Nice Robus 1000

Код товару
168

Немає в наявності
Безкоштовна доставка

Ціна: 0 грн.

Опис

На що здатний італійський привід Nice Robus 1000 для важких відкатних воріт


Бренд Nice відомий у всьому світі, продає автоматику і аксесуари вже понад півстоліття, має офіційні представництва в сотні країн. Є у нього кілька різних лінійок автоматики, які відрізняються застосовуваними технологіями, матеріалами, призначенням і ціною. Серія Robus - з недорогих. Розберемося, як влаштований привід для важких воріт Nice Robus 1000 даної серії і для кого він призначений.

Дану автоматику можна порекомендувати в мінімальної та оптимальної комплектації. Що для чого необхідно - розберемо трохи далі. Остаточний склад системи Ви маєте право вибирати самостійно.

ECO - комплектація автоматики Nice Robus 1000

Електропривод RB1000P з вбудованим блоком управління RBА3 і монтажним набором
1 шт
OXI вбудовується приймач
1 шт
Пульт дистанційного керування NICE ON2E
2 шт
Зубчаста рейка, модуль 4
4 м

MAXI - комплектація автоматики Nice Robus 1000

Електропривод RB1000P з вбудованим блоком управління RBА3 і монтажним набором
1 шт
OXI вбудовується приймач
1 шт
Пульт дистанційного керування NICE ON2E
2 шт
Зубчаста рейка, модуль 4
4 м
Сигнальна лампа MLBT
1 шт
Фотоелементи безпеки MOFB
1 пара
Резервна акумуляторна батарея PS124
2 шт
Ключ вимикач MOSE
1 шт

Зміст статті:

  • Обов'язкові та додаткові елементи комплектації
  • Паспортні дані на модель Nice Robus 1000
  • Максимальні і реальні межі застосування з урахуванням додаткових навантажень
  • Будова автоматики: матеріали, вузли, механізми та їх відповідність нашого клімату
  • Функціональні можливості та налаштування плати управління
  • Висновки та рекомендації


Завдяки поставкам безпосередньо від виробників, наявності власного складу в Києві та 15-річному досвіду монтажу автоматики ми можемо запропонувати Вам:

  • ціни без посередницьких переплат на будь-яку автоматику;
  • оперативну доставку в будь-який регіон України - вибирайте відділення вантажоперевізника, організацію відправки ми беремо на себе;
  • Ви зможете повірити вміст посилки до оплати замовлення;
  • різні акції і знижки можуть зробити покупку ще більш вигідними;
  • безкоштовні консультації наших фахівців з питань вибору оптимальної автоматики саме для Вашого випадку.

Купуючи підібрані нашими фахівцями приводи, Ви отримуєте ще ряд переваг:

  • гарантовано відповідну техніку, яку можна повернути, якщо не сподобається - протягом року за «б / у» привід буде відшкодована повна вартість завдяки акції «рік тест-драйву»;
  • спрощений монтаж своїми руками: отримаєте попередньо налаштовану автоматику з повною покроковою інструкцією по монтажу, в ході робіт можна зв'язатися з нашими майстрами по телефону для оперативної консультації;
  • обслуговування придбаної у нас рекомендованої техніки в нашому власному сервісному центрі без звернення до виробника.

Для економії часу можна просто поставити запитання нашим фахівцям по телефону. Ніякої реклами - тільки корисна інформація. Консультація експертів абсолютно безкоштовна для відвідувачів нашого сайті.

Обов'язкові та додаткові елементи комплектації

Для автоматизації воріт потрібно як мінімум три основні елементи: безпосередньо привід з блоком управління, хоча б один пристрій управління (для передачі Ваших команд) і зубчаста рейка (зв'язок приводу зі стулкою). Інші елементи є додатковими аксесуарами, але це не означає, що від них варто відмовлятися.

