Фурнiтура для відкатних ворітСкидка

Комплектующие для откатных ворот Rolling Expert 400

Есть в наличии

2890 грн. 2690 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Rolling Expert 400 с направляющей 3,6 мм

Есть в наличии

3190 грн. 2990 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Фурнитура для откатных ворот «Світ Воріт™» STANDART 501S

Нет в наличии

Бесплатная доставка

2749 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Фурнитура для откатных ворот «Світ Воріт™» STANDART 501S (4 мм)

Нет в наличии

3049 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Світ Воріт LUX 500

Есть в наличии

4410 грн. 4210 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Світ Воріт STANDART 800

Есть в наличии

6990 грн. 6790 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Rolling Expert 800

Есть в наличии

6450 грн. 6250 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Каркас откатных ворот из Т-профиля

Есть в наличии

10990 грн. 10590 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

«Свари сам» откатные ворота своими руками - комплект

Есть в наличии

8190 грн. 7790 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Т-профиль для ворот

Есть в наличии

220 грн. 200 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Фурнитура для откатных ворот Світ Воріт STANDART 500

Есть в наличии

3390 грн. 3190 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Svit Vorit Standart 500 (4 мм)

Есть в наличии

3790 грн. 3590 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Давайте знайомитись

Давайте знайомитись. Я - Сергій, займаюсь системами для відкатних воріт більше десяти років.

Все починалося банально просто - десять років тому я вирішив виготовити відкатні ворота своїми руками.

Це було в далекому 2005 році.

В той час фірми, що займали виготовленням відкатних воріт, просили за свої послуги не менше $ 5000, а в мене не було бажання віддавати такі гроші, та й іх, чесно кажучи, в мене тоді і було не густо. Але навіть якщо б і були в наявності такі гроші - все одно не віддав би. Адже це неправильно віддати за найпростішу конструкцію суму, за яку можна придбати на той час новий бюджетний автомобіль.

Виготовив свої перші ворота, а далі пішло - поїхало ...

З тих пір захоплення виготовленням відкатних воріт стало справою мого життя, про що я анітрохи не шкодую.

Мені подобається моя робота. Більшість моїх покупців фурнітури для воріт - власники приватних будинків, які хочуть створити безпечну та затишну оселю для своєї родини. Серед них є і бідні і багаті, але більшість - це такі ж прості хлопці, як я. Мені подобається спілкуватися з ними і допомагати їм виготовляти свої перші відкатні ворота.

Я знаю про відкатні ворота все або практично все. За десять років я і моя команда виготовили і встановили 2 550 відкатних воріт - і всі вони працюють і сьогодні. Більше 50 000 чоловік купили у нас фурнітуру для відкатних воріт і виготовили відкатні ворота своїми руками. 855 виробників відкатних воріт в Україні купують у нас фурнітуру для воріт.

Про якість фурнітури я знаю не з чуток - все пройшло через мої руки. Були й помилки - ми на них вчимося. Але за ці роки ми досконально вивчили фурнітуру для воріт і можемо Вам підказати, який продукт якісний, а від якого варто утриматися. На світлинах ті перші відкатні ворота з яких все і почалося. Виготовлені більше 10 років тому. Минуло вже десятиліття, а мої ворота виглядають наче їх зробили вчора. Вибирайте якісну фурнітуру для відкатних воріт і Ваші ворота також будуть радувати Вас, свого господаря, безвідмовною роботою довгими роками.

Фурнітура для воріт. Як правильно зробити вибір?

Років десять тому питання вибору фурнітури для відкатних воріт не стояло б перед Вами взагалі, так як тоді покупцю не було з чого вибирати. 

Варіантів було лише два:

Можна було зліпити фурнітуру для воріт своїми руками;

Купити шалено дорогий комплект фурнітури європейського виробництва;

І той, і інший варіант не були хорошими.

У випадку з самопальної фурнітурою важко домогтися прийнятної якості, а імпортна була не по зубах більшості населення, так як її продажна ціна досягала тисячі євро. І навіть при такій скаженій ціні фурнітуру для воріт необхідно було замовляти і чекати в черзі свого замовлення місяцями, тому що попит на порядок перевищував пропозицію.Сьогодні ціна комплекту фурнітури для воріт стала настільки низькою, що виготовляти її своїми руками - це процес, позбавлений усякого сенсу.

Якщо за роздрібною ціною купити метал і підшипники для виробництва фурнітури, то вже тільки вартість цих самих матеріалів перевищить вартість якісного готового комплекту, виготовленого на заводі. А добавте сюди вартість робочого часу, витрати на паливо і роботу токаря, то фурнітура для воріт, виготовлена своїми руками, стане Вам коштувати більше вартості найдорожчого комплекту італійської фурнітури.

Сьогодні купити фурнітуру для воріт - не велика проблема, оскільки тільки в Україні є п'ятеро вітчизняних виробників фурнітури для воріт, плюс ще й кілька іноземних компаній продають свою продукцію. Були б гроші.

Доступна ціна фурнітури для воріт - є результатом величезної конкуренції на ринку України. Вам, як покупцю фурнітури для воріт, казково пощастило, оскільки в сусідніх країнах (Росії, Білорусії) ціна питання в два - три рази вища.


Коли перед тобою безліч варіантів важко зробити раціональний вибір.

Було б лише пару варіантів, то і вибір був би практично миттєвий. А так твої очі розбігаються від численних пропозицій і муки вибору можуть обернутись неприємним стресом.

Діапазон по цінам значний, і  у більшості покупців виникає спокуса купити фурнітуру для воріт подешевше.

Дивлячись на фотографії фурнітури для відкатних воріт в інтернет - магазинах, важко зрозуміти, яка фурнітура для воріт краще. І навіть якщо все це різноманіття перещупати руками, то не факт що зробиш правильний вибір.

Як простій людині, яка зазвичай купує вперше цей продукт (не кожен  же день ставиш собі відкатні ворота) розібратись, не знаючи всіх підводних каменів?

На що звернути увагу при виборі фурнітури крім ціни? Як перевірити якість деталі комплекта фурнітури, а зокрема встановлених підшипників або марку сталі, з якої виготовлений профіль?

На ці і інші гарячі питання ми відповімо в цьому огляді.

Прочитайте його уважно, і я даю гарантію, що Ви не загубитесь серед безліч варіантів пропозицій, не попадетесь на вудку шахраїв і придбаєте дійсно якісну фурнітуру для своїх воріт повністю усвідомлюючи свій вибір.

