Автоматика для розпашних воріт в Ужгороді та області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для распашных ворот

Есть в наличии

9665 грн. 9286 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

10612 грн. 10233 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

11370 грн. 10991 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

11332 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Есть в наличии

16108 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

17775 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

21376 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Купуйте тільки з запасом

Доброго всім дня! Звуть мене Василишен Вадим. Я займаюсь монтажем приводів на ворота будь-якого типу ще з 2006 року. На моєму рахунку понад 670 штук автоматики для розпашних воріт, які я встановив самостійно. Ще я допоміг зі встановленням понад 7000 клієнтам, які звернулися до мене. Можу з упевненістю сказати, що це не складно. Головне правильно підібрати модель. Тому на даній сторінці хочу надати певні рекомендації по вибору, а також коротко розглянути основні етапи по самостійному встановленню.1.   Основні рекомендації по вибору надійного приводу для розпашних воріт

Основними порадами будуть:

·         Потужний мотор-редуктор;

·         Металеві деталі;ac

·         Інтенсивність використання;

·         Запас міцності

Розберемо по-порядку.

1.   Це основний параметр, за допомогою якого можна порівнювати різні моделі автоматики. Показник правильного підбору, коли привод може зачерпнути невеликий шар снігу і вам не обов’язково його чистити. Це може зробити лише привод з гарним запасом по потужності. Привод повинен мати достатньо потужний мотор, щоб потужності вистачало для відкриття воріт в будь-яку погоду.


2.   Тільки металеві деталі в редукторі. Ніякого пластики або інших дешевих замінників. Вони геть не підходять для нашого клімату. Через рік, може два перепади температури призведуть до того, що деталі із пластика просто розсипляться, а деталі з порошкових металів швидко зносяться.


Я рекомендую перевірити перед покупкою з яких матеріалів виконаний редуктор та деталі в ньому. Для цього просто знайдіть детальний опис обрано моделі, часто продавці розміщують відео розбору автоматики або фото розібраної моделі. Якщо ви не можете знайти хоча б одну з даних інформацій , то просто виробнику немає чим похвалитися.


3.   За інтенсивністю використання всі приводи можна поділити на автоматику побутового призначення та автоматику промислового призначення. Цей показник вказаний в інструкції до моделі у вигляді відсотків і позначає час безперервної роботи приводу. Для побутового призначення інтенсивність буде до 30%, а для промислових об’єктів – понад 50%.

4.   Кожна автоматика повинна мати запас по міцності, і чим він буде більшим, тим краще.

2.   На що звертати увагу при виборі автоматики для ваших воріт

Важливими параметрами є вага та довжина стулки. Кожний виробник задає граничні значення для цих параметрів в технічних даних моделі.

Наприклад, Ротеллі 400 розрахований на стулку до 3,5 метри та масою до 800 кг.


Та у нас прийнято робити високі, широкі та наглухо зашиті ворота, які можуть бути тяжкі та великі з кованими елементами. Це важко пояснити італійцям, у яких ворота висотою в метр та зроблені з металевих прутів. Тобто у них мінімальна парусність і не буває морозу та снігу, та великих поривів вітру. Тобто, їх можна враховувати. але з опискою – ділити максимальну вагу на 3, або навіть краще на 4 (якщо автоматика розрахована на вагу стулки в 800 кг, то її краще поставити на ворота до 250 кг). Справа в тому, що на привод для розпашних воріт діє основне навантаження не від ваги стуки, а від вітрового навантаження. Тобто основну роль відграє площа стулки, а не її вага.


Таким же чином необхідно підбирати автоматику по ширині. Якщо в інструкції написано, що привід розрахований на стулку до 5 метрів, то краще її поставити на стулку до 2-х метрів.

3.   Самостійне встановлення автоматики на розпашні ворота

Дуже прикро визнавати, але не всі ми олігархи. Не завжди є можливість оплатити дорого вартісне встановлення після придбання недешевої автоматики. Як на мене, то я краще витрачу трохи більше грошей на придбання приводу, заощадивши при цьому на встановленні приводу, виконавши його власними силами.

Встановлення різних моделей мають свої особливості. Перш ніж придбати ту чи іншу модель, краще за все переконатися, що зі встановленням обраного приводу не буде ніяких сюрпризів: всі деталі на місці та здійснено всі необхідні налаштування. Бо може виникнути ситуація, що встановити без спеціалістів ви не зможете, а це призведе до додаткових затрат.

І ще один нюанс. В деяких виробників гарантія не розповсюджуються на приводи, які були встановленні без виклику спеціально навчених людей. Тому уточніть дану інформацію у продавця.

З головними правилами вибору ми розібралися, перейдемо до етапів, яким потрібно слідувати при самостійному встановленні автоматики.

-      Для початку нам необхідно виміряти наші стовпи. Це потрібно для того, щоб правильно визначити місце розміщення майбутніх кріплень для приводів – кронштейнів.


-      Розміщуємо на стовпах закладні пластини. Зварюємо їх зі швелером в середині стовпу або прикріплюємо до нього за допомогою анкерів хімічного виробництва (у випадку, коли ви встановлюєте автоматику на стовпи, які ви виготовили уже давно).


-      На закладних пластинах розміщуємо кронштейни кріплень приводів.

-      Підключає все до електромережі. Налаштовуємо плати управління та пульти дистанційного керування приводом.

Підбиваємо підсумки

Отже, основними критеріями вибору якісного приводу для розпашних воріт є потужність мотору, запас міцності, інтенсивність використання, металевий редуктор, а також відповідність основним параметрам по вазі та довжині стулки.

По завершенню хочу поділитися з вами відгуками наших клієнтів. Та розмістити їх всі тут буде складно, тому ось кілька з них. Більше можна знайти на youtube-каналі нашої компанії.