У базову комплектацію були включені наступні елементи:

Привід RB1000P з вбудованим блоком управління RBА3 - мозок і рушійна сила автоматики. Саме вони визначають можливості системи. Плата управління є вбудованої, тобто самостійно встановлювати і підключати її до механізму не буде потрібно.


Для даної моделі є дві модифікації приводу: RB1000 з механічними і RB1000P з індуктивними кінцевими вимикачами. Перший для нашого клімату погано підходить, тому рекомендую купувати саме модифікацію з безконтактними кінцевиками. Детальніше торкнуся цього питання далі.

Для управління можуть бути використовуватися різні пристрої: кодові клавіатури, кнопки, замкові панелі, зчитувачі магнітних ключів або карт і інші рішення. При цьому можна використовувати кілька систем одночасно, щоб вони доповнювали і підстраховували одна іншу.

Найпопулярнішим і простим є радіоуправління: пульти дистанційного керування та радіоприймач для розпізнавання сигналу від них. У рекомендовану комплектацію включені два двоканальних пульта ON2E і радіоприймач OXI, який є вбудовуваним.


Природно, що два пульта - це лише необхідний мінімум. Під час замовлення можна змінити число брелоків, щоб вистачило на всіх, хто буде відкривати ворота пультом, і залишився хоча б один запасний.

Зубчасту рейку в комплект включили саме ми - виробником (і не тільки цим) її додавання до стартового набору не передбачено, хоча без неї автоматична система працювати не буде. Даний матеріал випускається метровими відрізками, загальна довжина повинна на метр перевищувати ширину проїзду. Є полімерні і сталеві елементи. Пластик в нашому кліматі показує себе не кращим чином, так що подібний матеріал ми не рекомендуємо.

За замовчуванням в комплектацію ми включаємо 4 м сталевий зубчастої рейки. Цього достатньо для проїздів до 3 м шириною. Для більш широких залишиться замовити лише недостатня кількість елементів.


Маючи привід, пульти з радіоприймачем і зубчасту рейку вже можна перевести роботу воріт в автоматичний режим. При цьому можливості автоматики будуть використані лише частково - з аксесуарами система працює більш продумано і безпечно.

Рекомендується придбати хоча б найкорисніші елементи. В їх число потрапляють пристрої безпеки.

Фотоелементи - датчики перешкоди, дозволяють запобігати зіткнення. Принцип роботи: при включенні двигуна два розташованих по різні боки проїзду елементи поєднуються інфрачервоним променем, якщо промінь перервати - буде отримано сигнал про наявність перешкоди на шляху стулки, блок управління дасть команду зупинити стулку, а при закриванні - включити реверс. Таким чином під удар не потраплять діти або автомобіль дружини, що їде слідом за Вашим. Іноді використовують кілька пар фотоелементів на різній висоті і різній відстані від воріт.


У комплект за замовчуванням включені фотоелементи MOFB - невеликі пристрої привабливого дизайну.

Сигнальна лампа світиться або блимає при включеному двигуні, при необхідності налаштовується попереднє включення за 3 с до початку руху стулки. Навіть при поганій видимості такий сигнал не залишиться без уваги.


З приводом Nice Robus 1000 ми рекомендуємо придбати сигнальну лампу MLBT. До її достоїнств треба додати наявність вбудованої антени, завдяки чому радіус дії Ваших пультів збільшиться до 200 м.

Для того, щоб продовжувати користуватися автоматичним режимом навіть у випадку відсутності напруги в основний електромережі (що трапляється не так уже й рідко), варто встановити резервне живлення. Для цього і призначений такий аксесуар як акумуляторна батарея PS124. Особливо важливо це в тих випадках, коли активно використовується режим «хвіртка», а додатковий окремий вхід не передбачений: самоблокирующийся механізм можна перевести і в ручний режим за допомогою ключів розблокування, але потрібен доступ до приводу.


Батарея вбудовується всередину корпусу - для неї передбачено місце під кришкою. Спрощується установка завдяки технології BlueBUS - універсальної шини, що дозволяє підключати периферійні пристрої за допомогою 2 (а не 4) проводів, причому полярність дотримуватися не доведеться.