Направляючий профіль - з якої сталі зроблений?
Найголовнішою деталлю будь-якого комплекту фурнітури для відкатних воріт є направляючий профіль.

А чому не роликова опора?

А тому, що якщо самі класні ролики встановити на поганий профіль, то отримати тиху і плавну роботу відкатних воріт у Вас не вийде. Або тонкий чи неправильно відкатаний профіль розігнеться і вже буде все одно, яка роликова система встановлена.

Навіть якісні ролики, поміщені в кривий профіль будуть працювати з заїданням і шумом.

Напрямна виконує таку ж роль, як і фундамент будинку. Міцний і рівний профіль - запорука довговічності роботи воріт. Тому ми ставимо направляючий профіль на найголовніше місце при виборі фурнітури для воріт.Яким повинен бути направляючий профіль? Правильна відповідь - він повинен бути рівним. В принципі, не обов'язково користуватися спеціальним вимірювальним інструментом, що б побачити явні огріхи направляючого профілю.А це креслення того профілю, фото якого знаходиться вище. Таким його намалював конструктор. А от втілення в металі вдалося не сильно. Треба віддати належне, що останні роки практично всі вітчизняні виробники фурнітури для воріт підтягнули якість направляючого профілю. Якщо ще три-чотири роки тому геометрією профілю можна було лякати маленьких дітей, то сьогодні його форма вже більш-менш прийнятна. Але іноді зустрічаються кричущі порушення при його виготовленні.Наприклад, направляючий профіль китайського виробника має різну висоту полиць (різниця становить 2-3 мм залежно від партії), що призводить до непаралельності нижньої і верхньої площин профілю. Також можна відзначити і недогин нижніх частин.


Багато виробників в боротьбі покупця, зменшуючи ціну виробу жертвують товщиною профілю. 

І якщо в машинобудуванні це можна зрозуміти, оскільки витрата палива безпосередньо залежить від ваги автомобіля, то у виробництві фурнітури для воріт такий крок виправданим не назвеш. Адже при зниженні товщини направляючого профілю його міцність знижується в квадрат разів, тобто існує квадратична залежність між товщиною профілю і навантаженнями, які він здатний нести.

Подивіться на ці два профілі українського виробництва. Без штангенциркуля або мікрометра видно, що лівий профіль тонший, вужчий і нижчий правого.

На практиці це означає, що якщо Ви вирішили купити дешевий комплект фурнітури для відкатних воріт, то у випадку ремонту вставити ролики від якісного комплекту вже не вийде, так як ролики в такий профіль просто не помістяться. А якщо Ви спочатку купите якісний комплект з нормальною, не заниженою за розміром направляючою, то туди підійдуть будь які ролики будь-якого виробника - хоч українського, хоч італійського.

Давайте порахуємо, наскільки різниться міцність профілів 3,6 мм і 3 мм.

3,6² / 3² = 1,44

Це означає, що зниження товщини профілю всього на 0,6 мм призведе до зниження його міцності на 44% !

А це практично в півтора рази!

Також крім товщини профілю важливу роль відіграє матеріал виготовлення. Для виготовлення профілю застосовуються конструкційні вуглецеві сталі. Але весь фокус у тому, що чим більше вуглецю в сталі, тим важче надати профілю необхідну форму. Деякі виробники (і не тільки вітчизняні) застосовують низьковуглецеву сталь. Вона легко піддається обробці, але її експлуатаційні властивості нижчі.Наприклад, китайський виробник фурнітури для воріт застосовує сталь 08КП - мені вдалося клацнути на телефон бірку, встановленої на прокатному стані.

Зміст вуглецю в такій сталі складає від 0,05 до 0,11%, що недостатньо для стійкості профілю до виникаючих навантажень. Практика показує, що направляючі для воріт, виготовлені з подібної сталі, дуже швидко приходять виходять з ладу. Це м'яка і податлива сталь, що за своїми властивостями нагадує пластилін. І навіть не ведіться на товщину сталі 3,6 мм - направляючу розгинає найчастіше за все.


На фото видно профіль, який розігнувся всього за пару місяців роботи воріт. Це напрямна виробництва з Китаю. За один рік клієнт, який купив найдешевший комплект, міняв направляючу три рази. Потім йому набридло займатися сексом з воротами і він поміняв на нормальний комплект фурнітури для відкатних воріт.

Але навіть італійці не гидують застосовувати м'які сталі. На фото видно направляючий профіль одного дуже відомого італійського виробника. Його спіткала така ж доля, як і китайську. Тому далеко не завжди висока ціна гарантує високу якість виробу. Ми не брали на хімічний аналіз матеріал цієї труби, але впевнені, що там застосована не конструкційна вуглецева сталь (з підвищеним вмістом вуглецю, який надає направляючій необхідну твердість і жорсткість), а звичайна м'яка сталь.

Так чому ж виробники фурнітури для воріт не бажають застосовувати більш міцні вуглецеві сталі? Причин декілька:

По перше, така конструкційна вуглецева сталь банально дорожча рядових металів. А економити наші виробники люблять - всі хочуть мати кращу ціну на ринку. Товщину направляючої Ви перевірити зможете, а марку сталі?

Конструкційна вуглецева сталь має велику твердість і опір до деформації, відповідно, і прокатувати її важче. Для неї необхідно застосовувати більш потужні, більш довгі прокатні стани, відповідно, більше грошей треба на виготовлення такого прокатного стану;

По третє, знос прокатного стану буде в рази більший, ніж у випадку застосування сталі 08КП - м'якої і податливої. Відповідно, застосовуючи якісну сталь доведеться в кілька разів частіше ремонтувати прокатний стан, а це, повірте, недешеве задоволення;

Четверта причина - профіль з вуглецевої сталі виходить не таким чітким і красивим, як при застосуванні дешевих марок сталі типу 08КП. М'яка сталь менше пручається деформації, тому, як правило, чим чіткіше грані профілю - тим м'якше сталь, з якої він виготовлений


Чому розсипаються роликові опори?Другим по значущості елементом в фурнітурі для відкатних воріт є роликова каретка. Разом з профілем вони складають нерозлучну пару.


Перш за все давайте розглянемо, як розташовані колеса роликової опори у направляючому профілі. На фотографії не завжди видно, що чотири колеса роликової опори знаходяться вище і контактують з верхньою частиною направляючої, а ще чотири розташовані нижче і контактують з нижньою частиною направляючої.

А тепер подивимося, чому неправильно виготовлений рельс для воріт може "вбити" навіть якісні ролики.


