуть на власну кишеню.

Тому, якщо Ви не хочете мати собі зайвих проблем, купуйте нормальну перевірену автоматику. Ми чесно попереджаємо клієнта про те, що якщо він вибирає автоматику для розпашних воріт інших виробників, то всі майбутні проблеми, пов'язані з експлуатацією та ремонтом автоматики для розпашних воріт, він буде вирішувати самостійно.

І ціна автоматики для розпашних воріт не повинна бути єдиним критерієм при виборі.

Багато покупців шукають китайську автоматику для розпашних воріт, спокушаючись низькою ціною. Один час на ринку популярна була модель PK-05 (Китай), але багато установників автоматики для розпашних воріт відмовилися з нею працювати через постійні проблеми, пов'язані з експлуатацією (зависання щіток, горіли якоря, плати, траплялися поломки черв'ячного механізму і. п.). Та й ціна не така вже й приваблива - всього на 10-20% нижче рекомендованої нами перевіреної автоматики для розпашних воріт.

Наші рекомендації у виборі автоматики для розпашних воріт - моделі Rotelli MT400, Miller Technics 3000, Miller technics 4000, Miller Technics 5000 – Прості в монтажі, відмінні за якістю та співвідношенню ціна / якість, приємні та безвідмовні в роботі Та й пульти до них доступні за ціною.

Що ще потрібно?

P.S. Хочете почитати корисну інформацію? Тоді для Вас підбір статей:

  • Якщо Ви хочете подивитися фотозвіт реальних установок автоматики на розсувні ворота - відвідайте розділ монтаж автоматики на розпашні ворота
  • Якщо Ви бажаєте купити комплект автоматики для розпашних воріт будь-якого іншого виробника - перейдіть на сайт автоматики та фурнитури для розпашних воріт
  • З особливостями ремонту і налаштування автоматики для розпашних воріт Ви можете ознайомитися в статті ремонт автоматики для воріт.

Залишились питання? Задавайте