До рекомендованих я відношу також ключ-вимикач MOSE, але як не основного, а лише резервного пристрою управління, на додаток до пультів. Така можливість активувати автоматику знадобиться, якщо Ви забудете / втратите брелок або сяде батарейка - переводити в ручний режим не буде потрібно.


Дизайн аксесуарів Nice продуманий і привабливий. Є й інші моделі пристроїв, які можна використовувати при бажанні. А можна замінити додаткові елементи китайськими, що не вплине на можливості системи, але зробить вартість комплекту нижче. Якщо Вас цікавить така можливість, то наші фахівці можуть порекомендувати вже перевірені моделі фотоелементів, ламп і навіть пультів за доступною ціною.

При порівнянні цін на комплект автоматики у різних постачальників завжди звертайте увагу на повноту комплектації і пропоновані аксесуари: відсутність того чи іншого обов'язкового елемента (тієї ж зубчастої рейки) призведе додаткових витрат, на які Ви не розраховували, а заміна брендових елементів аналогами робить ціну привабливіше, але це не повинно підноситися Вам як оригінальна італійська продукція.

Дізнатися більше про привід і аксесуарах, порадитися щодо оптимальної комплектації можна по телефону. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, щоб ми могли самі з Вами зв'язатися. Фахівці дадуть відповідь на Ваші питання, розкажуть про можливі варіанти без нав'язування і реклами.

Паспортні дані моделі Nice Robus тисячі

Технічні характеристики дозволяють в стислому вигляді отримати основні відомості про можливості моделі.


Nice Robus 1000 - електромеханічний привід з вбудованим блоком управління, призначений для великих побутових відкатних воріт. Підключається автоматика до електромережі 220В, але сам двигун і аксесуарами харчування лише 24В постійного струму.

Клас захисту IP44 підтверджує, що механізм не потрібно додатково захищати від дощу і бризок води з-під коліс, а також пилу і частинок розміром понад 1 мм.

Максимальні і реальні межі застосування з урахуванням додаткових навантажень

Максимальне значення ваги стулки для даної моделі - 1000 кг, довжини - до 12 метрів. Варто зауважити:

  • по-перше, це максимум, тобто межа, який перетинати не можна ні за яких умов;
  • по-друге, параметри в даному випадку розглядаються окремо один від одного (довжина без урахування ваги, вага без урахування довжини), а в реальності потрібен баланс - величини є обернено пропорційними, збільшується вага - довжина повинна зменшуватися і навпаки;
  • по-третє, на ділі умови далекі від «лабораторних», тому лід і сніг на воротах, вітрове навантаження, тугий хід воріт і інші додаткові фактори будуть «довантажувати» стулку.


Максимальна інтенсивність вказана в рамках до 70%, тому іноді модель приймають за промислову. Насправді призначення приводу в даному випадку залежить від конкретних умов роботи: з невеликими легкими стулками він може діяти на рівні напівпромислового, але зі збільшенням габаритів приймає чітко виражене побутове призначення і годиться лише для приватного сектора. Це підтверджується таблицями з інструкції по монтажу і експлуатації.

Інтенсивність використання даного приводу обмежена 150 циклами на добу. Але є обмеження і в рамках години, причому вважати слід саме час пік з найбільшою навантаженням. При цьому допустима кількість циклів і послідовних циклів також залежить від габаритів стулки. Виробник вказує таблично допустимі межі:


Зі збільшенням ваги стулки ці параметри ще більш знижуються, до того ж слід зменшувати і максимальну швидкість:


Чим менше габарити (вага і довжина) стулки, тим частіше і швидше вона може відкриватися. Наприклад, порівняйте:


Висновок: Даний привід зможе рухати невеликі легкі стулки воріт багатоквартирного будинку, якщо в добу не доведеться відкривати ворота понад 150 разів. Але з великими воротами інтенсивність значно падає, тому працювати без перевантажень з подібними стулками привід буде лише в приватному секторі.

