Автоматичні ворота в Ужгороді та Закарпатській області

Як своїми руками зробити ворота і встановити автоматику

Вітаю, шановні мешканці Ужгорода та інших міст Закарпатської області!

Цю статтю написано для тих, хто не бажає сплачувати за те, що можна особливо не напружуючись зробити самому, і саме для тих, хто планує виготовити або автоматизувати ворота.

Я поділюся власним досвідом і знаннями щодо можливих варіантів економії коштів на етапі створення ворітної конструкції, а також під час її автоматизації.

Можливо, Вам здається ніби автоматичні ворота це надто дорого для Вас, проте не поспішайте – дорого для тих, хто оплачує послуги сторонніх організацій замість того, щоб залишити ці кошти у власній кишені.

Давайте підрахуємо у що насправді обходиться виготовлення воріт і порівняємо отриману вартість з тією, за яку Вам пропонується їх придбати. Нехай Ваші ворота будуть 2,0м заввишки та 3,0м шириною, тоді Вам знадобиться матеріалу:

  • труби прямокутної 60 х 30 мм - 39,2 кг;
  • труби прямокутної 30 х 20 мм - 21,6 кг;
  • профнастилу фарбованого – 6 м2.

Вартість металовиробів у середньому становить 20,0 тисяч гривень, а профнастилу - 110 грн/м2.

Тобто, цей матеріал обійдеться Вам у таку суму:

  • труба прямокутна 60 х 30 мм: 0,0392 т х 20000 грн = 784 грн;
  • труба прямокутна 30 х 20 мм: 0,0216 т х 20000 грн = 432 грн;
  • профнастил: 6м2 х 110 грн = 660 грн.

Загальна вартість воріт: 784 грн + 432 грн + 660 грн = 1876 грн.

Я не вніс до розрахунку вартість додаткових матеріалів на кшталт саморізів, ґрунтовки, фарби тощо, однак давайте навіть подвоїмо цифру, аби Вам точно вистачило коштів для придбання усього необхідного – нехай ворота обійдуться Вам не у 1876 грн, а в 4000 грн.

Однаково це втричі менше, ніж Вам обійшлися б ці ворота, якби Ви купували їх у монтажної організації з установкою, адже вони коштували б 12 тисяч гривень.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОТОВНО ТОЧНЕ ДО ММ КРЕСЛЕННЯ ТА КОШТОРИС ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ ТА ЗАОЩАДЬТЕ ДО 10 000 ГРН, ВКАЗАВШИ РОЗМІРИ ВАШИХ ВОРІТ ЗА 1 ХВИЛИНУ

Выберите параметры Ваших ворот и получите:

Точный чертеж каркаса;

Пошаговую инструкцию по их установке;

Сертификат на покупку фурнитуры;

КАКОЙ ПРОЕМ ВОРОТ (ДЛИНА)?

Перемещайте ползунок, чтобы выбрать подходящую Вам длинну.
Наиболее распространенный проем ворот – 4 метра.

КАКАЯ ВЫСОТА ОТ ЗЕМЛИ?

Перемещайте ползунок, чтобы выбрать подходящую Вам высоту.
Наиболее распространенная высота ворот от 1.5 до 2 метров.

ПЛАНИРУЕТЕ ЛИ ВЫ СТАВИТЬ АВТОМАТИКУ?

КОГДА ПЛАНИРУЕТЕ ДЕЛАТЬ ВОРОТА?

КОГДА ПЛАНИРУЕТЕ ДЕЛАТЬ ВОРОТА?

Оставьте свой телефон и мы вышлем:

  • Точный чертеж каркаса;
  • Пошаговую инструкцию по их установке;
  • Сертификат на покупку фурнитуры

Материалы придут в удобный Вам мессенджер:

Гадаєте, монтажники використовували б якийсь дорожчий метал? Навряд чи.

З викладеного випливає, що економія на оплаті послуг найманої організації заощадить Вам десь 8000 грн. Цієї суми достатньо для придбання ворітної автоматики.

З автоматикою, до речі, все те саме: її монтаж коштує приблизно 50€, а це майже чверть вартості самого електропривода.

Гадаєте, власноручний монтаж занадто складний для Вас? Не факт – якщо оберете модель, придатну для самостійного встановлення, гарантовано впораєтесь.