На цьому кресленні класичний, правильний варіант розташування роликів у профілі. Нижні полиці його паралельні, однакової довжини. Ролик упирається серединою колеса в нижню полицю профілю. У такій ситуації роликова опора прослужить не один рік, радуючи господаря безвідмовною роботою.А у випадку недогину нижніх полиць профілю колесо буде стикатися з профілем тільки зовнішньою частиною. До колеса будуть докладені вже дві сили, позначені стрілками. Не забувайте, що в роликових опорах встановлюються шарикопідшипники, які дуже погано переварюють осьові навантаження, які виникають в даному випадку. Наприклад, статична вантажопідйомність підшипника 6201 становить 3100 Ньютонів, за умови, що навантаження прикладене правильно. У разі осьового навантаження вантажопідйомність становить менше 10% від номінальної, тобто близько 300 Ньютонів, що дорівнює приблизно 30кг. Тому недокатана нижня кромка дуже швидко "розправиться" навіть з самими якісними роликами для воріт.


Теж поширений варіант, коли полиці профілю розташовані на різній висоті. На око цей дефект не часто визначається. У цьому випадку один ролик взагалі не працює, а все навантаження за двох несе інший. А це здоров'я йому, як Ви розумієте, не додає. Рано чи пізно від великого навантаження почне розгинатися нагружена полиця профілю, а далі як по маслу повтор попереднього варіанту. Ну якщо коротко, то недовго йому жити залишилося.


А що тут не так? Полиці рівні, розташовані на одній висоті. Все вірно, до профілю претензій немає, він ідеальний. Але ролики, які розташовані на роликовій опорі, ширші, ніж треба. У цьому випадку ролик спирається не на нижню полицю профілю, а на скошену полицю. У цьому випадку виникають осьові навантаження на шарикопідшипник, що вбивають його за лічені місяці роботи.


Що головне в роликових опорах? На мою думку, найбільшу увагу слід звернути на якість використовуваних підшипників. Якщо виробник використовує відвертий економ варіант - хорошого ресурсу не чекай.

Не секрет, що сьогодні практично всі виробники купують підшипники виробництва китайської народної Республіки. Навіть італійські виробники грішать використанням китайських підшипників. Але нічого страшного в цьому немає, так як вони купують якісні китайські підшипники, які не поступаються за якістю європейським.

Але деякі виробники купують найдешевші підшипники, що більше нагадують муляж підшипника. Ціна таких виробів в три рази нижче, але ресурс дуже маленький - роликові каретки розсипаються на очах.Також раджу глянути «ноу-хау» від відомої компанії (з етичних міркувань не будемо її називати) - замість підшипників, завальцьованих в сталеве колесо, виробник використовує «колесо-підшипник», виготовлене з незрозумілого лайна. Ресурс такої каретки часто - густо триває кілька місяців. Колесо виготовлено з м'якої сталі, яке легко можна спиляти китайським напилком. Якби підшипник цього колеса виготовлявся зі сталі ШХ15 (з якої, як правило, якісні підшипники і повинні виготовлятися), то китайським напилком Ви б його не попиляли. Спробуйте попиляти якісний підшипник, у якого твердість більша, ніж у напилка.


При виборі фурнітури для відкатних воріт радимо звернути свій погляд на використані дистанційні втулки. Зараз деякі виробники використовують пластикові втулки, інші - сталеві.


На мій погляд, більш прийнятно застосування сталевих дистанційних втулок, так як вони краще тримають навантаження і менше схильні до деформацій.Також слід звернути свою увагу на те, з яким зусиллям погойдується головка роликової каретки. Вона повинна вільно від руки погойдуватися на своїй осі. Якщо для її кочення необхідно докладати великі зусилля, то з часом така вісь закисне і вузол втратить рухливість. А це не припустимо, оскільки при русі в одну сторону полотно воріт буде рухатися легко, а в іншу переміщення полотна воріт буде супроводжуватися скреготом і тугим ходом, при цьому будуть сильно зношуватися елементи роликової каретки.Якщо навіть Ви купили фурнітуру для воріт із зазначеним дефектом (а у деяких виробників 100% продукції з таким дефектом), то не варто впадати у відчай. Доопрацювати такий вузол легко - в допомогу Вам болгарка, напилок і мастило. Але видно на фото, що вісь відсутня, а дві деталі намертво з'єднані один з одним.Деталі так міцно трималися один одного, що довелося скористатися молотком, що б "розлучити" їх.

Чи треба говорити, що при такому щільному з'єднанні шарнір, що качається, працювати не буде і з часом корозія намертво склеїть деталі?

На фото видно, що вуха приварені до нижньої основи роликової опори криво - саме це може служити причиною зменшеного зазору у зчленуванні деталей.У інших виробників спостерігається інша біда - великий вертикальний люфт. Надмірно великий люфт у поєднанні головки каретки і основи не сильно критичний, але і небажаний, оскільки призводить до перекатів і клєвкам воріт при проходженні точки рівноваги.
Навіть банальна не відповідність роликів і направляючого профілю призводить до огидної роботи воріт в процесі експлуатації. Ось Вам яскравий приклад того, якою може бути зазор між напрямною і роликами. У цьому випадку ми бачимо неприпустимий (приблизно 2,5 мм вертикальний і 3,5 мм осьовий люфт роликів щодо направляючої.

Як будуть себе вести ворота при таких зазорах? При проходженні точки рівноваги "клєв" полотна воріт складе приблизно 15-20 мм. А у вітряну погоду ворота будуть постійно бити в нижній і верхній вловлювачі, оскільки центруватись вони через величезний осьовий люфт самостійно не будуть. Рухатися будуть по такій же траєкторії, як і випущене з рук мило у ванній. І це йдеться про якісні ролики для воріт і про якісний направляючий профіль, але з неправильно підібраними зазорами.


Також слід звернути свою увагу на величину зазору між роликової опорою і направляючим профілем. Перевірити це найлегше з допомогою набору щупів.

У якісних виробах зазор коливається від 0,4 мм до 0,6 мм. Деякі виробники грішать великим зазором - у деяких виробів він становить до 2 мм. Збільшені зазор між роликами і профілем приводить до клювання воріт. Якщо Ви наміряли зазор між роликом і профілем близько 2 мм, то готуйтеся до того, що ворота можуть клюнути більше ніж на один сантиметр (2 мм на одному ролику, 2 на іншому, множимо на важіль і отримуємо не менше 10 мм). Тобто ворота «клюють» не тільки через прогин полотна воріт і направляючого профілю, а й через збільшений зазор між роликової опорою і профілем.