Дані розрахунки велися без урахування кліматичних умов, однак якщо в тій же Італії баланс можна брати виходячи тільки з параметрів стулки, то у нас треба оцінити, як мінімум, скільки на неї снігу-льоду налипне, що залежить як від регіону, так і від конструкції стулки і кількості різних декоративних елементів на ній.

Можна, звичайно, вирахувати все досконально. А можна зробити простіше: параметри Вашої стулки помножити на 2 (в особливо складних випадках на 3) - це буде відповідати «зимової стулці», і вже дані значення оцінювати за наведеними вище таблицями. Саме за цим принципом я і вніс в таблицю технічних характеристик максимальні рекомендовані межі: вага до 500 кг і довжина до 6 м.

Ще одним важливим моментом є якість самих воріт. Перш, ніж встановлювати автоматику, слід переконатися, що стулка рухається легко, рівномірно, без відхилень і виляння, не схильна до зайвого тертя, перекосу, заклинювання. Якщо для переміщення стулки потрібно підвищене зусилля, то це може нашкодити електроприводу - прискорити знос або вивести з ладу. Так що відрегулюйте ворота або навіть замініть фурнітуру на нову, щоб техніка працювала в штатному режимі. Вибрати фурнітуру також можна у нас в відповідному розділі, а з рекомендованою нашими фахівцями продукцією отримаєте ще персональні креслення і розрахунки, а також покрокову інструкцію.

Отримайте безкоштовну консультацію наших експертів: наскільки даний привід підійде для Ваших воріт і умов роботи, які є альтернативні варіанти. Тільки факти, без реклами і нав'язування.

Будова автоматики: матеріали, вузли, механізми та їх відповідність нашого клімату

Зовні модель Nice Robus 1000 виглядає дуже стильно - над дизайном виробник потрудився чимало. Настільки ж привабливі і всі аксесуари бренду.


Оцінити можливості техніки можна за будовою механізму: які технології і матеріали обрані, який запас міцності передбачений.

Знімемо кришку корпусу і проаналізуємо ключові деталі.


Електродвигун має порівняно невеликі розміри. Так як привід є низьковольтних, то під кришкою видно ще і трансформатор, що знижує напругу для самого мотора і аксесуарів. Крім цього видно датчик кінцевих вимикачів - це пружина механічної системи.

Варто зауважити, що підвищення безпеки низьковольтної техніки для людей саму автоматику робить більш чутливою до перепадів напруги в мережі. Так що стабілізатор напруги з даною моделлю використовувати просто необхідно.

Розглянемо двигун більш детально. Невеликі розміри говорять про невисоку потужності. Заявлена ​​в технічних параметрах потужність в 450 Вт - це максимально можлива (хоча скоріше, бажана, а не досяжна на практиці).


Перевірити номінальне значення можна за допомогою розрахунків. Для цього силу струму необхідно помножити на напруга живлення двигуна:

Справа в тому, що ніде не вказано, які значення слід вказувати - номінальні або максимальні, тому одні виробники дають обидва параметри, інші обмежуються одним. Визначити номінальне значення можна множенням сили струму на напругу живлення двигуна:

2,3 А * 24 В = 55,2 Вт

Саме така потужність буде мінімальною для цього приводу. Під навантаженням, звичайно, вона зросте. Але все одно запасу потужності для великих воріт замало. Я взагалі віддаю перевагу моторам з харчуванням 220 В, які здатні вичавити вищі потужності. Ми ж не в Італії - і ворота, і клімат у нас зовсім інші.

Від двигуна крутний момент передається за допомогою черв'ячного редуктора. Саме черв'ячна передача вважається найбільш простою і надійною, за умови, що матеріали правильно підібрані. Тут же маємо сталевий черв'як, полімерну внутрішню і силумінову зовнішню шестерні. Такий набір «заточений» швидше на легкі ворота в м'якому кліматі, а не на наші величезні стулки в умови суворих зим.


