Автоматика для розпашних воріт у Львівській області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для розпашних воріт

Есть в наличии

11998 грн. 10284 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

12855 грн. 10927 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

12855 грн. 11998 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

12384 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Нет в наличии

18211 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

20097 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

24167 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Як її встановити і правила вибору, якими керуються фахівці

Фото привода Rotelli MT 400

Доброго часу доби, шановні Львів’яни!

Оскільки Ви зайшли на цю сторінку, припускаю, що Вас цікавить автоматика для воріт або її монтаж, а можливо Вам потрібно те й інше - в будь-якому випадку, Ви на потрібній сторінці.

Огляд написано для тих, хто налаштований обрати оптимальну для своїх воріт модель автоматики і сплатити розумну ціну, причому лише за те, що дійсно необхідно.

Пропоную «почати з кінця», тобто з монтажу приводу, оскільки підбору моделі потрібно присвятити трохи більше часу (я розповім про це далі), а крім того, існує ймовірність, що сам механізм у Вас вже є. Встановити його на ворота можна двома способами:

  • запросити фахових монтажників;
  • виконати роботи самому.

Почнемо з першого варіанту: Ви наймаєте фахівців.

Яким чином Ви плануєте провести конкурс серед бажаючих за винагороду надати Вам цю послугу? Швидше за все, через пошукову систему в Інтернеті.

У «всесвітньому павутинні» розміщено досить багато оголошень, що пропонують провести монтажні роботи, однак їх дають не тільки кваліфіковані установники, а й «генії техніки» з кваліфікацією учня слюсаря.

Вам слід знати, що плати управління сучасних приводів часом являють собою складну електроніку, в якій розбереться не кожен установник, а лише той, кого навчав виробник саме цієї автоматики. Повірте, після того, як в блоці управління поколупається викруткою «геніальний учень слюсаря», швидше за все з платою доведеться розпрощатися.

Якщо ж до Вас прийде більш досвідчений монтажник, він просто не ризикне чіпати незнайому плату і підключить автоматику «як є».

Результати помилок монтажу зазвичай не проявляються одразу - Ви відчуєте їх через деякий час, коли претензії пред'явити буде вже нікому і зламана автоматика стане Вашою особистою проблемою.

Оголошення монтажників

Щоб уникнути неприємних «несподіванок» рекомендую скористатися простими порадами:

1. Порадьтеся із друзями та знайомими щодо їхнього досвіду встановлення автоматики, поспілкуйтеся в соцмережах, почитайте форуми в Інтернеті - хтось обов'язково порекомендує перевірених установників, хтось дасть характеристику цій бригаді, а ще хтось застереже від шахраїв.

2. Не керуйтеся привабливою ціною послуги - кваліфікований монтаж коштує близько 50 € і фахівець не погодитися на «пільгово-інвалідні» розцінки.

3. Головне – це гарантія. Якщо монтажники надають тільки свої усні запевнення, що все буде добре, цього недостатньо.

Запропонуйте підписати договір на проведення робіт. Не проблема, якщо у них немає ніякого договору, можете самі його написати просто від руки. У документі має бути зазначено: хто, кому, що і коли повинен зробити, а також яка відповідальність установників за результат.

Для фахівців це не буде проблемою, а для випадкових людей автограф під зобов'язаннями загрожує відповідальністю, яку вони не готові нести.

4. Попросіть показати Вам свої попередні об'єкти. Якщо покажуть, розпитайте своїх попередників, як працює встановлена автоматика і як бригада ставиться до своєї гарантії.

Якщо контакти своїх колишніх замовників установники не дають, оскільки це «військова таємниця», Ви ризикуєте стати їхнім «першим пацієнтом» або їм дійсно не варто з’являтися перед очима своїх колишніх клієнтів (бо є ризик бути побитими).


У Львові та інших містах області кваліфіковані установники ворітної автоматики є.

Якщо Вам потрібна допомога - можемо порекомендувати фахових монтажників у Вашому місті, в яких є позитивні відгуки наших клієнтів і які зовсім не проти показати свої попередні об'єкти.

Наша компанія спеціалізується на воротах та автоматиці для них, і працюємо ми в цій сфері вже 14 років, тому більшість монтажних організацій в Україні беруть електроприводи саме у нас, а потім продають їх в своїх містах вже з установкою.

Наші телефонні номери є на цьому сайті, а для зворотного дзвінка Ви можете залишити свій телефон у формі для реєстрації - у цьому випадку наш фахівець незабаром сам набере Вас.

Бажаєш отримати безкоштовну консультацію?


Власне установка обійдеться Вам приблизно в 50 €, що складає майже чверть вартості автоматики.

Нічого дивного, що тільки 20-30% наших клієнтів наймають фахівців для цих робіт, причому це або дуже зайняті люди, або дуже забезпечені.

А решта 70-80% вважають за краще провести монтаж електроприводу самостійно. Тим більше, що робота не є складною і займає всього пару годин.

Як самостійно встановити автоматику на розпашні ворота:

Для успішного монтажу власноруч важливо обрати електропривід, який взагалі для цього придатний. Я маю на увазі, що автоматику умовно можна розділити на дві групи: «придатну» й «малопридатну» для встановлення своїми руками.

«Малопридатна» - це коли в коробці з приводом ми знаходимо замість підготовленої автоматики якийсь конструктор «Збери сам». У цьому випадку не встановлені навіть базові налаштування плати управління. Не повірите: радіоприймач лежить в окремій коробочці, хоча йому затишніше й безпечніше було б їхати в блоці управління встановленим на своєму місці. Відразу скажу, що зібрати даний «конструктор» зможе лише навчений цій справі фахівець.

Ніякої випадковості - має місце певна домовленість між великими виробниками автоматики та монтажниками, коріння якої згубилося в далеких 90-тих. У той час корпорації вперше звернули увагу на Україну, як на потенційний ринок збуту своєї продукції. Представивши покупцям електроприводи для воріт, ці корпорації організували навчання установників цієї техніки. З тих пір монтажники встановлюють переважно саме автоматику певних брендів (які їх навчали) і вельми переконливо її ж рекламують, а виробники «підгодовують» їх, надсилаючи непридатні для самостійного монтажу механізми.

Монтаж автоматики на распашные ворота

Однак ринок розвивається і на ньому з'являються нові виробники, яким потрібна власна ніша. Вони надсилають автоматику повністю зібраною із запрограмованою платою управління. Цю техніку дійсно досить прикріпити до воріт і підключити до електрики аби вона почала виконувати команди з пульта дистанційного керування.