Далі пропоную про усі «тонкощі економії» поговорити детальніше. Я розкажу, як виготовити відкатні та розпашні ворота, і про деякі особливості підбору автоматики для них.

Статтю розділено на окремі блоки:

  • Порядок виготовлення воріт.
  • Принцип роботи і конструкція відкатних воріт.
  • Фурнітура для відкатних воріт.
  • Автоматика для відкатних воріт.
  • Монтаж автоматики для розпашних воріт з відкриванням назовні та всередину.
  • Як обрати автоматику з достатньою потужністю.
  • Якою повинна бути інтенсивність автоматики.
  • Елементи безпеки автоматичних воріт.
  • Особливі пропозиції від нашої компанії.

Порядок виготовлення воріт

Починається створення воріт з викопування ям під фундаменти опорних стовпів:


В готові ями потрібно встановити металеві труби і закріпити їх, аби не змістилися, коли заливатимете бетон:


Якщо Ваші ворота мають бути відкатними, потрібно додатково встановити закладну деталь (швелер) для подальшого монтажу роликових кареток та автоматики:


За тиждень після виконання бетонних робіт можете починати кладку опорних стовпів зі встановленням закладних деталей.

Зверніть увагу: для відкатних і розпашних конструкцій закладні на стовпах встановлюються в різних місцях – вони позначені на малюнках-схемах:


Закладні деталі для відкатних воріт:


Закладні деталі для розпашних воріт:


Розпашні ворота можуть відкриватися всередину або назовні, тому закладні деталі для кріплення автоматики в опорні стовпи встановлюються з урахуванням напрямку відкривання стулок.

Закладна деталь для кріплення електроприводу встановлена для стулок, що відкриватимуться всередину:


Після закінчення виготовлення опорних стовпів для відкатних воріт необхідно закріпити металеві нащільники:


Для розпашних воріт закріплюються металеві тримачі:


Можна приступати до зварювання та встановлення каркасів.

Каркас відкатних воріт:


Каркас розпашних воріт:


Загалом на цьому виготовлення воріт можна вважати завершеним – лишилися оздоблювальні роботи, а заощаджені 8000 грн продовжують перебувати у Вашій кишені, а не передислокувалися до кишені монтажної фірми.

Якщо у Вас є питання до професійного установника – телефонуйте, в рамках безкоштовної консультації ми готові на них відповісти. Наші телефонні номери є на цьому сайті.

Для тих, хто бажає замовити зворотний дзвінок, є можливість залишити свій номер у формі нижче, тоді ми самі Вам незабаром зателефонуємо.


Задай питання спеціалісту!


Принцип роботи і конструкція відкатних воріт


Відкатна конструкція обходиться своїм власникам дещо дорожче, ніж розпашна. Це пояснюється необхідністю придбання для неї фурнітури, проте дедалі частіше люди обирають саме такі ворота. Справа в тому, що не завжди земельна ділянка є великою – в містах зазвичай простір для воріт обмежений, а для руху розпашних стулок потрібне додаткове місце. Натомість відкатна стулка рухається уздовж паркану.

Конструкція відкатних воріт може бути трьох типів:

  • Підвісною
  • На колесиках
  • Консольною

У підвісній конструкції полотно підвішується до балки, перекинутої через отвір. Раніше такий тип часто використовувався в промисловості для воріт цехів чи інших приміщень, оскільки балка над проїздом передбачає обмеження по висоті.

Ворота на колесиках (роликах) рухаються на кшталт поїзда - по направляючій рейці, яка розташована безпосередньо на землі. Обмежень по висоті такі ворота не мають, проте розчищати направляючу від сміття, що в неї набивається, доведеться часто.

Для Закарпаття ця конструкція взагалі не годиться, адже скільки взимку буде йти сніг, стільки Вам доведеться його вимітати з рейки аби відкрити ворота.

Консольна конструкція для нас з Вами найпривабливіша, адже вона взагалі не передбачає обмежень чи складнощів. Такі ворота часом називають «самонесучими», оскільки до нижнього краю стулки кріпиться направляюча балка, а з боку відкату встановлюються дві роликові каретки, по яким полотно воріт перекочується, відкриваючі або закриваючі проїзд.