Полімери в переважній більшості бездоганно працюють в рамках від -20 ° С до + 50 ° С. При перемерзання нерідко матеріал стає крихким і легко ламається, особливо в поєднанні з важкими воротами. А ось зайвий нагрів підвищує пластичність, тому деталь може деформуватися. У нашій країні можливі виходи за обидва межі: сильні морози зрідка трапляються навіть на півдні, а прямі сонячні промені здатні асфальт в «пластилін» перетворювати, що говорить про перевищення + 60 ° С.

Дивимося технічні характеристики: вказаний для приводу діапазон допустимих температур збігається з межами застосування пластика: від -20 ° С до + 50 ° С. Це означає, що виробник не береться гарантувати безперебійну роботу за даними рамками. До слова, для моделей з повністю металевим редуктором зазвичай вказують ті ж межі робочих температур, але метал свої властивості при порушеннях не змінює.

В даному випадку можна рекомендувати на всякий випадок затінювати привід влітку, а взимку спробувати утеплити, щоб не підвищувати ризик виходу з ладу полімерної шестерні.


Ще одним недоліком пластикової шестерні є те, що при контакті з більш міцним сталевим черв'яком знос буде підвищеним.

Чи не надто вражає і зовнішня шестерня. Тут замість надійної сталевої деталі бачимо силумінову - «імітацію» з штампованого порошкового алюмінієвого сплаву. Про надійності і довговічності даного матеріалу годі й казати, особливо з урахуванням того, що привід призначений для великих воріт.


Використання силуміну і пластика значно знижує собівартість автоматики: штампування і лиття під тиском обходяться дешевше обробки на верстатах з ЧПУ. І з легкими воротами в теплих країнах дані матеріали справляються нормально, так що там економія виправдана. Але для нашої країни подібне поєднання вже не настільки привабливо - метал показує себе набагато краще.

Тепер кілька слів про механізми приводу. Так черв'ячна передача хороша ще тим, що забезпечує самоблокування - додаткових замків не потрібно: при зупиненому двигуні стулка не може бути зрушена вручну - їй зубчасті передачі не дадуть це зробити. Не треба купувати замків, не треба їх замикати / відмикати - досить просто відкрити / закрити стулку.

З іншого боку, при відсутності напруги в мережі перевести ворота в ручний режим все ж доведеться. Для цього передбачений механізм розблокування в самому приводі, а для підвищення безпеки він захищений замком, так що без ключів з комплекту скористатися цією можливістю ніхто сторонній не зможе.


Так як привід є низьковольтних, то можна зовсім уникнути необхідності рухати стулку руками. Для цього достатньо замовити акумуляторну батарею, на харчування від якої і буде переключатися привід при необхідності. Перехід на резервне живлення і підзарядка батареї виконуються в автоматичному режимі - для Вас автоматика буде завжди слухняна пульту.

Вибір типу кінцевих вимикачів

Модель Nice Robus 1000 доступна в двох модифікаціях під різні умови експлуатації:

  • RB1000 оснащена механічними кінцевими вимикачами - підійде для країн з м'яким кліматом;
  • RB600P з індуктивними кінцевими вимикачами - працює без збоїв в нашій країні.

Поясню, в чому різниця. Кінцеві вимикачі - система з датчика і пари кронштейнів, яка подає сигнал про кінець маневру, щоб плата відключила двигун. Датчик розміщений в корпусі, а кронштейни - на зубчастої рейки, саме в кінцевих точках той чи інший кронштейн підходить до датчика і активує його.

У механічній системі є прямий фізичний контакт металевої лапки з пружинкою датчика, яка відхиляючись натискає мікрокнопку з протилежного від кронштейна боку. У тропіках-субтропіках діє як годиться. У країнах із зимовими морозами і снігом періодично доводиться феном розморожувати кнопки і пружину, а також зчищати з зубчастої рейки сніг і лід, які натискають пружину коли попало. Знос кнопок і пружини в подібних умовах також підвищується.


