Автоматика для розпашних воріт у Вінниці та Вінницькій області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для распашных ворот

Есть в наличии

9665 грн. 9286 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

10612 грн. 10233 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

11370 грн. 10991 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

11332 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Есть в наличии

16108 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

17775 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

21376 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Потужний двигун та інші необхідні параметри - гарантія якості автоматики

Доброго вам дня. Мене звуть Вадим. Я вже близько 12 років займаюся встановленням електроприводів на ворота. На моєму рахунку вже близько 700 встановлених приводів. Також до мене зверталися за допомогою більше 8000 людей. Тому я вирішив коротко описати основні моменти вибору та встановлення автоматики на розпашні ворота.

Яким чином потрібно обирати електропривод

Дуже часто в процесі вибору люди більше спираються на такі критерії як бренд, ціна та країна-виробник. Але я з упевненістю можу вам сказати, що ні географія розміщення заводу, ні прославлене ім’я виробника, ні ціна моделі не визначають реальну потужність і надійність електропривода – кожен механізм потрібно тестувати та оцінювати його робочі характеристики.

Тобто, я рекомендую не зациклюватися ні на яких стереотипах, а просто дослідити «нутрощі» моделі, яка вам сподобалася та потужність її двигуна, оскільки недорогий привод, виготовлений китайцями, прослужить Вам багато років без жодного ремонту, якщо у нього потужний мотор-редуктор, в якому немає технополімерних «вкраплень».

Отже, критеріями, за якими слід обирати гарантовано надійний привід є:

1.   Виконання редуктору. У більшості випадків виробник оснащує металеві редуктори пластмасовими або силуміновими шестернями. Для роботи в умовах нашого клімату підходять тільки повністю металевий редуктор, тобто в ньому не повинно бути жодної деталі, виконаної з дешевого матеріалу (силумін, пластик і т. п.)

Перед придбанням обов’язково знайдіть інформацію про матеріал, з якого виготовлений і сам редуктор, та деталі в ньому. Ця інформація може бути у вигляді відео розбору приводу, або у вигляді фото вже розібраної моделі. Якщо така інформація відсутня, слід замислитися про доцільність її придбання.

2.   Потужність двигунів. Купуючи автомобіль, Ви точно цікавитеся його потужністю, оскільки саме кількість «конячок» визначає можливості та відрізняє позашляховик від мотоколяски. Ворітна автоматика також техніка і її можливості також визначає потужність двигуна. Для роботи в м’якому та «завжди теплому» кліматі на легкій хвіртці достатньо потужності мотоколяски, та рухати масивну стулку крізь замет зможе лише потужний двигун.

3.   Інтенсивність. Один з найважливіших параметрів – саме він визначає призначення моделі (побутові чи промислові).

Які габарити воріт є граничними насправді

При виборі моделі електропривода Ви можете знайти на сайтах, що продають автоматику тільки один параметр – максимальні габарити воріт, для яких призначена технік.

Наприклад, автоматика Rotelli 400 має наступні параметри:

-      Вага до 800 кг;

-      Довжина стулки до 3,5 м.

В інструкціях по монтажу та експлуатації кожної моделі виробники обов’язково приводять залежність між масою та довжиною стулки.

Однак не поспішайте вибирати модель, розраховану на таку вагу та довжину – якщо параметри Ваших стулок наближається до максимально допустимих, привод не зможе їх переміщувати.

Я рекомендую обирати автоматику з запасом. Тобто привід Rotelli 400 краще поставити на ворота з масою стулки до 300 кг і довжиною до 2,5 метрів. Це гарантує Вам довгу роботу автоматики без перевантаження

Також хочу звернути вашу увагу, що в європейських країнах найчастіше зустрічаються не зашиті ворота, виконанні з металевих прутиків. Парусність таких воріт, а від так і навантаження на мотор значно нижча.

У нашій країні ми маємо зовсім іншу ситуацію. Ворота в основному всі зашиті повністю і дуже високі. Звідси і більше навантаження на наші приводи. На приводи в наших місцевостях дуже велике навантаження дає саме вітер. Наприклад, ворота 2 м х 2 м дасть вітрове навантаження у розмірі 2 * 2 *50 = 200 кг. Тобто інколи таке навантаження навіть більше від самої ваги стулки.

Як виконати самостійне встановлення вибраної моделі

В наш час мало хто може собі дозволити не просто купити автоматику, але й виконати її встановлення за допомогою майстрів. Це задоволення не з дешевих. Як на мене, то я краще витрачу трішки більше грошей на придбання гарного та надійного електроприводу, але заощаджу близько 1000 грн на встановленні, виконавши його самотужки. Тим паче, що це не такий уже і складний процес.

Тому якщо Ви також наважитеся встановити автоматику своїми силами, Вам потрібно буде першим ділом запитати у продавців про наявність детальної та зрозумілої інструкції по встановленню даної моделі. Дуже часто цей процес може бути утрудненим через окреме розташування приймачів та не налаштованих пультів.

Також обов’язково переконайтеся, що на Вашу модель буде діяти гарантія навіть у випадку, коли її встановленням будете займатися саме Ви, а не спеціалісти.

Отже, перейдемо до самих етапів монтажу:

1.   Насамперед необхідно заміряти розміри Ваших стовпів, для точного визначення місця розташування кріплень для автоматики. Кожна модель має свої власні монтажні параметри, які вказані в інструкції.

2.   Монтуємо закладні деталі (металеві пластини або кути). Якщо ви тільки зводите стовпи, то потрібно приварити металеві кутики до металевої труби-серцевини Ваших стовпів. У випадку, коли стовпи уже готові, металеві пластини можна закріпити на них за допомогою хімічних анкерів.

 

3.   На закладні деталі встановлюємо елементи кріплення приводів – кронштейни. Перевіривши правильність роботи, обварюємо кронштейни ще раз.

4.   Підключаємо приводи та блок керування до електромережі та здійснюємо всі необхідні навантаження.

Я дуже сподіваюсь, що дана стаття буде дуже корисною для Вас. В ній я намагався коротко розповісти про всі тонкощі вибору якісної автоматики та яким чином Ви можете встановити її самотужки. Наприкінці хочу ознайомити Вас з відео-відгуками наших клієнтів. Більше відгуків ви можете переглянути за посиланням.