Консольні ворота є оптимальним варіантом для встановлення на Закарпатті, отже раджу саме їх, розповідатиму далі теж про них, точніше про необхідну фурнітуру.

Фурнітура для відкатних воріт

Для відкатних воріт консольного типу Вам знадобиться такий комплект фурнітури:

  • Направляюча рейка (профіль)
  • Роликові каретки (опори)
  • Верхня пластина з роликами
  • Верхній уловлювач
  • Нижній уловлювач
  • Нижній кінцевий ролик
  • Гумові заглушки

Направляюча рейка (профіль). Профіль кріпиться до нижнього краю стулки по усій її довжині, тому необхідна Вам кількість метрів рейки залежить від довжини стулки.

Направляюча є одним з найважливіших елементів, бо від того, наскільки вона буде рівною, залежить плавність руху воріт. Крім того, нижні полиці профілю обов’язково повинні розташовуватися в одному горизонті і бути симетричними, інакше ворота може заклинити.


Матеріалом, з якого виготовлено профіль, може бути чорна або оцинкована сталь – частіше це чорна сталь, оскільки вона дешевша.

Роликові каретки (опори). Ролики цих опор заходять в направляючий профіль, а самі каретки кріпляться до закладної деталі (швелера) і бажано, щоб відстань між ними була якомога більшою.

Якщо зазор (люфт) між направляючою рейкою та роликами буде близько 1мм, ворота легко заходитимуть в уловлювачі і не клюватимуть.


Власне ролики можуть бути сталевими чи пластиковими – на ринку присутні обидва варіанти. Я рекомендую на Закарпатті полімерні ролики НЕ використовувати.

Технополімери мають жорсткі температурні обмеження в експлуатації (від -20°С до +50°С) і вихід за ці рамки призведе до зміни робочих характеристик пластика. Простіше кажучи, якщо такі ролики перемерзнуть або перегріються під прямими сонячними променями, вони стануть крихкими чи просто деформуються.


Набагато легше встановлювати роликові опори за допомогою спеціальної монтажної пластини з чотирма регулювальними болтами:


Верхня пластина з роликами. Пластина кріпиться зверху безпосередньо до нащільника. Вона забезпечує прямолінійний рух стулки, щоб ворота завжди потрапляли в уловлювачі.

Роликів може бути два або чотири – це залежить від ваги Ваших воріт, а їхнє покриття буває полімерним і гумовим. Рекомендую обирати гумові ролики, оскільки пластик дряпає фарбу на стулці, що може призвести до корозії полотна.


Верхній уловлювач. Сама назва про все говорить – він приймає та утримує верхній край стулки. Зважаючи на власну вагу ворітної конструкції, метал уловлювача має бути товщиною не менше 3мм, інакше ворота можуть зігнути його.


Важливо: здебільшого до комплекту фурнітури виробники не включають верхній уловлювач. Покупці не помічають відсутності даного елементу і вважають вартість цього комплекту вельми привабливою. Згодом Вам доведеться придбати його окремо і ціна неповного комплекту фурнітури вже не буде такою вигідною.

Нижній уловлювач. Назва, як і у попереднього елементу, про все сказала – при закритті воріт він приймає та утримує нижній край полотна, а його нижня полиця призначена для того, щоб на неї накочувався кінцевий ролик.

Товщина металу нижнього уловлювача не повинна бути менше 4мм, адже цей елемент утримує стулку знизу і приймає на себе частину навантаження від воріт.


Нижній кінцевий ролик. Даний елемент плавно заводить стулку в нижній уловлювач. Ролик може бути металевим або полімерним, а про властивості полімерів в нашому кліматі я щойно розповідав.

Більшість виробників здешевлюють фурнітуру, замінюючи метал пластиком, однак будьте уважні – пластмасові деталі не годяться для роботи в Закарпатті.

Комплекти з металевими роликами пропонують австрійські виробники та один вітчизняний.


Гумові заглушки. Це захисні елементи, які закривають торці направляючого профілю від потрапляння в нього бруду та вологи. Заглушки будуть надійно триматися на своєму місті, якщо вони мають гофровану частину.


