Автоматика для розпашних воріт в Рівненській області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для розпашних воріт

Есть в наличии

11894 грн. 10132 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

12775 грн. 10792 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

12775 грн. 11894 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

12730 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Нет в наличии

18721 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

20659 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

24844 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Яким критеріям повинна відповідати автоматика


Здоровенькі були! Я хочу допомогти Вам з таким не легким завданням, як вибір якісної автоматики та її монтаж на ворота. Тому в даній статті приведу основні критерії, яким повинен відповідати надійний привод та допоможу Вам заощадити на його встановленні.

Види приводів для розпашних воріт та критерії їх вибору

Існує три типи систем для автоматизації розпашних воріт:

·     Прихованого встановлення;

·     Важільна;

·     Лінійна.

Електропривод прихованого встановлення використовують найменше, в більшості випадків коли просто не хочеться псувати зовнішній вигляд своїх воріт. Коштують такі приводи не дешево. Під час їх встановлення потрібно чітко слідувати інструкціям і забезпечити гарну дринажну систему, оскільки якщо у приводи потрапить волога, вони просто вийдуть з ладу.


Важільні електроприводи встановлюють зазвичай на широкі стовпи, коли не можливо встановити лінійну автоматику. Коштує вона теж не дешево.


Найбільшою популярністю користуються лінійні електроприводи. На них самі демократичні ціни. Багато хто їх може собі дозволити без проблем. Встановлювати їх також одне задоволення.


З типами ми розібралися. Давайте тепер поговоримо про те, яким приводам слід віддавати перевагу.

Характеристики, за якими слід обирати гарну автоматику

До процесу відбору надійного електроприводу слід підійти дуже ретельно. Адже від правильно підібраної автоматики залежить наскільки довго вона прослужить. Насамперед хочу зазначити, що не важливо в якій країні була виготовлена техніка, якого вона бренду та наскільки дорого вона коштує. Це не показники надійності і не гарантує довгої служби привода. Є дуже багато прикладів коли більш дешева автоматика мало відомого бренду, виготовлена в Таїланді прослужила значно довше, аніж її «італійська сестра», за яку клієнти відвалили чималі кошти.

Просто слід обирати по такими параметрам:

·        Потужність двигуна;

·        Інтенсивність використання;

·        Матеріал, з якого виготовлений редуктор та деталі в ньому;

·        Параметри для встановлення.

Пройдемося по кожному з даних параметрів.

Для кожної техніки важливим є потужність її двигуна. Коли Ви обираєте автомобіль, Ви ж звертаєте на кількість «кінських сил», які вона має. Таким же чином слід обирати і електроприводи для своїх воріт. Мотору електроприводу повинно вистачати потужності, аби працювати в будь-яку пору року без проблем. Під час вибору слід зважати на такі параметри воріт як їх вага та довжина стулки. Дані параметри виробники вказують в тех. документах до техніки. Та слід розуміти, що ці параметри є взаємозалежними, тобто чим більша вага стулки, ти меншої повинна бути її довжина. Також слід врахувати, що на розпашні ворота діє додаткове навантаження у вигляді вітру та наливання снігу та льоду. Відтак ворота добавляють вагу. У Рівненській області вітрове навантаження буде у межах 55 кг/м2 глухої частини стулки.


Що стосується інтенсивності, то даний параметр вказується у вигляді відсотків, і від нього залежить скільки часу може працювати привод, а скільки він повинен відпочивати. Наприклад, якщо в документації вказано, що інтенсивність приводу 40%, то це означає, що всього він може працювати 40% від 60 хв = 24 хв на годину. За інтенсивністю приводи поділяють на побутові та промислові. Головне правильно підібрати автоматику під інтенсивність, з якою вона повинна працювати (для багатоквартирних будинків та промислових об’єктів краще обирати промислову техніку).

Перейдемо до матеріалу, з якого повинні бути виготовленні деталі в приводі. В даний час деталі виготовляють або з металу (латунь, сталь, бронза) або з більш дешевих матеріалів, таких як пластик, порошкові метали. Для Рівненської області слід обирати автоматику з металевими деталями в ній. А все через те, що наші кліматичні умови не зовсім підходять для неметалевих виробів. Що силумін, що пластик має свої робочі температури, вихід за межі яких може призвести до їх поломки (пластик після перемерзання може просто розсипатися як скло після удару).

При відборі слід чітко розуміти, що монтажні параметри, які вказані в інструкції до обраної моделі дуже важливі. Якщо Ваші ворота не відповідають заявленим значенням, то слід підібрати іншу модель. Під час вибору автоматики перш за все слід визначитися зі способом відкриття стулки. Їх всього два – всередину двору та назовні. Від цього буде залежати, в якому місці будуть розташовуватися кронштейни кріплення. Якщо у Вас дуже широкі стовпи, то не всі моделі підійдуть – слід брати або важільну автоматику, або лінійну, яка має достатні параметри, щоб встановити на стовпи такої ширини.