Важливий і осьовий люфт роликової опори. Допускається невеликий люфт роликової каретки в направляючій. Якщо люфт великий, то на практиці відкатні ворота будуть погано потрапляти у вловлювачі, прагнучи кожного разу вдарити його (вловлювач).Нижня основа роликової опори і його розмір великого практичного значення не мають. На нашій практиці не траплялися випадки руйнування даного вузла.

 Хоча деякі виробники, особливо італійські, прагнуть підкреслити елітність і монументальність своїх виробів, виготовляючи величезні нижні підстави товстої сталі. Але такий великий розмір пластин і така товщина тут потрібні, як зайцю стоп сигнал. Але виглядає круто, наче сталі у виробників неміряно.Не знаєте який комплект вибрати?

Порадьтеся з досвідченим монтажником воріт прямо зараз!А чи дійсно полімерні ролики безшумні?

Багато хто бажає купити фурнітуру для відкатних воріт з полімерними роликами, оскільки вважають, що вони працюють практично безшумно в порівняні з металевими.

Моя думка - це міф, нав'язаний виробниками полімерних роликів для просування своєї продукції, адже її ж треба якось продавати. Просто у виробництві полімерні колеса обходяться незрівнянно дешевше сталевих, тому виробник намагається проштовхнути вигідну для себе продукцію.

Пропоную розібратися, чому пластикові ролики не можуть працювати тихіше сталевих.

Давайте трохи зануримося в світ виробництва сталевих коліс. Сталева болванка обточується на верстатах з числовим програмним забезпеченням з шикарною точністю, інакше неможливо буде витримати допуски, необхідні для якісної посадки підшипника в колесо. Саме верстати з ЧПУ забезпечують ідеальні розміри деталей, адже програма не помиляється, щоразу повторюючи один і той же шлях токарного різця. При цьому виключена поява биття, нерівності коліс. Автомобілісти знають, що саме на токарному верстаті повертають життя гальмівним дискам, які від перегріву або зносу почали "бити".

А як же роблять полімерне колесо? У спеціальну форму сприскують під тиском пластик - застигаючи, він приймає її форму. Здавалося б, що виготовлене таким чином колесо має бути ідеальним. Але не тут то було - при охолодженні пластик усажується, утворюючи невеликі дефекти поверхні. Чи доводилося Вам їздити на автомобілі, колеса якого мали дефекти коліс - биті диски, грижі, з втраченими грузиками балансування? Зазвичай таке колесо "б'є", вібрації передаються на рульове колесо і кузов автомобіля. Навіть незакріплені предмети в автомобілі можуть дзвеніти і стукати через вібрації, що виникають через дисбаланс коліс.

 Приблизно так само працює і полімерне колесо роликів. Шістнадцять роликів рухаються по направляючому профілю і всі вони через усадку матеріалу вібрують. Вібрація через направляючий профіль передається полотну воріт, тому відкатні ворота на полімерних роликах рухаються з веселим гуркотом. І, як акомпанемент рамі, "тремтить" профлист, яким зашиті ворота, на сотні метрів оповіщаючи всіх, що у Вас відкриваються ворота. Робота воріт на полімерних роликах чимось нагадує руху автомобіля по бруківці - звуковий супровід аналогічний.


Але проблеми зі звуком - половина біди. На полімерні ролики значно впливає і температура навколишнього середовища.

Наприклад, при негативних температурах полімер стає крихким і дуже сприйнятливим до ударних навантажень - колесо може легко розколотися на декілька частин. А ударні навантаження виникають постійно - адже колесо криве.

Не краща ситуація і влітку - каркас воріт і полотно воріт на сонці нагріваються до температури 60-70 градусів. При такій температурі матеріал полімерного колеса стає м'якшим. Якщо ворота важкі, колесо прагне розбортуватися - простіше кажучи, злазить з підшипника. Або колесо під впливом температури і навантаження набуває приплющеної форми, потім вночі остигає і твердне. Ви вранці відкриваєте ворота - а вони рухаються на "квадратних" колесах.

Я Вам не рекомендую купляти фурнітуру для відкатних воріт на полімерних роликах. І, навіть, якщо ціна буде ну дуже солодкою, повірте, - це того не варте.

Наш магазин не дає гарантію на подібного роду вироби, навіть перевірочну.


Кінцевий ролик - метал чи пластик?Кінцеві ролики в усіх українських виробників представляють собою пластикове колесо, яке обертається в П-образному профілі. Принцип дії всіх і вітчизняних, і зарубіжних виробів однаковий. Кінцевий ролик в'їжджає в нижній уловлювач і розвантажує ворота - вага розподіляється на дві точки. Відкатні ворота у закритому положенні з одного боку спираються на роликові каретки, з іншого - на кінцевий ролик.Єдине, чим вони відрізняються - італійці застосовують сталеве колесо з підшипником замість полімерного колеса. Але підшипник, власне кажучи, в кінцевому ролику не дуже то й потрібен, так як при заїзді в нижній уловлювач колесо робить всього 1/8 обороту. А підшипники доцільно застосовувати в тих випадках, коли потрібні високі обороти. Так що за великим рахунком це всього лише понт. Але й до полімерних коліс претензій немає, так як випадків руйнування пластикових коліс історія ще не зафіксувала.

Для оцінки надійності полімерного колеса одного разу ми піддали тестоване полімерне колесо неодноразовому зіткненню з важким молотком. Кілька десятків ударів залишили вм'ятини в полімерному шарі, але працездатність вузла збереглася. Так що не варто ганятися за сталевими колесами, так як в цьому випадку навіть недорогі полімерні служать непогано.

У деяких кінцевих роликах, виготовлених зі сталі товщиною 3 мм, зривається нарізане різьблення. Але це можна виправити - можна приварити звичайну гайку і проблема буде вирішена.

 

Верхні підтримуючі ролики - гума чи пластик?Верхні підтримують ролики, як правило, кріпляться на сталевий пластині з регульованими пазами. Товщина цієї пластини має першорядне значення, бо якщо пластина розігнеться, наприклад від вітру, то це може призвести до падіння воріт на автомобіль або людину. Самі «економні» виробники виготовляють цю пластину зі сталі товщиною 2-2,5 мм, самі «щедрі» 4-5 мм. Чим пластина товще, тим краще буде протистояти вітровому навантаженню.


 

В пластині є два паза, які служать для регулювання роликів - Ви можете підігнати їх під полотно відкатних воріт будь-якої товщини.