Рекомендована фахівцями фурнітура для відкатних воріт


Комплектующие для откатных ворот Rolling Expert 400

Нет в наличии

3950 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Фурнитура для откатных ворот Novi Vorota STANDART 500

Есть в наличии

3580 грн. 3225 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Novi Vorota LUX 500

Есть в наличии

4880 грн. 4525 грн.

Посмотреть Перезвоните мне


Автоматика для відкатних воріт

Для автоматизації відкатних воріт Вам знадобитися такий мінімально-обов’язковий набір обладнання:


Привід складається з електродвигуна, редуктора та плати управління. Його можна встановлювати всередині двору з будь-якого боку від воріт на відстані від стовпа 0,5-1,0м.

Живлення ворітної автоматики здебільшого здійснюється від змінного струму напругою 220В, однак двигун може мати таке саме живлення, а може й від постійного струму напругою 24В.

Низьковольтні двигуни (24В) є безпечними й не перегріваються, тому можуть працювати з високою інтенсивністю, а також дозволяють підключити систему резервного живлення (зазвичай це два акумулятора по 12В), однак в потужності 24-вольтові мотори значно програють 220-вольтовим.

Необхідна потужність двигуна залежить від ваги та габаритів стулки, а також від додаткових навантажень на кшталт снігу, льоду та спротиву тугих воріт.


Редуктор приводу є його механічною частиною, тому найголовніше для нього – надійні та міцні деталі. Проте виробники досить часто використовують в редукторах автоматики шестерні та втулки з пластику.

Для роботи в Закарпатті це дуже поганий варіант – наш клімат затяжкий для пластмасових шестерень і вони кришаться після першої ж холодної ночі.

Уважно дивіться, щоб увесь мотор-редуктор вподобаної моделі приводу було зроблено виключно зі сталі, латуні чи бронзи, адже пластик та силумін нам не підходять.


Блок управління. Це по суті електронна плата, яка повністю контролює роботу автоматики і лише від неї залежить функціональність моделі. В приводах для відкатних воріт блок управління вмонтовано безпосередньо в корпусі приводу, тому плату кожен виробник розташовує на власний розсуд і вона може бути встановлена вертикально чи горизонтально.

Рекомендую обирати моделі з вертикальною платою – у цьому випадку її доріжки не буде пошкоджено краплями від конденсату або накопиченням пилюки.

Кінцеві вимикачі. Кінцевики є датчиками крайніх положень стулки воріт і вони можуть бути механічними або магнітними.

Механічна система дешевша. Принцип їх роботи такий: з двох боків зубчастої рейки на неї кріпляться два металеві кронштейни, а з корпуса приводу стирчить звичайна пружинка.

Коли стулка рухається, один з кронштейнів мусить «доїхати» до пружинки і вона під його тиском відгинається. З двох сторін від пружинки розташовані два мікровимикача, і на один з них пружинка натискає, коли відгинається, а блок управління отримує сигнал, що ворота закрито або відкрито повністю, і зупиняє їхній рух.

Однак в регіонах, де зима сніжна й морозна механіка має суттєві недоліки: коли в зубчасту рейку потрапляє сніг, пружинка під час руху воріт потрохи збирає його в кульку, а потім ця кулька відгинає її та зупиняє ворота.

Крім того, пружинка може примерзнути і не відігнутися при зустрічі з кронштейном, а просто зламатися, якщо двигун досить потужний.

Тобто, цілу зиму перед запуском автоматики Вам доведеться відігрівати пружинку феном та вичищати сніг із зубчастої рейки.

Магнітна система працює за схожим принципом, однак замість кронштейнів на зубчасту рейку кріпляться два магніти, а замість пружинки в корпусі приводу знаходиться запаяний в колбу магнітний датчик – геркон.


Геркон захищений самим корпусом та власною колбою, тому практично ніколи не ламається, а окрім магнітного поля ніякі перешкоди (сніговий замет, лід) не можуть змусити його дати сигнал блоку управління зупинити ворота.

Зубчаста рейка. Рух воріт забезпечується зчепленням ведучої шестерні електроприводу із зубцями зубчастої рейки, тому вона є обов’язковим елементом автоматизації воріт, проте до комплекту автоматики виробники її майже ніколи не включають, адже необхідна довжина рейки залежить від розміру Ваших воріт (довжина стулки + 1 метр).