Лише така техніка придатна для самостійного монтажу.

Хочу окремо сказати пару слів щодо плат управління. Вони можуть бути простими й зрозумілими, а можуть містити неймовірну кількість функцій, кожна з яких ускладнює плату.

Більшість з цих опцій нам з Вами ніколи не знадобляться, є навіть шкідливі для наших реалій, проте усі непотрібні можливості такої плати закладені в її ціні.

Крім того, налаштування електронних плат управління злітають через стрибки напруги або під час грози. Для Вас це означає, що установника доведеться запрошувати кожен раз, після того, як в мережі трапиться перепад напруги або над Вашими воротами з’явиться блискавка.

І всі ці незручності терпіти доведеться задля «модних» функцій, які ще нікому й ніколи в Україні не стали в нагоді.

Саме тому я рекомендую зупинити свій вибір на максимально простій і зрозумілій платі управління.

Самостійна установка автоматики здійснюється відповідно до інструкцій щодо монтажу та експлуатації, які додаються виробниками до всіх електроприводів, проте є одна проблема: ці інструкції писалися рідною мовою виробників, тобто італійською, німецькою чи китайською, наприклад.

Перекладачі, звісно «причесали» зроблений роботом в Інтернеті переклад на російську, але для коректного перекладу технічного тексту треба розуміти, що там написано. На жаль, такого розуміння не було.

Ми розробили для Вас власні інструкції, які одразу писалися нашими інженерами українською (якщо потрібно – є російською). Це докладне покрокове керівництво з усіма необхідними схемами та фотографіями, тому ми гарантуємо, що з ними Ви точно встановите свою автоматику самостійно.

Якщо не впораєтеся - повернете нам електропривід, а ми повернемо Вам гроші.

Инструкция

У цій статті наші інструкції не викладено, оскільки для різних моделей існують певні особливості. Однак як це робиться, можна побачити в нашому відеоролику. Не пошкодуйте пару хвилин і подивіться його: Вам відразу стане зрозуміло що робити, в сенсі запрошувати монтажників чи монтувати автоматику самостійно.


Далі я розповім, як і за якими параметрами обирають ворітну техніку фахівці. Якщо прочитаєте - зможете підібрати для своїх воріт практично ідеальну модель, а щоб не створювати хаосу в поданні інформації, огляд розділено на окремі розділи, кожен з яких присвячений одному з критеріїв оцінки техніки:

1. Чим електроприводи розрізняються між собою і що у цих відмінностях має сенс.

2. Що таке межі застосування автоматики і де їх шукати.

3. Який запас потужності потрібен техніці для нормальної роботи у Львівській області.

4. Які механізми придатні для роботи в нашій кліматичній зоні.

5. Інтенсивність моделі. Як визначити: для побутових чи промислових воріт призначений привід.

6. Як не помилитися з припустимими установчими розмірами моделі.

7. Сервіс від виробника. Що він нам дає і як обійтися без нього.

8. Що в комплекті потрібно обов'язково, а на чому можна заощадити.

9. Висновки та рекомендації.

10. Чому Вам вигідно співпрацювати саме з нами.

Распашные ворота с автоматикой

Для тих, чиї «файли» вже переповнені інформацією щодо автоматики воріт, альтернатива теж є - якщо ліньки читати далі, можна зателефонувати нашому фахівцеві і поставити питання.

Навіть можна в рамках безкоштовної консультації для відвідувачів цього сайту, описати свої ворота й доручити нашому інженерові підібрати оптимальну техніку.

Якщо хочете, щоб ми самі Вам передзвонили, залиште в формі для реєстрації свій номер.

Задай питання спеціалісту!


Ми поважаємо своїх клієнтів, тому реєстрація на сайті не потягне за собою дзвінків нав'язливих продавців або рекламних розсилок SMS-повідомленнями.

Консультація ні до чого Вас не зобов'язує і передбачає лише відповіді на Ваші питання.


Автоматика для распашных ворот Rotelli MT 400

Нет в наличии

9494 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Нет в наличии

18211 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

20097 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

24167 грн.

Посмотреть Перезвоните мне


1. Чим електроприводи розрізняються між собою і що у цих відмінностях має сенс

Швидше за все, Ви вже переглянули на сайтах продавців пропозиції щодо автоматики і звернули увагу на істотну різницю в ціні моделей. З того, що видно відразу, крім ціни, електроприводи розрізняються між собою дизайном, назвою виробника та розмірами воріт, для яких вони призначені.

Параметри своїх стулок Ви знаєте, тому можете виділити ту автоматику, яка підходить. Однак навіть для схожих за розмірами воріт, ціни на приводи можуть значно відрізнятися.

Зрозуміло, що дизайн техніки навряд чи якось впливає на її вартість, залишається тільки ім'я виробника. Цей фактор може мати місце, резонно навіть виділити в ньому дві можливі «націнки»:

  • «made in Europe» чи «made in China»;
  •  плата за відому назву бренда.

Дійсно, вся автоматика з’являється в Україні або з Євросоюзу, або з Піднебесної. Вітчизняного виробництва поки що немає, а російський бренд DoorHan, як і білоруський An-Motors, виробляють техніку не «вдома», а в Китаї.

Проте деякі відомі європейські компанії теж передислокували свої виробничі потужності в КНР - це дозволяє зменшити собівартість продукції. Технології та обладнання європейці використовують свої, а за відповідною якістю стежать суворо.

У той самий час, китайці мають власне виробництво, причому не підробку під щось, а саме власне високотехнологічне виробництво, яке іноді класом вище європейського.

Тобто, географія виробничих потужностей ніяк не характеризує автоматику для воріт.

Европа-Китай

Брендова націнка гадаю повинна бути - якщо виробник вже півстоліття виробляє продукцію найвищої якості, чому б йому не отримувати свої зароблені дивіденди. Проте іноді один і той самий бренд для однакових воріт пропонує дві моделі: дорожчу й дешевшу.

Це пояснюється тим, що великі корпорації часом розміщують замовлення на виготовлення партій «елітної» автоматики на дрібних заводах, у яких є солідна виробнича база. Ці партії техніки оснащуються потужними двигунами й відповідними їм сталевими редукторами. Далі на ці приводи ставиться прославлений лейбл і «вагомий» цінник.

На власних заводах корпорації збирають партії приводів з «демократичного цінового сегмента» з менш потужними двигунами і редукторами з пластика. Полімерні деталі не потрібно відливати, а потім обробляти на токарному та фрезерному обладнанні - вони просто штампуються в прес-формах.

