Автоматика для розпашних воріт в Івано-Франківську та області

Скидка

Edinger E4 – автоматика для распашных ворот

Есть в наличии

9665 грн. 9286 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Автоматика для распашных ворот Edinger E5

Есть в наличии

10612 грн. 10233 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Распашная автоматика Edinger E6

Есть в наличии

11370 грн. 10991 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Автоматика для распашных ворот Rotelli MT440

Есть в наличии

11332 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 3000

Есть в наличии

16108 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 4000

Есть в наличии

17775 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Miller Technics 5000

Есть в наличии

21376 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упоры для распашных ворот

Есть в наличии

600 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Упор для распашных ворот

Есть в наличии

450 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

 

 

Все, що необхідно знати для підбору якісної автоматики

Доброго Вам здоров’я! Для початку хочу відрекомендуватися. Я Василишен Вадим. Протягом багатьох років (з 2006 р якщо бути точнішим) справою мого життя є продаж та встановлення автоматики на ворота різного типу, в тому числі і на розпашні. За ці роки до мене звернулися понад 8000 людей з проханням допомогти з підбором та монтажем приводів. Тому я вирішив коротко описати головні критерії вибору та основні етапи встановлення автоматики.

1.   Головні критерії, на які потрібно спиратися під час вибору приводу


Запас по міцності та потужності. На мою думку, це один з найважливіших параметрів. Обов’язково необхідно підбирати будь-яку техніку з запасом. Наприклад, якщо Ваші ворота мають вагу в 200 кг, то краще взяти привід з максимально допустимою вагою 500 кг, а якщо довжина воріт 2,5 метри, то максимально допустиме значення для привода повинно бути 5 м.

Поясню більш детально. Кожен виробник до тієї чи іншої моделі вказує її гранично допустимі значення, перехід через які є критичним для автоматики.

Наприклад, Miller Technics 3000 має такі граничні значення: вага до 600 кг, а довжина стулки до 3-х метрів. Вага та довжина взаємозалежні: чим довша стулка, тим менша її вага.

Але встановлювати такий привід я рекомендую на ворота до 2-х метрів, котрі важать до 250 кг. Тому що для розпашних воріт дуже важливим також є вітрове навантаження, яке ми розраховуємо наступним чином: знаходимо площу глухої частини стулки та множимо її на 50 кг. Якщо його не враховувати, то у вітряну погоду Ваші ворота можуть просто не відкритися, а перенавантаження привода закінчиться для нього фатально.

Метал в редукторі. Для нашої кліматичної зони дуже важливим є матеріал, з якого виготовленні всі частини нашого редуктора. Я категорично не рекомендую купувати автоматику з пластиковими або силуміновими деталями. Через різкі перепади температур вони не витримують і виходять зі строю через рік, максимум два, а знайти їх може бути просто «місія нездійсненна».

Інформація про «нутрощі» обраного Вами приводу повинна бути на сайти. Вона може бути у вигляді детального опису, відео або фото. Якщо у Вас виникне проблема з пошуком, то це може означати лише одне – похвалитися виробнику просто нічим.

Ні в якому разі не звертайте увагу на країну, в якій був виготовлений електропривод. Від даного параметру майже нічого не залежить. Є багато випадків, коли в автоматиці, що мовби виготовлена в Європі, ми можемо зустріти дешеві матеріали в редукторі (порошкові метали, пластик). Для їхнього клімату це може і підходить, та не в нашому випадку (це я вже описував вище). Також не велике значення має і його вартість: відносно недорогий привід може прослужити Вам більше років, ніж автоматика із завищеною ціною. Як і у будь-якій техніці, за автоматику можуть брати не тільки за якість, а ще і за ім’я.

2.   Як підібрати під параметри своїх воріт

При відкривання всередину для розпашних воріт важливий максимальний параметр В. Тому слід обов’язково уточнити, які значення має цей параметр у моделі, яку Ви обрали. Чому це може бути проблемою? Та все тому, що при невідповідності даного параметру розмірам Ваших стовпів Вам доведеться або випилювати нішу для розташування приводу, або переставляти ворота. Та є такі моделі, у яких максимальний параметр В досягає значення 300 мм.

Як я уже згадував для того, щоб вибрати автоматику, яка точно підійде під Ваші ворота, необхідно враховувати їх вагу (вагу стулки) та довжину (а для врахування вітрового навантаження, ще й площу глухої частини). Значення цих параметрів в основному вказані в технічній документації до приводу.

Я дуже рекомендую купувати автоматику з запасом: по вазі він повинен бути в 2-3 рази, а по довжині в 1,5 рази.

Це потрібно враховувати, так як в більшості країнах, де виготовляють приводи їх мешканці ставлять ворота без глухих частин. Це значно впливає на парусність таких воріт, а тому і навантаження на автоматику в таких випадках менше.

Ми ж з Вами звикли закриватися від сторонніх очей за великими парканами та наглухо зашитими воротами. А звідси і більше навантаження на придбані нами електроприводи. Тому я ще раз повторюся, беріть всю техніку з запасом. Слідування тільки цій моїй пораді вже забезпечить Вам довготривалий період роботи автоматики.

3.   Прості поради по встановленню автоматики власними силами

Перша і напевне найголовніша порада – встановлюйте обрану модель автоматики своїми силами. Це допоможе Вам заощадити до 100 євро на послугах досвідчених, але дуже дорогих монтажників. Це зробити не дуже складно. Просто необхідно уважно слідувати інструкції, яка йде в комплекті (в основному). Та перед придбанням все ж дізнайтеся про наявність зрозумілої інструкції, та уточніть всі питання, що виникли в процесі ознайомлення.

Інструкції в багатьох моделях як головоломки або пазли, а помилка може коштувати Вам зламаної автоматики. Також багато виробників не надають гарантії на привід, якщо його встановлюють не спеціалісти. Тож обов’язково уточніть всі ці моменти.

Перейдемо до основних кроків встановлення автоматики.

     I.        Для того, щоб визначити місце розташування кронштейнів, виконуємо заміри стовпів. Як я уже описував раніше, при відкриванні всередину важливий параметр В.

   II.        Кріпимо закладні до труби, що знаходиться всередині (якщо стовпи в процесі виготовлення) або до стовпа за допомогою спеціальних кріплень (хімічних анкерів).

  III.        На закладні монтуємо кронштейни для тримання приводів. Після перевірки правильності ходу стулки можемо ще раз обварити кріплення.

 IV.        На останньому етапі закріпляємо приводи на підготовлених місцях та виконуємо всі необхідні налаштування.

На останок хочу зазначити за 12 років роботи ми назбирали багато відгуків від наших клієнтів. Кількома з них я хочу поділитися. Якщо у Вас виникне бажання переглянути більше відео, просто перейдіть за посиланням.