Рейка також може бути виготовлена з металу чи пластика – зрозуміло, що нам підходить виключно металева.

Система керування. Варіантів досить багато, проте найпоширенішим є радіосигнал від пульта-передавача на вмонтований в блоці управління приймач.

Рекомендована автоматика для відкатних воріт

Скидка

Автоматика для відкатних воріт Edinger A6

Есть в наличии

8371 грн. 7240 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для откатных ворот Miller Technics 1000

Есть в наличии

Бесплатная доставка

13982 грн. 12172 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Rotelli Premium 1100

Есть в наличии

Бесплатная доставка

13982 грн. 11720 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Монтаж автоматики для розпашних воріт з відкриванням назовні та всередину

До обов’язкового комплекту автоматики розпашних воріт мають входити такі елементи:

  • Два приводи для стулок (для хвіртки привід один);
  • Блок управління (в окремому контейнері, що кріпиться до опори);
  • Система керування.


Приводи для розпашних воріт конструктивно можна віднести до трьох різних типів:

  • Лінійні
  • Важільні
  • Підземні (прихованої установки)

Лінійна автоматика працює за принципом вкорочення та подовження штоку з різьбою, який за рахунок цього відкриває та закриває стулки. Цей принцип простий та надійний, тому такі приводи найпотужніші, а при цьому ще й найдешевші.

Єдиною проблемою можуть стати широкі опори – на них лінійний привід встановити не вийде.

Важільна автоматика має «ліктьову» конструкцію і діє за принципом людської руки, тому її можна встановлювати на будь-які опори. Однак такі приводи поступаються за потужністю та надійністю лінійним, а коштують удвічі дорожче.

Підземна автоматика (прихованої установки) є найдорожчим варіантом, тому попитом не користується. До того ж підземні приводи не зовсім безпечні – калюжа під ворітьми може призвести до замикання. Такі моделі купують власники воріт, на яких будь-яка техніка виглядатиме недоречно.

Монтаж лінійного приводу коли стулка відкривається назовні:

Для такої конструкції необхідно врахувати габарити самих приводів, тобто пам’ятати, що з кожного боку автоматика зменшує ширину проїзду на 15 см.

Якщо ширина проїзду у Вас невелика і втрачати ці 30 см неприпустимо, можливі такі варіанти:

  • стовпи ще не встановлено – збільшуйте відстань між ними;
  • стовпи встановлено – монтуйте автоматику у верхній частині стулок, щоб приводи не заважали проїзду транспорту.

Самі стулки при відкриванні воріт назовні бажано навішувати якомога ближче до зовнішнього краю стовпа.

Монтаж лінійного приводу коли стулка відкривається всередину:

Для монтажу лінійного приводу на таку конструкцію має значення ширина опорних стовпів.

Виробниками автоматики визначаються певні установчі розміри, які не завжди вписуються в габарити наших опор. Якщо у Вас відстань від місця навішування стулки на опору до внутрішнього кута опори виявиться більшою, ніж допускає модель (а вона майже завжди виявляється більшою), ворота не закриватимуться.

Дехто перевішує стулки ближче до внутрішнього краю опор, а дехто вирубує спеціальні ніші в самих стовпах, аби вибрати кути, які заважають приводу закрити стулки.


Я раджу не робити цього, а «приміряти» спеціальні телескопічні моделі лінійних приводів з кронштейнами кріплення на широкі опори - це може бути китайська автоматика Miller Technics або італійська Rotelli МТ 400.

Рекомендована автоматика для розпашних воріт


Автоматика для распашных ворот Rotelli MT 400

Нет в наличии

9494 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Нет в наличии

19231 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

21222 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Як обрати автоматику для воріт з достатньою потужністю

Обираючи автоматику для воріт Ви орієнтуєтеся на максимальні габарити стулки, що вказуються виробниками для усіх приводів. Однак це саме максимальні габарити, які враховують навантаження тільки кожен від себе самого.

Виробниками завжди наводяться прийнятні межі застосування моделі – вони можуть бути у вигляді таблиці, але частіше у графічному виконанні. На цих графіках приводиться залежність ваги стулки від її довжини, причому вона завжди є оберненою.