Виходить, ім'я виробника теж ніяк не характеризує техніку - під одним лейблом для однакових воріт може бути дві дуже різні за своїми характеристиками моделі.

Якщо Ви вважаєте, що показником надійності є ціна, то знову здивую - на тих самих заводах, які виконують замовлення корпорацій щодо випуску «елітних» приводів, виробляють і власну автоматику (наприклад, на заводі Rotelli в Італії). Вона така ж сама за своїми характеристиками, як і найдорожча брендова техніка, але на ній немає «фірмового знаку», відповідно, ціна цих приводів значно скромніша.

Таким чином, ні країна-виробник автоматики, ні назва бренду, ні навіть вартість, жодним чином не характеризують надійність і можливості електроприводів. Кожну модель слід розглядати й тестувати окремо, а керуватися лише її робочими та технічними характеристиками.

Чому саме такий підхід я вважаю раціональними і рекомендую використовувати? Тому, що автоматика з потужним двигуном і міцним редуктором прослужить Вам без нарікань багато років, навіть якщо вона зроблена нікому не відомим виробником і коштує недорого, в той час як супердорогий привід з прославленим лейблом може створити безліч проблем, якщо у нього всередині малопотужний двигун і пластмасовий редуктор.

Критеріями вибору повинні бути такі параметри:

1. Потужність двигуна. Для роботи у Львівській області не варто купувати приводи з малопотужними моторами - один лише вітер здатний створити навантаження, що в рази перевищує власну вагу воріт. Однак в технічних характеристиках моделі не завжди вказується номінальна потужність приводу - багато виробників наводять якийсь «максимальний» параметр.

У двох наступних розділах я роз'ясню, як визначити реальну потужність автоматики і якими насправді є її можливості, а поки що для наочності наведу фото двигунів від різних моделей ворітної техніки:

Електродвигуни електроприводів

Ваші очі Вас не обманюють - немає ніяких несподіванок: маленький мотор має малу потужність, а великий - велику.

2. Матеріали, з яких зроблено редуктор. Я вже писав трохи вище, що «елітні» моделі оснащуються сталевими редукторами, а для бажаючих заощадити виробляються вузли з пластиковими шестернями.

Для роботи у Львові та області через кліматичні характеристики регіону придатні лише моделі з металевими редукторами, в яких немає жодної «інноваційної» шестерінки з пластика.

На фото відпрацьовані пластмасові шестерні, які вивели з ладу увесь механізм, частиною якого вони колись були:

Пластиковые шестерни

Пластикові зуби деформуються, зчісуються та злизуються, після чого привід не може переміщати стулки воріт за допомогою зубчастих передач.

Але крім пластика, слід виключити ще й такий «шедевр порошкової металургії», як силумін. Гіпотетично, це алюмінієвий сплав, але на практиці з властивостей металу у нього лише колір, що може навіть ввести Вас в оману.

Подивіться на фото: зліва шестерня зі сталі, а праворуч – силумінова:

 

Стальная и силуминовая шестерни

Відмінності, як бачите, значні. Така «бездоганна геометрія» силумінових деталей обумовлена технологією виготовлення, оскільки вони штампуються в прес-формах (як і пластик), і після цього не підлягають токарній та фрезерній обробці.

Усередині деталь може бути порожнистою, тому про міцність теж не йдеться - надзвичайно крихкий матеріал.

У четвертому розділі статті я розповім про роботу редуктора в різному виконанні більш докладно.

3. Інтенсивність. Саме інтенсивність механізму, а не габарити воріт визначає призначення автоматики. Тобто, для невеликих воріт офісу або багатоквартирного будинку категорично не рекомендується використовувати побутову модель. У той час як для масивних і важких воріт приватного будинку підійде саме побутової привід.

Здесь никаких неожиданностей: как движок выглядит, так и будет работать (у маленького мощность маленькая, а у большого – большая).

Автоматика на промышленных воротах

Якщо Ви помилитеся з необхідною інтенсивністю автоматики, ця помилка досить дорого обійдеться, причому переплатите Ви гарантовано.

Більш докладно я розповім про це у п'ятому розділі даної статті.

4. Установчі розміри. Обираючи автоматику обов'язково слід звернути увагу на можливість монтажу вподобаної моделі саме на Ваші опорні стовпи.

Якщо Ви без урахування даного параметра спробуєте змонтувати привід лінійного типу на занадто широкі для нього опори - ворота не закриються, оскільки кути Ваших стовпів заважатимуть.

Лише два виробники роблять лінійні моделі зі спеціальними кронштейнами кріплення на широкі опори: це китайський завод (Miller Technics) та італійський Rotelli MT 400.

Rotelli MT 400 и другой линейный привод на широких опорах

Як визначити можливість монтажу вподобаного приводу, і які є варіанти, коли розмір опор не дозволяє його встановити, детально описано в шостому розділі цього огляду.

5. Наявність сервісу. Чи потрібен Вам сервіс від виробника, вирішуйте самі. Багатьом технічна допомога ніколи не знадобиться, однак Ви повинні розуміти усі ризики, пов'язані з її відсутністю. Наприклад, подумайте, до кого Ви будете звертатися в разі потреби ремонту: до майстрів, які розбираються в цій техніці, чи до тих, хто погодиться в ній поколупатися.

У сьомому розділі я розповім, які в Україні є варіанти сервісу від виробника і в яких випадках на що Ви можете розраховувати.

Будка Ворота

Якщо хочете розібратися в тонкощах підбору ворітної автоматики, прочитайте цю статтю повністю. Для тих, хто «втомився і йде» є безкоштовна консультація нашого фахівця, який порекомендує найкраще з можливого для Ваших воріт.

Замовити зворотний дзвінок можна залишивши свій телефон у формі для реєстрації.

Дізнайся вартість автоматики зі знижкою!

2. Що таке межі застосування автоматики і де їх шукати

Під «межами застосування» автоматики прийнято розуміти припустиму залежність між вагою стулки та її довжиною.

Коли Ви підбирали привід, на сайтах продавців для кожної моделі Ви бачили габарити воріт, на які вона розрахована. Відразу скажу, що це були максимальні параметри, які взагалі не є можливими для застосування механізмів.

Будь-який максимальний параметр в характеристиках техніки не є прийнятним для її використання - у Вас в автомобілі на спідометрі вказана максимальна швидкість, проте Вам ніколи не спаде на думку постійно їздити таким чином.