 

Самі ролики бажано що б були гумовими, так як пластикові ролики стирають фарбу. Але і ролики з гуми не у всіх виробників якісні - є гума, яка під впливом ультрафіолетового випромінювання через рік-другий просто розсипається на шматки. Але цей вузол легко замінюється і немає проблем підібрати ролики іншого виробника.


Найчастіше зустрічаються ось такі ролики. У них усередині полімерна втулка, а зовні тонкий шар матеріалу, за властивостями нагадує гуму. Але під впливом ультрафіолетових променів за один-два роки верхній м'який шар руйнується і відвалюється. Причина - неправильний склад гумової суміші, що не призначений для зовнішніх робіт.


А італійські виробники фурнітури для воріт поставляють виключно пластикові ролики. Я противник таких роликів, так як вони гримлять при роботі і обдирають фарбу з полотна воріт. Це не дуже естетично і плюс в місці, де ролики здерли фарбу, буде з'являтися корозія. У разі використання пластикових роликів необхідно окантувати контактну частину відкатних воріт алюмінієвим куточком.

При виборі фурнітури для відкатних воріт варто віддати перевагу товстої пластині і гумовим роликам - в цьому випадку шанс падіння воріт на автомобіль буде невеликий, а гумові ролики порадують тихою роботою і збережуть в цілісності лакофарбове покриття воріт.

Верхній уловлювач або чому ворота "стукають"?


Верхні вловлювачі у різних виробників різної товщини. А товщина може варіюватися від 2 мм до 5 мм. Тут також існує квадратична залежність товщини сталі. Давайте порахуємо, яка різниця в зусиллі розгину між уловлювачем завтовшки 5 мм і 2 мм:

5² / 2² = 6,25

Тобто при зменшенні товщини деталі в два рази отримуємо зниження механічних властивостей деталі в 6 разів! Економія на сірниках, адже це не найдорожча деталь комплекту фурнітури для відкатних воріт.

А деякі виробники фурнітури для воріт взагалі не дають верхній уловлювач. Купуйте окремо! Це український Roll Grand і італійський Rolling Center. І якщо дії Roll Grand можна ще виправдати прагненням до зниження вартості виробу, то Rolling Center зрозуміти не можу, адже ціна фурнітура для воріт цього італійського виробника вище в чотири-п'ять разів виробів вітчизняних виробників! Не розумію.


Ось так виглядатиме верхній уловлювач з тонкої сталі. Мало того, що він не буде виконувати своїх функцій, так ще й естетичний вигляд такої деталі буде під великим питанням. Як тест на надійність ми дали тонкий уловлювач китайського виробника десятирічній дитині. І десятирічний хлопчик спокійно, тільки за допомогою рук, розігнув деталь.


А це реальне фото верхнього уловлювача через три місяці роботи воріт - тонкий метал погнуло в мотлох. Господар дуже хотів зробити дешеві ворота на дешевих комплектуючих - адже це дача і вони рідко будуть відкриватися. Але через квартал його думка була вже трохи інша.

Як нижній уловлювач може "вбити" направляючу або чому капля нікотину вбиває коня?


 

Нижні вловлювачі також багато виробників намагаються зробити з тонкого металу. Хоч в його конструкції і є перемичка, але половина загальної ваги полотна воріт лягає саме на цей вузол. І якщо нижній уловлювач недостатньо міцний, то через кілька місяців експлуатації його може деформувати так що ви його і не впізнаєте.


Як і у випадку з верхнім уловлювачем, багато виробників фурнітури для воріт намагаються економити на товщині матеріалу. У цьому уловлювачі товщина не перевищує 2 мм.


А ось так нижній уловлювач став виглядати через три місяці. Він повернувся від полотна воріт боком і пасує при виконанні покладених на нього функцій, а саме розвантажувати направляючу воріт в той момент, коли ворота знаходяться в закритому стані (99,99% часу життя воріт).

І якщо розігнутий верхній уловлювач нагадає про себе стуком полотна воріт у вітряну погоду, то нижній уловлювач перестає розвантажувати направляючу воріт.

Без нижнього уловлювача вага воріт постійно працює на розгин направляючого профілю. І рано чи пізно непоправне станеться - він «розкриється», оголивши свій внутрішній світ.

Ролики можуть покинути місце свого проживання всередині направляючої і вилізти назовні, що неминуче призведе до капітального ремонту воріт і повній заміні фурнітури для відкатних воріт.

Так що така непримітна деталь з комплекту фурнітури для воріт як нижній уловлювач може піднести Вам неприємний сюрприз. Маленька, копійчана деталь може привести в повну непридатність дорогі комплектуючі для воріт.

 Чи потрібні заглушки?Більшість фурнітури для воріт комплектується гумовими заглушками. Такі вироби відсутні тільки в італійців, так як зиму вони тільки по телевізору і бачили. Я думаю, що теплолюбні італійці навіть не припускають, що в направляючий профіль може потрапити сніг. Але сніг, не зважаючи на думку італійців, все-таки туди потрапляє і може призвести до того, що ворота можуть перетворитися на нерухомість. В прямому змісті цього слова. Що б цього не сталося, захищаємо направляючу від атмосферних опадів за допомогою гумотехнічних виробів вітчизняного виробництва.


В принципі, у нас немає претензій до заглушок жодного виробника. Є кращі, є гірші, але вони виконують свою роль. Якщо не влаштовує стандартна заглушка - заварюємо торець воріт сталевою пластинкою і забуваємо. Єдина незручність - при ремонті воріт її необхідно буде відрізати. Але в будь якому випадку заглушки потрібні. Адже ми не в Італії живемо.

Власне виробництво відкатних воріт дає можливість вибрати найкращу фурнітуру!

Великий плюс нашої компанії в тому, що ми не тільки продаємо фурнітуру для воріт, а й самі виготовляємо відкатні ворота. Один з підрозділів нашої фірми виготовляє відкатні ворота в Києві та Київській області під замовлення. Тому про якість фурнітури для воріт ми робимо висновки не тільки по її зовнішньому вигляду, а й за кількістю рекламацій.

Практично всі комплекти фурнітури для відкатних воріт, які Ви бачите у нас на сайті, використовувалися нашим виробництвом для виготовлення воріт. 

Від багатьох ми відмовилися, так як їх якість або споживчі властивості не відповідають нашим уявленням про те, якою має бути якісна фурнітура для воріт.

Таблиця з рекомендованими і не дуже комплектами фурнітури утворилася не випадково. Її появі передували роки експлуатації воріт. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє нам зрозуміти, яка продукція якісна, а яка не дуже.