Індуктивні кінцеві вимикачі є безконтактними: датчик реагує тільки на індукційне поле підійшов кронштейна, а зовнішні сторонні впливи не зможуть дезорієнтувати систему. Таким чином привід завжди буде отримувати тільки коректні сигнали.

Так що рекомендую купувати саме модифікацію RB600P, яка не потребуватиме взимку регулярної допомоги з Вашого боку.

Функціональні можливості та налаштування плати управління

Блок управління RBА3 в приводі Nice Robus 1000 дійсно не сучасний, продуманий, багатофункціональний. Основні і додаткові функції при цьому налаштовуються за допомогою всього трьох командних клавіш, а світлові індикатори допомагають контролювати процес програмування.

Блок управління є вбудованим, значить, не доведеться його підключати до механізму приводу. Плата має власний корпус, причому всі налаштування і клеми виведені саме на нього - «оголювати» електроніку не буде потрібно. Вертикальне розташування дає додатковий захист від падіння конденсату і скупчення пилу на поверхні.


Ряд параметрів можна залишити з заводськими значеннями. Але і зміни внести не так складно завдяки докладної інструкції. Більшість функцій дійсно корисні, правильна настройка зробить роботу автоматики максимально ефективною, в той же час забезпечить щадний режим роботи обладнання.

Функція «самонавчання»Дозволяє запустити автоматику для автоматичного визначення кінцевих точок і завдання вповільнень.

Універсальна шина BlueBUS спрощує підключення периферійних пристроїв. Два дроти без дотримання полярності підвести простіше, ніж чотири з точним порядком приєднання. Шина допускає монтаж до 15 пристроїв. Розпізнавання аксесуарів відбувається автоматично - досить натиснути пару кнопок.

Продовжити термін служби автоматики можна завдяки залученню плавного старту і фінішу, а також регулювання швидкості (доступно 8 рівнів). Якщо ж уповільнення на старті не бажані (особливо взимку, щоб зірвати примерзлий стулку), то можна активувати «пікове навантаження». Залежно від ваги воріт можна відрегулювати потужність двигуна: доступно 8 рівнів.

Час автоматичного закриття можна зі стандартних 30 з змінити на інше значення (кілька варіантів від 5 до 80 с), тоді ворота закриються автоматично по таймеру без додаткової команди. Даний блок дозволяє налаштувати навіть автоматичне «закриття після ФОТО» - через 5 секунд після «визволення» променя фотоелементів.

В напівавтоматичному режимі на відкривання і закривання подаються окремі сигнали. Послідовність управління при покроковому режимі можна налаштувати «під себе»: откр-стоп-закр-откр, відкр-стоп-закр-стоп, відкр-закр-откр-закр, присутність оператора або спільне використання, щоб сигнал з іншого пульта не затиснув авто .

При частих збоїв в електромережі варто задіяти режим «завжди закрито»: при відновленні живлення привід перевірить, чи закрита стулка, і якщо немає, то закриє (з попередніми миготінням лампи протягом 5 с).

Передбачена система виявлення перешкод, що діє за АМПЕРОМЕТРИЧНИЙ принципом. Якщо якась перешкода не дає стулці рухатися, то завдяки детектору сили струму автоматика отримає сигнал припинити марні спроби і відключити двигун, поки він не згорів.


Режим «хвіртки» дозволяє відкривати ворота не на всю ширину для пропуску пішоходів або велосипедистів - чекати здійснення повного маневру не буде потрібно. З даними режимом варто задіяти резервне живлення, в іншому випадку при відключенні електроенергії доведеться лізти через паркан, щоб дістатися до приводу для розблокування.

Припустимо встановлювати кілька пар фотоелементів. Завдяки функції «Фототест» буде здійснюватися попередня перевірка працездатності елементів безпеки. А сигнальна лампа може блимати не тільки при русі стулки, а й за 3 с до включення двигуна при залученні функції «попереднє миготіння».