Так само і тут: максимальна довжина стулки не враховує вплив її власної ваги, а максимальну вагу воріт наведено без урахування їхньої площі.

В інструкціях щодо експлуатації будь-якої моделі виробником обов'язково наведена прийнятна залежність параметрів ваги й довжини стулки. Це може бути таблиця або графік (частіше графік), але ця залежність завжди є обернено пропорційною - чим більше вага стулки, тим меншою може бути її довжина, і навпаки.

Наприклад, у моделі для розпашних воріт вагою до 800кг зі стулкою до 3,5м (Rotelli МТ 400) межі застосування наведено виробником у вигляді діаграми:

Графік застосування Rotelli МТ 400

У цієї моделі графік найбарвистіший, тому я взяв для прикладу саме його.

У таких діаграмах зазвичай по вертикалі вказується припустима вага стулки в кілограмах, а по горизонталі - відповідна її довжина в метрах.

Отже, ми бачимо три області застосування (зазвичай виробники вказують тільки одну). У самій темній зоні наведено параметри воріт для роботи приводу в ідеальних умовах (по суті – лише залежність ваги стулки від її довжини з урахуванням сили тертя). У середній зоні область застосування моделі у м'якому і теплому кліматі, а для нас з Вами підійде виключно найсвітліша зона.

Тобто, межі застосування однієї й тієї самої моделі можуть бути різними для різних умов експлуатації, і чим більше кліматичних навантажень, тим меншими можуть бути прийнятні габарити Ваших воріт.

Ми рекомендуємо максимальні параметри стулок, зазначені в паспортах моделей, відразу ділити на два, а може й на три.

Але найкраще підбирати автоматику не «методом тику», а підсумувати усі характерні навантаження і вибрати модель, яка може з ними працювати.

Підсумувати потрібно: вітрове навантаження й можливість сильних поривів, додаткову вагу від можливого обмерзання стулок і налипання снігу, опір самих воріт.

Найбільш «яскравим» з кліматичних навантажень у Львівський області я б назвав вітер. Згідно з картою вітрів України показник цього навантаження складає 55 кг/м2.

Давайте подивимося, наскільки зміниться необхідне зусилля для переміщення стандартної стулки висотою 2,0 м і довжиною 2,5 м з урахуванням вітру:

2,0 м х 2,5 м х 55 кг/м2 = 275 кг.

З розрахунку випливає, що стулка площею 5м2 у вітряну погоду стає важчою на 275кг і ці кілограми необхідно приплюсувати до власної ваги цієї стулки.

Графіки меж застосування ворітної техніки вітрове навантаження не враховують. По-перше, для усіх регіонів воно різне, а по-друге, вітер по різному навантажує конструкції воріт.

Для Європи характерними є невисокі ґратчасті стулки, тому вітер пролітає крізь них, діючі лише на грати. Особливої різниці в тиху й вітряну погоду привід не відчує, тому принципово нічого не змінюється в межах використання моделі.


Решетчатые итальянские ворота

Для України в цілому, і для Львівщини зокрема, більш характерним є високе й зашите наглухо полотно воріт, тому вітровий вплив істотно змінить межі застосування електроприводу.

Глухие ворота

Якщо хочете зрозуміти, наскільки великим є вітрове навантаження саме на Ваші ворота, спробуйте руками відкрити й закрити їх в тиху погоду, а для порівняння, опираючись вітрові - Вам відразу стане зрозуміло, наскільки різне зусилля для цього необхідне.

Вітрове навантаження не єдиний кліматичний «доважок» на ворота: взимку стулки можуть зледеніти (таке часто трапляється, коли після дощу температура вночі стає нижче нуля). Лід має істотну вагу, яку приводу теж доведеться тягти разом зі стулками.

Крім льоду взимку довантажити ворота може сніг - якщо стулки гладкі, він осиплеться, але якщо є виступи та ніші, він обов'язково в них затримається.

Наскільки обмерзання і сніг збільшать вагу воріт залежить від їхнього художнього виконання.

Ворота зимой

Крім кліматичних навантажень слід врахувати й опір самих воріт - це не говорить про те, що у Вас погані ворота, однак якщо вони не відкриваються одним пальцем, то створюють певне навантаження.

Ще гірше, коли має місце перекіс конструкції: спробуйте відкрити й закрити свої ворота, зупинивши їх в декількох місцях. Якщо стулки зупиняться і не матимуть тенденції рухатися в будь-який бік, значить все добре. В іншому випадку стулки в один бік підштовхують привід, а у зворотній - гальмують його.

Резюмуємо: реальної областю застосування автоматики для Ваших воріт буде прийнятне співвідношення довжини стулки та її ваги, але вагу необхідно брати з урахуванням усіх додаткових навантажень. Далі зіставте отримані габарити своїх воріт з графіком (або таблицею) меж застосування електроприводу, наведеним виробником в інструкції щодо експлуатації моделі.

Консолідоване навантаження своїх воріт Ви можете визначити самостійно, але якщо хочете, скористайтеся безкоштовною консультацією нашого фахівця, який допоможе підібрати найбільш відповідну модель.

Задай питання спеціалісту!

3. Який запас потужності потрібен техніці для нормальної роботи у Львівській області

У попередньому розділі я розповів, як визначити межі використання автоматики для своїх воріт з урахуванням наявних постійних навантажень, але крім постійних, мають місце й певні форс-мажорні навантаження, що діють короткочасно і вимагають від приводу збільшеного зусилля для виконання своєї роботи.

Це може бути необхідність зірвати примерзли стулки, або протягнути їх через сніговий замет, або коли потрібно працювати під час сильного вітру. У будь-якому з таких випадків двигуну потрібен певний запас потужності, без якого автоматика не зможе продовжувати роботу (а Вам доведеться власноруч відкривати й закривати ворота).

Ворота в снегу

Як підібрати автоматику з достатньою потужністю? В першу чергу варто подивитися в технічні характеристики моделі, наведені виробником. Там обов'язково повинна бути вказана споживана потужність. Якщо Ви бачите два показника: максимальний і номінальний, орієнтуватися слід виключно на номінальний.

На жаль, часто виробники вказують один параметр, і, як правило, саме максимальний. Що він означає, Вам не скаже ніхто, оскільки навіть в суворому й зарегульованому законодавстві ЄС не виписаний алгоритм його вимірювання та визначення. При цьому даний гіпотетичний «максимум» може перевищити реальні можливості техніки в 10 разів (зустрічав навіть 12-тикратне перебільшення).