Крім того, що припустима вага Ваших воріт може бути тим більшою, чим менша довжина самої стулки, до власної ваги слід додати навантаження від впливу кліматичних умов та можливий супротив самих воріт.

Йдеться про навантаження, спричинені вітром, снігом, льодом тощо.

Наприклад, нормативний показник вітрового тиску для Закарпаття - 40кг/м2. Це значить, що стулка висотою 2,0м та довжиною 3,0м (стандартні параметри), за впливу вітрового навантаження стає важчою на:

2,0 м х 3,0 м х 40 кг/м2 = 240 кг.

Цю додаткову вагу (240 кг) необхідно додати до власної маси своєї стулки, проте це стосується розпашних воріт із зашитими наглухо стулками. Якщо ж у Вас ґратчасті ворота, вітер тиснутиме лише на прути грат, тому можна це навантаження не враховувати.

На відкатні ворота також не відбувається такого значного впливу вітрового навантаження, як на розпашні.

Вага снігу та льоду, яка у змозі довантажити Ваші ворота, залежить від художнього виконання стулок – з гладеньких сніг осипається, а в усі ніші та на усі виступи обов’язково понабивається.

Враховувати потрібно також легкість ходу воріт – якщо вони не «літають», відтак створюють додаткове навантаження.

Тобто, в межі застосування вподобаної автоматики мають «вписатися» Ваші ворота з урахуванням додаткової ваги від усіх можливих навантажень.

Крім того, зверніть увагу на показник потужності двигуна приводу: в технічних характеристиках виробником може бути вказано «максимальну» потужність, яка не є коректним критерієм оцінки.

Аби зрозуміти, якими є реальні можливості двигуна, орієнтуватися слід на номінальну потужність, а якщо її не вказано, краще порадитися з фахівцем.

Якщо потрібно – наші спеціалісти безкоштовно по телефону проконсультують Вас відносно реальної потужності вподобаного електроприводу. Для передзвону залиште свій номер у формі нижче.


Бажаєш отримати безкоштовну консультацію?


Якою повинна бути інтенсивність автоматики

Електроприводи поділяються на побутові та промислові, відтак Вам необхідно обрати саме відповідну модель.

Габарити стулок жодним чином не скажуть Вам про необхідну за призначенням автоматику, оскільки ворота приватного будинку (як великі, так і малі) необхідно відкривати кілька разів на добу, а промислові – може й сотні разів.

В технічних характеристиках призначення моделі можна визначити за параметром її інтенсивності.

Це може бути «інтенсивність роботи», тобто кількість припустимих маневрів за годину або добу, а може бути «інтенсивність використання», тобто співвідношення прийнятного часу роботи та обов’язкового остигання, виражене у відсотках.

Побутові моделі можуть мати використання до 40% (протягом 10 хвилин працює 4 хвилини, а 6 хвилин відпочиває), а промислові бувають навіть із 100% використанням (остигає поки проїжджають машини).

Побутова техніка має також обмеження за часом безперервної роботи, який не повинен перевищувати 10-12 хвилин.

Таким чином, обираючи автоматику необхідно чітко визначитися: для приватного будинку підійде побутова модель, а для усіх інших воріт – лише промислова, з відповідною інтенсивністю.

Різниця в ціні приводів суттєва – побутові вдвічі дешевші за промислові, проте для воріт багатоквартирного будинку чи маленького офісу вони не підійдуть. Перевищення часу неперервної роботи або недостатність часу для обов’язкового остигання, гарантовано призведе до згорілого двигуна.

Брати «із запасом» немає сенсу – використати надлишкову інтенсивність неможливо, тому Ви просто переплатите за непотрібний показник.

Якщо маєте сумніви щодо правильності визначення необхідної інтенсивності свого електроприводу – зверніться за безкоштовною консультацією. Це збереже Ваші гроші.


Дізнайся вартість автоматики зі знижкою!


Елементи безпеки автоматичних воріт

До елементів безпеки автоматичних воріт, які найчастіше використовуються в Україні, відносяться сигнальна лампа та фотоелементи.