 Виробництво воріт - не основний напрямок діяльності нашого підприємства. Але зате воно служить діагностичним інструментом, що дозволяє виявляти проблеми з якістю фурнітури на ранній стадії. Ще до того, як Ви купили фурнітуру для воріт. Ми ніколи не починали продавати клієнтам фурнітуру для воріт до тих пір, поки не розсмакували та протестили її на собі, на своїх воротах. Тому Вашій увазі пропонується краща, перевірена фурнітура.


Ще не визначилися? Потрібна порада?

Проконсультуйтеся з досвідченим монтажником воріт прямо зараз! Дешева рибка - погана юшка? Чи не вилізе дешева фурнітура боком?

При покупці якісного, але не найдешевшого вітчизняного комплекту фурнітури для відкатних воріт Ви вже економите чималі гроші, адже ціна фурнітури італійського виробництва в чотири-п'ять разів вище вітчизняних виробів. Просто за гучне ім'я, доставку з Італії в Україну, митне оформлення та інші витрати доведеться в кінці - кінців платити Вам.


Українська фурнітура для воріт не така розкручена, особливо у світовому масштабі. Там не закладені мільйони доларів на маркетингове просування і створення позитивного образу марки на всіх континентах земної кулі. Ви платите тільки за товар.

Так чому не варто купувати найдешевший вітчизняний виріб? Справа в тому, що багато виробників комплектуючих для воріт прагнуть до завоювання все більшої частки ринку. Гравців багато, а ринок маленький, враховуючи крихітний споживчий попит через зубожіння населення в останні роки. А що краще може привабити покупців, ніж найнижча ціна? Нічого. І багато виробників комплектуючих для воріт пішли хибною стежкою здешевлення своєї продукції за рахунок зниження якості.

Тому і народжуються найдешевші комплекти фурнітури для воріт. Але чудес не буває - що б ціна фурнітура для воріт була нижчою, ніж у конкурентів, доводиться чимось жертвувати.

Жертвами здешевлення стає надійність направляючого профілю, товщина сталі, з якої виготовляються деталі фурнітури для відкатних воріт, вловлювачі.

Під ніж економії потрапляють практично всі вузли. Та й підшипники в такому випадку намагаються купити найдешевші, які тільки можна роздобути, адже вони грають не останню роль собівартості комплектуючих для воріт. Всі ці дії значно знижують надійність і ресурс фурнітури для відкатних для воріт.

Ви ж не думаєте, що різниця в ціні обумовлена одним тільки бажанням різних виробників отримувати різну долу прибутку?

Наприклад, на найдешевшій фурнітурі виробник заробляє 5%, а на найдорожчій - 50%? Насправді, норма прибутку у всіх вітчизняних виробників комплектуючих для воріт приблизно однакова. Час диких заробітків пройшов років десять тому. Зараз не можна створити якісний продукт сильно дешево, так як собівартість якісної фурнітури для воріт перевищить роздрібну продажну ціну найдешевшого комплекту. Навіть якщо якісну фурнітуру продавати за собівартістю, то її ціна буде вище, ніж у «горе-економістів».

Давайте разом порахуємо, на чому економлять виробники.

Наприклад, зменшення товщини профілю з 3,6 мм до 3 мм призводить до зниження маси самого направляючого профілю з 36 кг до 30 кг. Але виробники знижують не тільки товщину профілю, а і занижують реальний розтин. Тобто скрізь в документах і проспектах вказується 60 * 70 * 3,5, а в реальності 59 * 68 * 3 - це дозволяє «виграти» ще майже кілограм на 6 метровій направляючій. Разом «економія» тільки на профілі виходить чималою - близько 7 кілограм у порівнянні з якісним виробом.


Для прикладу ми зважили комплект фурнітури для відкатних воріт одного з відомих українських виробників. Без коробки вага деталей виявилась трохи більше семи кілограм.


Для порівняння зважили більш дорогі та якісні комплектуючі для воріт - результат виявився більше 12 кілограм.

Так от, на виготовленні комплектуючих можна заощадити ще 5 кілограм. Разом сумарна економія металу на профілі й комплектуючих склала 12 кілограм.

На момент написання цього огляду середня вартість чорного металу на металобазах становила 20 гривень за кілограм. Множимо «економію» на ціну і отримуємо суму 240 гривень. Не мало, однак!

А ще можна заощадити на якісних підшипниках - десь близько 150 грн.


А якщо використовувати полімерні колеса замість сталевих, можна ще сотню - півтори зберегти! Адже для їх виготовлення треба менше металу, не треба платити токарю за роботу, економиться електроенергія ...

Тепер Ви починаєте розуміти, чому різниця в ціні фурнітури для відкатних воріт може досягати кілька сотень гривень?

Чи не спустошить Ваш гаманець дешева фурнітура для воріт?

А зараз пропоную подивитись, що Ви зможете заощадити, купуючи дешевий комплект.

Моя думка - нічого.

Адже щорічний капітальний ремонт воріт витягне ресурсів незрівнянно більше в порівнянні з різницею між ціною якісного і дешевого виробу. Навіть якщо Ви будете лагодити ворота самі, то регулярна заміна зношених роликів на нові обійдеться ой як недешево і з лишком перекриє "зекономлену" суму.

А при купівлі якісної фурнітури для воріт, перший ремонт відбудеться, швидше за все, не раніше, ніж через десять років експлуатації.


Давайте порахуємо, скільки вдасться заощадити при покупці дешевої фурнітури. На момент написання даного огляду якісний комплект фурнітури коштував приблизно 100 $. Найдешевші комплекти фурнітури продавалися за 65 $. Разом «економія» склала б 25 убитих єнотів.

Ресурс у якісного комплекта (вартістю в 90 $) становить не менше 10 років - цей термін будемо вважати середнім терміном експлуатації воріт до ремонту. За цей же термін Вам доведеться як мінімум раз 10 ремонтувати відкатні ворота, встановлені на неякісній дешевій фурнітурі. Вартість пари роликових кареток становить приблизно 60% від вартості нового комплекту, тому на кожен ремонт доведеться витратити 65 $ * 60% = 39 $

        39 $ * 10 = 390 $

Разом за 10 років експлуатації на запчастини доведеться витратити в чотири рази більше, ніж потрібно було витратити на придбання якісного комплекту фурнітури.

 І це за умови, що у Вас не розігне тонкий профіль (що малоймовірно), що Ви самі будете здійснювати ремонт, самі з товстого металу виготовите нижній і верхній вловлювачі, пластину під верхні ролики ... І це не враховуючи вартості пересилання поштою запчастин і витрат на транспорт ...