Оцінити реальні можливості електроприводу можна розрахунковим шляхом, перемноживши значення напруги живлення двигуна та споживаного струму.

Наприклад, якщо споживання струму становить 1,2А, а двигун живиться від змінного струму напругою 220В, реальна потужність автоматики буде такою:

1,2 А х 220 В = 264 Вт.

У деяких моделей привід живиться від змінного струму напругою 220В, проте його двигун - від постійного струму напругою 24В і в цьому випадку, за однакового споживання, потужність буде значно скромнішою:

1,2 А х 24 В = 28,8 Вт.

Два мотора

Не подумайте, що низьковольтні двигуни гірші за 220-вольтові - вони мають низку переваг, оскільки не перегріваються, і через це здатні працювати в інтенсивному режимі. Крім того, 24-вольтові двигуни дозволяють використовувати систему резервного живлення, з якою Ви не будете залежати від того, є електрика в мережі, чи немає.

Однак щодо потужності низьковольтні двигуни програють 220-вольтовим і це необхідно враховувати. Виробник може, звичайно, зробити низьковольтний мотор по-справжньому потужним, але Ви не захочете купувати цей привід через високу ціну.

Резюмуємо: щоб обрати модель з достатнім запасом потужності необхідно оцінювати не максимальний параметр в паспортних характеристиках моделі, а саме її номінальну потужність. Якщо така не вказана, розрахуйте її.

Часто виробники не вказують параметри споживаного струму (вони теж знають, як розрахувати реальну потужність двигуна) і в цьому випадку Вам провести розрахунок не вдасться.

Нічого страшного - зателефонуйте нашому фахівцеві й запитайте про реальні можливості моделі, що сподобалася.

Ми розбираємо і тестуємо всю техніку, яку пропонуємо своїм клієнтам, тому вимірюємо абсолютно все, що піддається вимірюванню.

Отримай консультацію фахівця + ПОДАРУНОК!

4. Які механізми придатні для роботи в нашій кліматичній зоні

Ми з Вами знаходимося на крайньому заході України, і хоча клімат Львівської області помірно-континентальний з м'якою зимою та теплим літом, є деякі особливості географії: область розташована у трьох зонах: лісовій, лісостеповій та в передгірних й гірських районах Карпат.

Наша «м'яка зима» відтак спроможна здивувати досить потужними морозами. Наприклад, 10 лютого 1929 року у Львові зафіксовано температуру повітря -33,6°С. Це, звичайно столітній мінімум, проте так звані «п’ятиденні мінімуми» щороку фіксують на Львівщині близько 30 градусів морозу.

Цей «кліматичний аналіз» я б не проводив, якби це не було так важливо. Проте в технічних характеристиках більшості електроприводів (90% від усіх моделей) виробниками чітко вказані температурні обмеження щодо їх використання, і це коридор від -20°С до +50°С. Для решти 10% можливі межі від -30°С до + 60°С.

Чому це важливо? Тому, що температурними межами використання технополімерів теж є коридор від -20°С до +50°С. Як каже сумно відомий російський шоумен: «Совпадение? Не думаю…»

Тобто, якщо в редукторі Вашого електроприводу присутні полімерні шестерні або втулки, холодної ночі вони перемерзнуть і змінять свої робочі параметри - стануть крихкими, як скло лампочки розжарювання, і Ви легко зможете розкришити в руках таку деталь.

Подивіться на фото «експонатів» нашого сервісного центру:

Отработанные пластиковые шестерни

Пластик змінив свої характеристики внаслідок перебування під впливом низької температури.

Якщо ж Ви вважаєте, ніби верхня межа (+50°С) дозволяє використовувати пластмасу у Львівській області, то згадайте, як вимірюється температура повітря. Нагадаю: виміри проводяться в тіні. Однак у серпні 1921 року в місті Лева +37°С було зареєстровано саме в тіні, а під прямими сонячними променями предмети прогріваються до неймовірних значень (наприклад, у місті Вознесенськ Миколаївської області у 2007 році на ґрунті було зафіксовано +80°С).

На цьому фото планетарний редуктор з деформованими від занадто високої температури шестернями:

Редуктор Doorhan Swing 3000 / 5000

Ви вже зрозуміли, що використання редукторів з полімерними деталями на воротах у Львівській області слід повністю виключити з цілком очевидних причин.

Метал не має таких температурних обмежень, тому може спокійно використовуватися як на Антарктичній станції «Схід», де температура повітря опускалася до позначки -89,2°С, так і в Ель-Азізії (Африка), де повітря прогрівається до +57,8°С.

Редуктор Rotelli МТ 400

Алюмінієвий сплав силумін теж не має жорстких температурних обмежень, проте використовувати його для роботи в Галичині не варто - він не втрачає своєї міцності й надійності тільки тому, що ніколи їх не мав.

Маю дещо роз'яснити: редуктори з пластиком та силуміном не є непридатними для роботи взагалі - у них власна область застосування. В теплих країнах з м'яким середземноморським або субтропічним кліматом такі механізми чудово будуть працювати на легких ворітних конструкціях.

З якого дива жителі цих країн повинні платити більше?

А ми з Вами перед тим, як придбати будь-яку техніку, повинні поцікавитися наскільки вона придатна для експлуатації в наших умовах.

Резюмую: для роботи з воротами у Львівській області редуктор електроприводу повинен бути зроблений з міцного металу (на кшталт сталі, бронзи або латуні), а використання технопластика та силуміну необхідно повністю виключити.

Якщо Ви не можете знайти інформацію щодо матеріалів, з яких зроблений редуктор моделі, що сподобалася, зателефонуйте нашому фахівцеві і запитайте.

Кому зручніше отримати консультацію в письмовому вигляді, може залишити електронну адресу для відповіді і своє питання у формі для реєстрації.

З`явились питання? Задавайте!

5. Інтенсивність моделі. Як визначити: для побутових чи промислових воріт призначений привід

За своїм призначенням ворітна автоматика підрозділяється на побутову та промислову, проте габарити стулок не мають відношення до цієї градації. Призначення визначається здатністю механізму відкривати й закривати ворота з певною частотою.

Для фахівця найкращим показником є «загальний ресурс» приводу, який відображає закладену конструкторами розрахункову кількість робочих циклів до планового техобслуговування. Зазвичай побутові моделі розраховані на 1000-2000 маневрів до ТО, а у промислових механізмів це десятки й навіть сотні тисяч циклів.

Виробники вкрай рідко вказують у технічних характеристиках приводів їхній робочий ресурс, тому потрібно аналізувати інтенсивність моделі, яка вказується завжди - це може бути «інтенсивність використання» або «інтенсивність роботи».