Сигнальна лампа – це не пристрій для підсвічування воріт, а проблисковий маячок, який вмикається одночасно з двигуном автоматики, та миготить білим або оранжевим кольором з частотою 1 раз/сек доки ворота рухаються.


Вартість лампи не є висоткою, тож раджу брати її одразу – в темну пору доби взагалі не видно, чи рухаються стулки, відтак людина може отримати відчутний удар ворітьми.

Фотоелементи – це система розпізнавання перешкод, яка є єдиною, що попереджає «зустріч» стулок з «перешкодою».

Усі сучасні приводи мають принаймні одну систему виявлення перешкод, і вони усі зупиняють ворота після того, як стулки когось (або щось) затиснули, інакше двигун не вимкнеться поки не закриє ворота повністю.

Однак під удар можуть потрапити діти чи домашні тварини, які не розуміють миготіння сигнальної лампи.


Фотоелементи установлюють парами з двох боків проїзду і вони з’єднуються між собою невидимим для людського ока променем. Якщо промінь розривається – детектори зупиняють рух стулки, а якщо ворота закривалися, вони почнуть відкриватися.

У кого є запитання до фахівці з ворітної техніки, може поставити їх телефоном, або навіть замовити зворотний дзвінок, залишивши свій номер у формі для реєстрації.


Бажаєш отримати безкоштовну консультацію?


Особливі пропозиції від нашої компанії

Пропонуємо заощадити скрізь, де це можливо, наприклад:

1. Власноручне виготовлення воріт зекономить Вам близько 8000 грн.

Ми надамо Вам детальну інструкцію щодо необхідних робіт і зробимо для Вас точне креслення воріт – Ви купуватимете лише необхідні для цього матеріали, причому в необхідній кількості.


2. Самостійний монтаж автоматики дозволить заощадити ще 50€.

Мало того, що Ви не витрачатимете кошти на те, що можете зробити самі, Ви ще й зробите це якісно. В Інтернеті є море оголошень щодо встановлення автоматичних систем, проте немає жодних гарантій того, що автори цих оголошень дійсно вміють це робити.

Повірте, краще встановлювати автоматику власноруч, а придбати її бажано в тої організації, яка має позитивні відгуки покупців (відгуки, посилання).

Рекомендую скористатися нашими покроковими інструкціями з монтажу ворітної техніки, з якими Ви точно її встановите, і точно робитимете для себе якісно.

Для тих, хто у собі сумнівається: ми гарантуємо, що з нашою допомогою Ви зможете встановити рекомендовану нашим фахівцем модель власноруч.

Якщо не впораєтесь – повернете її нам, а ми повернемо Ваші гроші.

3. Заміна фірмових аксесуарів (брелоків для управління ворітьми, сигнальної лампи, фотоелементів тощо) на більш дешеві моделі взагалі не вплине на роботу автоматики, проте сума зекономлених коштів може виявитись більшою, ніж вартість самої автоматики.

Ми порекомендуємо перевірені моделі та підкажемо, як сумістити нові пульти-передавачі із вмонтованим в блок управління радіоприймачем.

Ще ми пропонуємо своїм клієнтам:

1. Протестувати рекомендовану нашим фахівцем модель на своїх воротах протягом цілого року.

Тобто, якщо Вам сподобається, як техніка працює, Ви лишаєте її собі, а якщо не сподобається – протягом 365 днів можете повернути її нам і забрати назад свої кошти у повному обсязі. Без жодних пояснень.

2. В ході передпродажної підготовки ми встановимо базові налаштування плати управління Вашої автоматики, а в разі придбання рекомендованих моделей - безкоштовно запрограмуємо пульти дистанційного керування.

3. Ми доправимо Ваше замовлення до зручного відділення фірми-перевізника, а деякі моделі (дивіться акції) ми доставимо Вам безкоштовно.

4. Ми забезпечимо гарантію на рекомендовану нами фурнітуру протягом 5 років – повірте, на ринку не знайдеться триваліших термінів, навіть від виробників.

5. Автоматику, рекомендовану нашими фахівцями, обслуговуватимемо у власному сервісному центрі протягом як гарантійного, так і післягарантійного періодів.

Якщо у Вас залишилися (або навпаки, з’явилися) питання до наших фахівців, саме час їх поставити.


Залишилися питання? Задавайте!