Я не вірю, що Ви їздите на Запорожці.

Це на сьогоднішній день найдешевший автомобіль на ринку - його можна купити навіть за сто баксів (навіть з повним баком бензину).

Не сильно вірите в його надійність і великий ресурс? Не влаштовує комфорт? Чи вся справа в іміджі?

Так чому ж намагатися купити найдешевшу фурнітуру для воріт? У цьому випадку Ви уподібнюєтеся покупцеві Запорожця, який відразу після його придбання закочує рукави і починає повністю перебирати всі вузли, допомагаючи продавцям запчастин не померти з голоду. Але скільки його не ремонтуй, якість цієї машини (як і її ціна) практично не збільшуються.


І не тіште себе тим, що Вам пощастить, чи тим, що Ви будете рідко відкривати ворота.

Цей варіант не пройде. На жаль, не пощастить. Адже конструктор при виготовленні не заклав запасу міцності, що б пощастило.

Навіть із запасом міцності не завжди щастить, а якщо математичні розрахунки показують, що не витримає, Ви все ще вірите, що витримає?

 У всіх ворота рідко відкриваються. Але майже всім покупцям дешевої фурнітури для воріт не щастить. Щастя приходить тільки до тих, хто купив якісну фурнітуру і радіє життю, а не стоїть кожен місяць раком біля воріт.

Я не звинувачую вітчизняних виробників за те, що вони роблять дешеві вироби з дуже низьким ресурсом. Багато в чому винна ринкова кон'юнктура - бідне населення не може дозволити собі купувати якісні вироби. Якби не існувало попиту на відверту "дешевку", то її ніхто б і не виробляв. Поки наш народ бореться за фізичне виживання, не може бути й мови, що б наші виробники конкурували якістю, а не ціною. Винні не виробники - їх життя змушує виживати в непростих умовах стагнуючої економіки, яку вже більше десяти років ковбасить від безперервних економічних криз.


Купуючи найдешевшу фурнітуру для воріт не кажіть, що ми Вас не попереджали. Іноді люди згадують прочитане через півроку або рік, коли куплена фурнітура для воріт встановлена на ворота і вже встигла розсипатися.

Через дикий демпінг і постійні спроби знизити собівартість і ціну готової продукції багато людей просто бояться купувати вітчизняний виріб, не вірячи в те, що український виробник може створити продукт з високими споживчими властивостями. Таких людей не цікавить навіть ціна - їм найголовніше ресурс і надійність.


Але не варто сильно вірити в іноземну якість і блискучу оцинковку.

Часто під гарною «цукеркою» може ховатися посередня якість і надійність.

Ви хочете переплатити в чотири рази і купити фурнітуру для відкатних воріт імпортного виробництва з солідним ім'ям? Ваше право.


У Вас немає зайвих грошей і Ви можете дозволити собі тільки виріб місцевого розливу? На Ваш вибір кілька виробників - такого вибору фурнітури для воріт немає ні в одного сусіда з колишніх країн СРСР. Просто не слід кидатися на найдешевше, що б не уподібнюватися покупцеві Запорожця. Виберіть якісний продукт і насолоджуйтеся роботою своїх відкатних воріт. Вибирати є з чого - серед українських виробників залишилося ще кілька компаній, які все ще воліють тримати високу якість своєї продукції, не уподібнюючись горе-«економістам».

Купуючи за 2000 грн найдешевший комплект фурнітури для воріт Вам здається, що заощадили 500 гривень в порівнянні з якісним комплектом, який коштує 2500 гривень. Але насправді Ви просто втрачаєте 2000 гривень плюс витрати, пов'язані з заміною фурнітури на нові. Як бачите,  економією тут і не пахне.


Хтось скаже, що у нас висока ціна на фурнітуру для воріт, а за рогом продається дешевше.

Я не сперечаюся - за рогом дійсно може продаватися дешевше. Та й у нас є дешеві комплекти фурнітури. І ціна рівно така ж, як і за рогом. І гарантія на аналогічні комплекти, які ми не можемо рекомендувати до покупки, аналогічна - до дверей магазину.


Невелика переплата за якісний комплект фурнітури для відкатних воріт окупиться відсутністю ремонтів і великим терміном експлуатації. 

Ви не переплачуєте, навпаки, економите свої гроші які могли б піти на незліченні ремонти та модернізацію.

Будь-яка людина стикалась в своєму житті з ситуацією, коли купувала неякісну річ. І смуток від даремно викинутих грошей був набагато сильніший, ніж радість від уявної економії, якої вдалося досягти за рахунок придбання більш дешевого товару.

 

Чому я не придбав мерседес?Деякі відвідувачі нашого сайту, ознайомившись у нас з перевагами і недоліками фурнітури для відкатних воріт різних виробників, намагаються знайти на просторах Інтернету аналогічні вироби, але дешевше. Не все так просто. Магазинів, що торгують сумнівною за якістю фурнітурою - сила-силенна, а купити якісний виріб - ніде.

Чому? Тут  все просто, дорогий товар важко продавати. Найлегше продати те, що коштує дешево. Взяв найдешевшу фурнітуру, виставив на неї найнижчу ціну і стрижи капусту. Навіть нічого пояснювати покупцеві не треба - низька ціна сама продає.


Що б продати якісний (читай - дорогий) виріб, необхідно викладатися. Пояснювати, показувати різницю в якості товару, витрачатися на виготовлення демонстраційних стендів, випробування. Це важко і нікому нецікаво. Тому в більшості продавців на ринку Ви знайдете продукцію одного (максимум - двох заводів)і майже напевно це буде Roll Grand, так як більш дешеву фурнітуру не знайти. Якісні комплекти на складі ніхто тримати не буде - попит маленький, продавати важко, а націнка менше, ніж на дешевих.

Як це так? На дешевій фурнітурі для воріт заробіток більше, ніж на дорогому? Так, все вірно. Наприклад, заробіток продавця на дешевій фурнітурі становить 250 гривень. На дорогій - тих же 250 гривень. Але на дешевій фурнітурі продавець заробляє 15%, а на дорогій - 10%.


Я переконаний, що якісну фурнітуру для відкатних воріт дешевше ніж у нас Ви не знайдете! Акцентую вашу увагу на слові якісну.

Дешеву - можливо, і знайдете, вона також є у нас на складі, але в невеликих кількостях, спеціально тримаємо для «економістів», які їздять на Запорожцях.

