Автоматика для розпашних воріт в Луцьку та Волинській області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для распашных ворот

Есть в наличии

9665 грн. 9286 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

10612 грн. 10233 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

11370 грн. 10991 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

11332 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Есть в наличии

16108 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

17775 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

21376 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Як вибрати з достатньою потужністю та зберегти гарантію

Здоровенькі були! Зовуть мене Вадим Василишен. Автоматизацією воріт я займаюся з 2006 року. За цей час на моєму особистому рахунку вже понад 670 встановлених електроприводів, а кількість випадків, коли до мене зверталися за допомогою для вирішення проблем зі встановленням уже понад 9 тисяч. Як монтажник з багаторічним досвідом хочу поділитися ним з вами. Тому в даній статті хочу написати головні поради по вибору автоматики під розміри ваших воріт та описати основні властивості, які в обов’язковому порядку повинен мати якісний привод. Також хочу допомогти вам зі самостійним встановленням придбаного електроприводу, що дасть вам змогу заощадити до 1500 грн.

Отже розпочнемо по порядку.

1.   Відповідність автоматики заданим габаритам воріт

При підборі в обов’язковому порядку необхідно зважати на такі параметри ваших воріт, як вага та довжина стулки.

Для кожної моделі автоматики виробники вказують максимально допустимі параметри в тех. документації. В ній ви можете знайти вагу та довжину стулки, яку може мати ваша автоматика, якщо ви будете використовувати дану модель.

Наприклад, дуже популярна модель від італійського виробника Rotelli 400 розрахована на стулку до 600 кг з шириною до 3,5 метри.

Та як я уже писав це гранично допустимі значення. Краще якщо ви оберете привод з запасом по цим параметрам. Це забезпечить вам впевненість в тому, що взимку та у вітряну погоду ворота точно відкриються. Тобто на прикладі Rotelli 400 краще поставити на ворота з максимальною шириною до 2-х метрів та вагою до 300 кг.

А ще в більшості європейських містах найчастіше можна зустріти легкі прутчасті ворота. Парусність, а звідси і навантаження на привод, у таких воріт значно нижча.

В Україні ситуація значно інша. Майже всі ворота мають наглухо зашиті стулки. А від так здійснюють більше навантаження на автоматику. Тому моя рекомендація дуже проста – беріть з запасом. Якщо ви виконаєте тільки це з моєї статті, це вже збільшить термін служби вашого електроприводу.

2.   Властивості, якими повинна володіти якісна автоматика

Зі свого власного досвіду моду з упевненістю сказати, що якщо привід буде володіти наступними властивостями, його праця буде радувати вас багато років. Отже, чотири основні властивості:

·         Запас міцності. Чим більшим буде його значення, тим краще – ваша автоматика прослужить не один рік.

·         Запас потужності. Як і з міцністю, потрібно обирати з запасом. Від цього буде залежати якість роботи приводу в зимову або вітряну погоду (в цей період зростає навантаження). На привід у нашій кліматичній зоні та з нашою звичкою наглухо закривати стулки воріт буде діяти навантаження не тільки по вазі, але й вітрові. Є таке важливе поняття як вітрове навантаження. Його обраховують таким чином: на площу глухої частини стулки множать на 50 кг.

Якщо запасу не буде вистачати, то ви можете зіткнутися з проблемою неможливості відкрити ворота, а робота приводу на межі призведе до поломки.

·         Металевий корпус та деталі редуктора. Ніколи не купуйте автоматику, в якій будуть присутні такі «одноразові» матеріали, як порошкові метали (силумін) або пластик. Це дуже негативно позначиться на періоді роботи автоматики (може значно скоротитися). Вони не підходять для нашого мінливого клімату.

Перевірте, що всередині обраного приводу. Прогляньте відео розбірки автоматики. Якщо немає ні відео ні чіткого опису з яких матеріалів виготовлена, або хоча б фото вже розібраного редуктору. Якщо не має такої інформації, то продавцеві пишатися нічим.

Дуже багато виробників приводів «Made in Europe» грішать використанням силуміну, пластику або інших дешевих матеріалів, що знано здешевшує кінцевий продукт, але не такі приводи не підходять для нашої кліматичної зони. Вони виходять зі строю дуже швидко і деталі майже неможливо замінити.

Наприклад, привод Rotelli 400 важить 7 кг а аналогічний привод італійського виробництва має вагу 5 кг. Як ви вважаєте, в якому двигун та редуктор кращі?

·         Інтенсивність використання. За інтенсивністю всю автоматику можна поділити на побутову, напівпромислову та промислову. Все залежить від тривалості безперервної роботи приводу. Для приватного подвір’я з невеликою кількістю жителів підійде побутова, а для промислового об’єкту – відповідно промислова. Інтенсивність роботи зазвичай можна знайти в інструкціях у вигляді процентів.

3.   Всі тонкощі самостійного встановлення автоматики

Хочу дати ще декілька порад по вибору автоматики. Ми з вами не багачі, і не завжди маємо достатньо коштів і на придбання приводу і на оплату послуг монтажників. Такі послуги коштують не дешево. Тому я наполегливо рекомендую взяти процес встановлення в свої руки. Встановити автоматику самостійно – не така вже й складна задача. Необхідно просто слідувати інструкції із монтажу.

Тобто перед купівлею запитайте у продавця про наявність інструкції, ознайомтеся з нею детально та якщо у вас виникнуть запитання обов’язково уточніть всі нюанси. Просто якщо ви цього не зробите, то можете зіткнутися з проблемами, які не зможете вирішити самостійно, а тому все ж прийдеться заплатити спеціалістам.

Ще один нюанс. Слід переконатися, що гарантія буде діяти на автоматику у випадку, коли ви її встановити самостійно. Тому що може бути і так, що виробник не надає гарантію на привод, якщо його встановлено без допомоги спеціально навчених людей.

Отже зі всіма нюансами, які вам потрібно враховувати під час вибору ми розібрали. Перейдемо до етапів установки:

-      Намічаємо місце, де будуть кріпитися кронштейни. Для цього виміряємо стовпи, щоб все відповідало монтажним параметрам вибраної моделі.

-      На розмічених місцях кріпимо закладні пластини, приваривши їх до внутрішньої труби або прикріпивши за допомогою хімічних анкерів до стовпа.

-      На пластинах прихвачуємо зварюванням кронштейни для тримання приводів. Переконавшись в правильності ходу стулки, ще раз обварюємо кронштейни.

-      Закріплюємо приводи на їх місцях. Здійснюємо всі налаштування.

На останок хочу поділитися з вами відео відгуками наших клієнтів. Їх вже накопилося дуже багато. Переглянути всі можна тут.