Передбачено «черговий »режим ( «Сплячий») - після завершення циклу автоматика перейде на знижене енергоспоживання: система очікує наступної команди, а решту «периферію» відключає.

На широких проїздах можна використовувати дві зустрічні відкатні стулки з двома електроприводами, з'єднаними за допомогою шини BlueBUS. Синхронна робота забезпечується завдяки установці на одному з них режиму «ведений».

Даний привід може використовуватися на зустрічних стулках при широкому проїзді, тоді налаштовується режим «ведений» для синхронізації роботи з другим ( «провідним») пріводом.Соедіняются вони по шині BlueBUS.

Привід може здійснювати самодіагностику. При виявленні помилок спрацьовує світлова сигналізація (8 видів сигналів дозволяють більш точно визначити проблему).

Висновки та рекомендації

Недорогий італійський Nice Robus 1000, зібраний в КНР і сертифікований в ЄС, має привабливий дизайн, багатофункціональним блоком управління і механізмом з низьковольтних двигуном, а також пластиком і силуміном в конструкції.

Максимальні параметри стулки - 1000 кг і 12 м - в нашій країні варто зменшувати як мінімум удвічі - до 500 кг і 6 м, решта «довантажити» сніг, лід і інші додаткові навантаження. Але і ці значення не можуть братися максимальними одночасно - значення довжини і ваги обернено пропорційні, вибирається баланс між даними параметрами. Стулка воріт повинна бути добре збалансована, мати легкий перебіг без підвищеного тертя і заклинювання.

Інтенсивність роботи автоматики багато в чому залежать від габаритів воріт. Для визначення допустимого режиму роботи слід габарити стулки помножити на два і для нових значень подивитися дані по числу циклів в годину і кількості безперервних маневрів в наведених виробником таблицях. Чим довше і важче стулка, тим рідше і повільніше вона повинна працювати. Привід впорається з легкими невеликими стулками багатоквартирного будинку або з більшими приватного сектора. У будь-якому випадку не повинно бути перевищення порога в 150 циклів на добу і 5 хвилин безперервної роботи.

Використовується низьковольтний двигун, завдяки чому систему можна доповнити резервним живленням - акумуляторною батареєю. Номінальна розрахункова потужність 55,2 Вт, хоча максимальне значення виробник вказує як 450 Вт (що навряд чи можна досягти на практиці). Стабілізатор напруги з низьковольтної автоматикою варто встановити в обов'язковому порядку.

Черв'ячна передача забезпечує самоблокування приводу, що дозволяє не використовувати додаткові замки. При відсутності акумуляторів система легко переводиться в ручний режим за допомогою ключів з комплекту і механізму розблокування на приводі.

Шестерні приводу виконані з полімеру (внутрішня) і силуміну (зовнішня), що може зробити автоматику вразливою: з важкими воротами саме в даних вузлах підвищується ризик поломки, особливо при виході за рамки допустимих температур від -20 ° С до + 50 ° С. Варто забезпечити додатковий захист: затінення влітку, обігрів взимку.


Блок управління вбудований, з власним корпусом, на який виведені кнопки, клеми і світлові індикатори. Програмування максимально спрощено, хоча функцій дійсно багато. Роботу можна налаштувати оптимально для кожного випадку.

Підключення аксесуарів стало простим і зручним завдяки шині BlueBUS. Визначення периферійних пристроїв здійснюється автоматично.

Модифікація RB600P для нашого клімату є більш кращою, ніж RB600, так як індуктивні кінцеві вимикачі першою не дають збоїв взимку, як механічні другий.

При необхідності наші фахівці допоможуть підібрати економ-комплектацію з перевіреними китайськими аналогами аксесуарів, які зроблять загальну вартість автоматики ще більш привабливою.

Задати питання експертам, отримати безкоштовну консультацію щодо підходящої саме Вам ворітної автоматики можна по телефону. Телефонуйте задавайте питання.