Комплектація: основні та допоміжні елементи

Отже, ми з Вами розібралися на що слід звертати увагу під час підбору. Тепер розберемося з основною комплектацією.

Для того, щоб автоматизувати розпашні ворота Вам знадобиться:

1.   Два приводи – лівий та правий.

2.   Блок керування.

3.   Пристрій для керування воротами.

Лінійні приводи можуть бути або черв’ячного типу, або телескопічні.

Блок керування – це окрема шафочка з вбудованою в неї платою управління.

Пристроїв для керування існує декілька видів: пульти, ключ-кнопки, клавіатури керування та GSM-модулі для керування за допомогою смартфону та ін.

Додатково можна придбати такі елементи безпеки, як фотоелементи та сигнальна лампа.

Фотоелементи застосовуються для виявлення перешкод на шляху променю, який їх з’єднує. Таким чином Ваші ворота не вдарять Ваше авто або рідних під час раптового їх виникнення на шляху стулок.

Сигнальна лампа повідомляє свої сигналом перехожих про початок роботи двигуна. Таким чином можна швидко зрозуміти, що з двору буте виїжджати машина.


Основні етапи встановлення електроприводів

З правилами вибору ми розібралися, давайте тепер перейдемо до основних кроків під час встановлення приводу на ворота.

Автоматику можна встановити двома способами:

-      Найняти спеціально навчених людей;

-      Виконати встановлення власними силами.

Перший варіант гарний лише в тому випадку, коли Ви маєте достатньо коштів для найму спеціалістів та у Вас є надійні люди, у яких Ви впевненні та довірите їм цей процес.

Я обираю другий варіант, так як він дає змогу заощадити близько 1500 грн, а також у разі невдачі мені буде кого винити. Та й сам цей процес не складний. Тим паче, що з більшістю моделей є досить зрозуміла інструкція, слідуючи якій Ви точно впораєтеся з даною роботою.

Тому далі я хочу коротко описати основні кроки для встановлення приводів.

Перш ніж розпочати, слід обов’язково визначитися яким чином будуть відкриватися Ваші ворота – всередину чи назовні двору. Також заздалегідь слід прокласти електропроводку.

Далі ми вимірюємо ширину стовпів і намічаємо місце, куди закріпимо кронштейни. Для їх кріплення нам необхідно передбачити спеціальні закладні пластини. Ці пластини приварюють до труби в середині стовпу в процесі його виготовлення, або ж кріплять уже до готового стовпу за допомогою спеціальних кріплень. Розміщують їх в залежності від способу відкриття воріт на тій чи іншій стороні. Місце розташування пластин повинно відповідати монтажним параметрам придбаної моделі електроприводів.

Для відкриття назовні:

Для відкриття всередину:

До даних закладних кріплять кронштейни, які і будуть тримати приводи. Коли всі перевірки виконані і стулки відкриваються та закриваються так як треба, ці кронштейни можна додатково обварити.

Далі закріплюємо приводи та блок керування. Підключаємо їх до електричної мережі. Здійснюємо базові налаштування.

Узагальнення

Я дуже старався викласти всю необхідну інформацію стисло але зрозуміло. Давайте узагальнимо все, що було описано в даній статті.

1.   Існують три види автоматики: лінійна, прихована та важільна. Найбільшою популярністю через гарне співвідношення ціна/якість користується перший тип.

2.   Обирати автоматику слід з запасом потужності, щоб вона змогла працювати в будь-яку пору року, щоб її роботі не заважали ні сніги ні вітри. Також слід обрати модуль у відповідності до інтенсивності її використання. Дуже важливе значення має матеріал, з якого виготовленні деталі приводу. Для клімату України краще взяти автоматику з повністю металевим редуктором та деталями. Слід обирати автоматику, щоб вона чітко відповідала Вашим монтажним параметрам.

3.   Процес встановлення зовсім не складний, тому з ним може впоратися майже кожен. Слід просто чітко слідувати інструкції. Та спочатку треба підібрати таку модель, в комплекті з якою буде йти ця доступна інструкція. Також слід обов’язково впевнитися в збереженні гарантія уразі якщо встановленням будуть займатися не спеціалісти, а Ви.

Наші пропозиції

Понад 11 років ми вже на ринку та займаємося автоматизацією воріт. Маємо достатньо досвіду та охоче ділимося ним зі своїми клієнтами. Також у нас Ви можете отримати:

1.   Тест-драйв моделі автоматики, яку ми рекомендуємо. Тобто протягом 12 місяців Ви можете випробувати приводи і якщо вони Вам не сподобаються просто повернути його нам та отримати назад свої кошти.

2.   Ви самостійно обираєте, яким чином будете оплачувати свою покупку та в який відділ транспортної компанії Вам її доставлять.

3.   Всі моделі автоматики у нас сертифіковані, тому разом з обраною моделлю Ви отримаєте повний пакет документів, необхідних для звернення до сервісного центру.

Якщо у Вас є запитання до наших спеціалістів, вони з радістю Вам дадуть на них відповіді. Просто залиште свій номер телефону.

Залишились питання? Задавайте!