Інтенсивність роботи - це прийнятна кількість відкриттів та закривань воріт за годину або добу. Для приватного будинку не вимагаються сотні маневрів, тому побутові моделі зазвичай розраховані на 7-15 циклів за годину або 30-300 на добу, в той час як промислові ворота вимагають саме сотень маневрів.

Інтенсивність використання - це співвідношення дозволеного часу роботи і необхідного відпочинку, виражене у відсотках. Простіше кажучи, привід з 30% використанням може працювати протягом години не більше, ніж 18 хвилин (30% від 60 хвилин), а весь інший час він повинен остигати.

Причому 30-40% інтенсивність характерна саме для побутових моделей, які обмежені ще й за часом безперервної роботи (зазвичай до 10-12 хвилин), тому 18 хвилин протягом години працювати такий механізм може виключно із зупинками.

Промислові приводи можуть мати навіть 100% використання - в цьому випадку механізм остигає поки через отвір проїжджає транспорт.

Промислові ворота

Що станеться, якщо не дотримуватися призначення автоматики?

Причиною такої «заміни» може бути спроба заощадити, оскільки промислові моделі вдвічі дорожчі за побутові.

Якщо на ворота багатоквартирного будинку або невеликого офісу Ви встановите побутовий привід, ніхто не зможе проконтролювати час безперервної роботи або час обов'язкового відпочинку. Очікуваним результатом буде «згорів на роботі».

Якщо ж привід виявиться стійким і відразу не згорить, за пару тижнів він вичерпає закладений в нього робочий ресурс. Після цього при такому некоректному використанні Ваша автоматика буде завжди перебувати в ремонті (як старий «Жигуль», який постійно тягне гроші, але при цьому не їздить).

У той самий час не варто брати автоматику «із запасом» за інтенсивністю – він Вам не знадобиться, проте заплатити за надлишкові можливості доведеться.

Якщо потрібна допомога в підборі техніки з необхідною інтенсивністю - наш фахівець надасть безкоштовну консультацію.

Дізнайся вартість автоматики зі знижкою!


6. Як не помилитися з припустимими установчими розмірами моделі

Існує всього три типи електроприводів для розпашних воріт: лінійні, важільні та підземні.

Лінійна (або черв'ячна) автоматика працює за рахунок подовження та вкорочення приводу. Тобто, всередині механізму рухається шток з різьбою і, подовжуючись, він закриває ворота, а вкорочуючись, відкриває.

Привід лінійного типу для розпашних воріт

У телескопічних моделях цей шток рухається не всередині механізму, а висувається назовні, але принцип роботи від цього не змінюється.

Телескопічний електропривід для розпашних воріт

Це найбільш популярний тип автоматики, оскільки вона технічно найпростіша, відповідно сама надійна, а до того ще й найдешевша.

Тож не дивно, що 95% від загальної кількості автоматики розпашних воріт саме черв'ячного типу.

Лінійна автоматика на воротах

Якщо установчі розміри лінійного приводу дозволяють змонтувати його на Ваші ворота - обирайте саме його. Однак проблемою можуть стати занадто широкі для черв'ячної автоматики опорні стовпи.

Справа в тому, що найбільше ворітної техніки виробляють європейці, для яких звичною конструкцією є «ажурні» стулки на відповідних для них витончених опорах.

Ґратчасті ворота італійського типу

У нас дещо інші традиції, і частіше можна зустріти масивні стулки на цегляних, бетонних або бутових опорних стовпах.

Подивіться на вид зверху схеми монтажу черв'ячного приводу (відкриття всередину):

Схема монтажу лінійного приводу

Зверніть увагу на відстань від місця з’єднання стулки з опорним стовпом до його внутрішнього краю (позначено літерою D). Для більшості лінійних моделей цей параметр не повинен перевищувати 5-7 см, іноді йдеться про 12 см.

Для опор «європейського» типу цього більш ніж достатньо, але для цегельних стовпів параметр D практично не буває меншим за 15 см, тому кут цього стовпа не дозволить закрити ворота, якщо Ви встановите лінійний привід на широкі опори.

Для тих, в кого така проблема, варіанти рішення можуть бути наступними:

  • якщо ворота ще не встановлено і стовпи ще не готові, навішувати стулку потрібно не по центру опори, а ближче до її внутрішнього краю (щоб витримати установчі розміри);
  • якщо ворота встановлено і параметр D не більше 20 см, можна вибрати кут стовпа, який заважає, тобто, вирубати в опорі спеціальну нішу для приводу.

Ніша в опорному стовпі

Я не прихильник таких радикальних рішень, тому рекомендую обрати телескопічну модель автоматики зі спеціальними кронштейнами кріплення, що дозволяють монтувати її на досить широкі опори.

Три моделі таких лінійних електроприводів робить китайський бренд Miller Technics і вони можуть встановлюватися за параметру D до 17 см (моделі Miller Technics 3000, 4000 і 5000). Ще одну модель пропонують італійці - це Rotelli МТ 400 і її монтаж можливий за параметру D до 35 см.

Rotelli MT 400

Якщо ж у Вас занадто широкі опори або колони навіть для Ротеллі МТ 400, доведеться підбирати автоматику важільного типу.

Важільна автоматика вдвічі дорожча за лінійну і поступається їй в потужності, але принцип роботи «важеля» такий самий, що і в людської руки, тому важільний привід відкриває ворота ніби з-за рогу і може використовуватися на колонах будь-якої ширини.

Привід важільного типу

Підземні моделі я б відніс до самого нераціонального варіанту, оскільки коштують вони реально дорого, але при цьому є найбільш проблемними як в монтажі, так і в експлуатації.

Привід підземного типу

Цей тип приводів обирають люди, в яких самі ворота є витвором мистецтва і будь-яка техніка виглядатиме на них недоречно.

Якщо це саме Ваш випадок – перед тим, як встановити підземну автоматику раджу подбати про бездоганний відвід дощової води. Якщо після зливи під ворітьми з’явиться калюжа, Ви ризикуєте взагалі не мати змоги підійти до воріт, оскільки після замикання вони битимуть Вас струмом.

Резюмуємо: при виборі відповідного типу автоматики для розпашних воріт, безумовно, найкращим варіантом буде лінійна модель. Якщо опори або колони не дозволяють встановити навіть лінійну автоматику зі спеціальними кронштейнами, вибирайте привід важільного типу.

Привід прихованої установки брати не рекомендую, але якщо краса вимагає - підберемо.

Якщо Вам потрібна консультація або допомога в підборі ворітної автоматики, можете зателефонувати нашому фахівцеві і проконсультуватися.

Тим, хто залишить свій номер у формі для реєстрації, наш інженер сам незабаром зателефонує.

Дізнайся вартість автоматики зі знижкою!


7. Сервіс від виробника. Що він нам дає і як обійтися без нього

Є такий показник «статистика поломок». Для ворітної автоматики він може становити від 2% до 30% на рік, але у світі не існує техніки з нульовим показником річних поломок.

Цілком можливо, що Ви потрапите до лав більшості людей, яким ніколи не знадобиться ремонтувати автоматику, проте хтось потрапляє навіть в «щасливі» 2% (це показник найнадійнішої у світі автоматики).

Для того, щоб Вам закортіло скористатися сервісним центром виробника, не обов'язково повинно щось зламатися - іноді людям просто потрібен додатковий пульт дистанційного керування.

Якщо сервіс Вам таки знадобиться, є три варіанти:

1. Виробник має власні сервісні центри в Україні (принаймні один). Це найкращий варіант, оскільки гарантійний ремонт і заміна деталей, а також післягарантійне обслуговування не віщують проблем або складнощів.

2. Сервісу у виробника немає, але є офіційне представництво бренду в Києві. Ремонт по гарантії можливий тільки для тих, хто регулярно виграє в лотерею - практично нереально довести, що Ваш випадок гарантійний. Однак замовити через них запчастини і комплектуючі можна завжди.

Сервис

3. Виробника в Україні немає, тобто ні сервісного центру, ні представництва. Варіант найгірший: Бог з нею, з гарантією - якщо у Вас зламається копійчана деталь або знадобиться той самий пульт, замовляти їх доведеться самостійно на заводі-виробнику, який знаходиться в Європі або Китаї, причому доставку оплачувати теж будете Ви.

Деякі наївно вважають, нібито можна купити найдешевший привід з пластиковим редуктором і замінити в ньому пластмасові деталі на такі самі, виточивши їх з металу.

Повинен Вас засмутити, але в сучасній автоматиці конструкторами все продумано і збалансовано. Заміна шестерні з «рідного пластика» на «чужорідну сталь» призведе до виходу з ладу двигуна.

Якщо Ви бажаєте обслуговуватися у нашому сервісному центрі в гарантійний та післягарантійний період, слід прислухатися до порад наших фахівців щодо відповідної моделі приводу.

Причина проста: ми точно знаємо, що знаходиться всередині будь-якої моделі (потужність мотора, матеріал редуктора, інтенсивність). Якщо Ви хочете купити привід, який за визначенням не здатний працювати на Ваших воротах, навіщо нам брати його на гарантію і постійно ремонтувати те, що ремонту не підлягає?

8. Що в комплекті потрібно обов'язково, а на чому можна заощадити

На малюнку типова схема автоматизації розпашних воріт:

Схема расположения автоматики и аксессуаров

Як бачите, для автоматизації воріт необхідні два електроприводи з блоком управління, які потрібно прикріпити до ворітної конструкції і під'єднати до мережі. Після цього стулки можна буде відкривати з пульта дистанційного керування, якщо звичайно у блоці є вбудований радіоприймач і пульт з ним поєднаний.

Крім цього на схемі Ви бачите аксесуари безпеки (сигнальну лампу та фотоелементи), а також лампу для освітлення воріт.

Тепер по-порядку, і почнемо з системи для управління ворітьми.

Крім радіосигналу з пульта на приймач варіантів управління існує безліч, наприклад, Home Link, GSM-модуль, визначник автомобільних номерів, зчитувач карткових перепусток, радіокодова або кнопкова клавіатура, кнопка охорони або ключ-вимикач тощо.

Однак радіоуправління є найпоширенішим способом і радіоприймач в блоці управління зазвичай відразу передбачено виробником.

Цей приймач готовий розшифровувати сигнали відповідних йому передавачів, які кожен виробник ворітної техніки випускає свої. Проте наші клієнти дуже часто просять запропонувати їм дешевші моделі пультів-брелоків.

 

Немецкие пульты

Таке бажання зрозуміле й закономірне: середня вартість італійського пульта становить 25 €, а німецького - 80 € за штуку.

Якщо Вам потрібно два брелоки для управління ворітьми приватного будинку це одна історія, а якщо для офісу, вартість пультів перевищить ціну самої автоматики. Хоча, для приватного будинку теж необхідно як мінімум по одному брелоку для всіх членів сім'ї (плюс один резервний).

Ми можемо запропонувати Вам китайські пульти по 5-10 € за штуку, причому вони будуть працювати не гірше за німецькі. Єдиний нюанс - радіоприймач рідко погоджується розшифровувати сигнали «чужих» передавачів.

Щоб їх поєднати необхідно встановити зовнішній приймач, який коштує дешевше одного фірмового пульта, при цьому додатково Вам буде потрібен лише шматок чотирижильного кабелю.

Якщо цікаво як це зробити - телефонуйте, навчимо. Виберете передавачі, що сподобалися та відповідний їм зовнішній приймач.

Бажаєш отримати безкоштовну консультацію?


Здешевити комплект автоматики, можна також замінивши оригінальні аксесуари безпеки (сигнальну лампу та фотоелементи) на більш дешеві моделі.

Сигнальна лампа являє собою проблисковий маячок білого або оранжевого кольору. Вона слугує для оповіщення оточуючих людей про роботу в зоні доступу рухомого механізму.

Лампа починає блимати з частотою один раз за секунду щойно вмикається двигун приводу.

Цей сигнал зрозумілий усім дорослим людям, тому лампу слід встановити таким чином, щоб її добре було видно з вулиці, тоді в темний час доби по миготінню легко буде визначити рухаються стулки чи ні.

Лампа на воротах

Існують моделі проблискових маячків, які окрім основної функції можуть підсвічувати ворота, а деякі більш частим миготінням здатні інформувати про можливі збої в системі.

Цікавий факт: люди старшого покоління ніколи не намагаються проскочити між стулками, якщо блимає сигнальна лампа, тому їх не затискає ворітьми.

До речі, як Вигадаєте, що буде, коли стулки затиснуть людини (собаку, автомобіль)?

Згодом відпустять, адже хоча б одна система виявлення перешкод є у всіх сучасних приводів. Якщо блок управління зафіксує збільшення споживаного струму або зусилля, наприклад, - рух зупиниться. Якщо стулки закривалися, увімкнеться реверс.

В іншому випадку двигун працював би доки ворота повністю не закриються. Розчавити стулками перешкоду приводу не під силу, тому мотор гудів би, поки не згорить.

Привід захищає від перегріву і перевантажень свій двигун, а «перешкоду» стулки встигнуть трохи стукнути і трохи пом'яти.

Єдиною системою, яка захищає саме перешкоду і запобігає ударові, є фотоелементи.

Це інфрачервоні детектори, які парно встановлюють у створі воріт. Вони ніби дивляться один на одного, утворюючи вздовж проїзду непомітний для ока промінь. Якщо цей промінь переривається, спрацьовує стандартна система виявлення перешкод, але до удару, а не після нього.

Схема расположения сигнальной лампы и фотоэлементов

Кріпити ці датчики можна просто на опорні стовпи, але можна і на спеціальні стійки на деякому віддаленні від воріт - так вони раніше «зловлять» перешкоду й зупинять стулки.

Тим, у кого маленькі діти, краще взяти дві пари детекторів і другу встановити ближче до землі, щоб не можна було проповзти під верхньою парою, та щоб не отримали удар ворітьми, перестрибнувши через нижню.

Крім цих аксесуарів популярними є системи резервного живлення і стабілізатори напруги. Але в одній статті неможливо розповісти про все, тому якщо щось цікавить, зателефонуйте фахівцеві або замовте зворотний дзвінок, залишивши свій номер у формі для реєстрації.

Бажаєш отримати безкоштовну консультацію?


9. Висновки та рекомендації

Якщо Ви прочитали цю статтю, напевно зможете самостійно підібрати ворітну автоматику і навіть власноруч її встановити. Давайте коротко підсумуємо основні рекомендації, наведені у цьому огляді:

1. Обираючи автоматику керуватися потрібно технічними та робочими характеристиками моделі, а не країною-виробником, назвою бренду, і навіть не ціною моделі - це все ніяк не гарантує надійність техніки та відповідність її Вашим воротам.

2. Межами застосування автоматики потрібно вважати припустиме співвідношення ваги та довжини стулки, причому вагу беріть з урахуванням додаткових навантажень (вітру, снігу, льоду, опору воріт тощо). Максимальні параметри воріт, зазначені в паспортних характеристиках моделі, взагалі не є прийнятними габаритами.

3. Потужності двигуна повинно бути достатньо як для подолання тривалих навантажень, так і для зриву примерзлих воріт, опору сильному вітрі, а також для руху стулок через снігові замети.

Брати до уваги максимальний показник потужності, вказаний виробником, не рекомендую - він не характеризує реальні можливості моделі, тому керуватися потрібно номінальним параметром. Якщо не можете його визначити, телефонуйте до фахівця.

4. Редуктор приводу повинен бути повністю виготовлений з міцного металу (сталь, бронза, латунь). Автоматика з пластиковими й силуміновими деталями не може бути використана для автоматизації воріт у Львівській області.

5. Інтенсивність обраної техніки повинна відповідати призначенню Ваших воріт - незалежно від ваги й габаритів стулки, побутовий механізм призначений для воріт приватного будинку. Для усіх інших воріт потрібно брати промисловий привід з відповідною інтенсивністю. Неправильний показник щодо необхідної інтенсивності означає «попадання» в гроші.

6. Якщо технічно на Ваші ворота можна встановити автоматику лінійного типу, обирайте саме такий привід. Якщо ж опори або колони занадто широкі - підбирайте модель важільного типу. Підземну брати не рекомендую, але якщо дуже хочеться, то можна.

7. Сервісний центр насправді потрібен. Відсутність технічної підтримки загрожує серйозним головним болем, коли ніде взяти запчастини або комплектуючі. Якщо ж техніка зажадає ремонту, мова піде навіть не про гроші, а про те, хто зможе її відремонтувати.

8. Краще брати автоматику з простими і зрозумілими платами управління. Багатофункціональні моделі - багаторівневі проблеми. Після кожного стрибка напруги або під час грози налаштування електронних плат злітають, а повернути їх самостійно Ви не зможете, тому щоразу доведеться викликати установника.

Але саме смішне – поки нікому не знадобилися більшість з доступних опцій цих плат.

9. Встановити свою автоматику можна самостійно. Це не займе багато часу і заощадить 50 € за монтаж.

Якщо ж Ви наймаєте установників, переконайтеся у їхній фаховості.

Можливо, у Вас залишилися (або з'явилися) питання до фахівця. Ми готові безкоштовно проконсультувати Вас або ж допомогти вибрати найвдалішу модель автоматики.

Дізнайся вартість автоматики зі знижкою!


10. Чому Вам вигідно співпрацювати саме з нами

Ми беремо на себе матеріальну відповідальність за свої поради:

АКЦІЯ: ТЕСТ-ДРАЙВ рекомендованої моделі!

Це означає, що протягом 12 місяців Ви можете тестувати рекомендований нами привід на своїх воротах. Якщо Вам сподобається, як він працює, залишите його собі, а якщо не сподобається - повернете автоматику нам і заберете назад свої гроші.

Без будь-яких доказів або пояснень, просто тому, що Ви так вирішили.

Ви нічим не ризикуєте на відміну від нас - подобається, берете, а не подобається - повертаєте. Якщо Вам щось не підійде, ми ризикуємо отримати повернення приводу, причому вже «б/в».

Крім того:

1. З нами можна заощадити 50 € на установці. З нашою інструкцією, яку Ви отримає в подарунок, встановити автоматику власноруч зможе будь-яка людина.

Якщо не зможете - повернете її нам і заберете свої гроші.

2. Жодних націнок, жодних переплат - ми підписали дистриб'юторські угоди з усіма виробниками ворітної техніки, які працюють в Україні, тому наші ціни рекомендовано безпосередньо виробниками.

3. Обирайте форму оплати самостійно - за фактом отримання замовлення або передоплату.

4. Ми не витрачаємо Ваші гроші на рекламу - маркетинг побудований на рекомендаціях задоволених клієнтів.

5. Гарантії та сервіс. Техніка приїде до Вас з усіма необхідними сертифікатами відповідно до вимог законодавства України. Ви в будь-який момент зможете звернутися за гарантійним та післягарантійним обслуговуванням в сервісні центри та представництва виробників.

Моделі, рекомендовані нашими фахівцями, в гарантійний та післягарантійний терміни обслуговуються в нашому сервісному центрі.

Залишились питання? Задавайте!