Ми спеціалізуємося на продажу якісної фурнітури. Ми її продаємо багато, у нас прямі поставки з заводів - виробників. Тому саме якісну фурнітуру для відкатних воріт ми пропонуємо за конкурентними цінами. Ось таку, дійсно, дешевше не знайдете.

Природно, в мережі є велика кількість сайтів, на яких виставлена дуже низька ціна фурнітури для відкатних воріт. Але варто лише зателефонувати і Ви дізнаєтеся, що на сайті вказана стара, вже не актуальна ціна. А нова гарантовано виявиться вище, ніж в нашому магазині.


По перше, у нас найбільший магазин фурнітури для відкатних воріт в Україні. А в самому великому магазині, як правило, найбільший асортимент і найнижчі ціни. Притому не віртуальний інтернет - магазин, а справжнісінький реальний склад - магазин, який знаходиться в м. Київ за адресою: бульвар Академіка Вернадського, 36.

Запрошуємо Вас приїхати до нашого магазину і подивитися на спеціальній вітрині зразки всіх брендів, що представлені на нашому сайті, помацати їх руками.


І навіть виміряти електронним штангенциркулем товщину будь-якої деталі з комплекту. 

А в наших конкурентів нічого, крім віртуальної сторінки в мережі, немає. Є ще пару фірм зі складом, але їх асортимент убогий - це, як правило, найдешевші на ринку вироби - Roll Grand. Тобто вибирати Вам доведеться найкраще з гірших.


Мінусом наших інтернет - конкурентів є той факт, що Ви не можете приїхати і вибрати товар. Вам доведеться вибирати "кота в мішку", довірившись тільки  продавцю. А його думка часто буває суб'єктивна - Вам будуть продавати те, що вигідніше продати або те, що залежалося і продавцю потрібно від нього позбавитися. В нас Ви можете подивитись, помацати і поміряти.

Знаєте де в Україні можна завжди знайти свіжу фурнітуру? На нашому оптовому складі.

У нас тільки свіжа фурнітура, так як більшість покупців вирішується купити фурнітуру для воріт саме у нас, тому й підвозиться вона регулярно.

Це, звичайно, жарт. Фурнітура для воріт, на відміну від оселедця, не псується від часу. Ну хіба що зберігається в неналежних умовах, під відкритим небом.

 У нас же зберігання з дотриманням всіх норм - в сухому приміщенні, тому комплектуючих для воріт зі слідами корозії Ви у нас не купите. А у наших конкурентів - такі випадки трапляються часто.

Не дуже добре, якщо профіль зберігався під відкритим небом. А ще гірше, якщо його зберігали прорізом вгору. Адже внутрішні стінки покриються шаром іржі, по якому будуть бігати ролики. І їх робота буде вже не такою тихою, якою могла б бути.


Але це все лірика. А кому Ви будете пред'являти претензії, якщо виявиться, що ролик хрумтить? Із заводу попався бракований підшипник. Чи погано на заводі зібрали - вісь хитається. Або відсутня якась деталь з комплекту? Інтернет - магазину? Ви навіть не знаєте, де він фізично знаходиться, за якою адресою.


Людина може стояти на кухні в трусах, смажити яйця і одночасно продавати фурнітуру для воріт. Так працює більшість дрібних інтернет - магазинів.

Чи варто говорити, що сервісний центр у таких компаній відсутній?


Гарантія підтверджується тільки оральним способом. Наші конкуренти декларують гарантію, але у Вас є впевненість, що завтра Ви їх знайдете, якщо не можете знайти їх і сьогодні? Завтра Ви забудете назву сайту інтернет - магазину або він переїде на новий майданчик і привєд мєдвєд.


Не забувайте, брак зустрічається в БУДЬ ЯКІЙ фурнітурі для воріт, в не залежності від виробника. Її збирають люди, а не роботи. Людський фактор іноді призводить до того, що падають космічні кораблі і літаки. Найголовніше - це мати можливість замінити або полагодити несправний товар по гарантії.

А то можуть порекомендувати Вам залишити як є - підклинюючий підшипник «притреться», а хитаючаюся вісь запропонують Вам розклепати молотком.

А шо? Завод - виробник в Китаї, везти туди і ремонтувати - накладно, простіше викинути.


Притому практично всі інтернет магазини дають гарантію від виробника. Усну. Тобто при настанні гарантійних зобов'язань Ви повинні самі звертатися на завод виробник (який знаходиться в іншому кінці України), доводити дату, місце покупки і термін гарантії, яку Вам пообіцяв продавець. Але дуже часто він не надає навіть товарного чека - і довести факт або дату продажу часом просто неможливо.

А ще частіше Ви навіть не знаєте, на який завод звертатися. На картонній коробці немає навіть назви виробника. Відправляєте несправний ролик одному заводу - він говорить «не наш виріб», іншому - аналогічно. NO NAME BRAND®... І кінців не знайти.


І найголовніше, мало не забув. Не їжджу я на Мерседесі тому, що він мені не потрібен. Та й заробити на Мерседес продажами якісної фурнітури для воріт важко - адже через зубожіння українського народу її купують гірше, ніж дешеву лабуду, а заробіток на ній - невеликий.


Скажете, що ми не жебраки і я обумовлюю свою країну? У 2015 році середня заробітна плата в Китаї склала 4 365 юанів на місяць, що дорівнює приблизно $ 700. В Україні середня зарплата на початок 2015 року була 3500 грн, що при поточному курсі становить приблизно $ 140. Так от, середній українець заробляє в п'ять разів менше, ніж китаєць. І це при тому, що вартість товарів у нас найвища в світі - вартість життя в тому ж Китаї в пару разів нижче. А ми все ще думаємо, що китайці працюють за жменю рису ... За жменю рису (або пшениці) працюють українці, особливо в сільській місцевості.

Для наших співвітчизників будь-яка ціна - висока, оскільки майже все наше населення щодня бореться за своє фізичне виживання. І тільки обрані - слуги народу - можуть дозволити купити собі якісний продукт. вони ж гроші не заробляють працею, а отримують величезні відкати...думаю, що не рисом і не пшеницею.

Саме чиновники найчастіше купують найдорожчу італійську фурнітуру для відкатних воріт - типу всім смоктати, грошей неміряно ... Навіть не вони купують, а їх виконроби і холуї, чиновник не буде витрачати свій дорогий час виготовлення воріт своїми руками.


Отримати консультацію у фахівця


На якісну фурнітуру - гарантія 5 років! Ми ж беремо всі турботи по гарантії на себе - Вам немає необхідності звертатися до заводу, чекати кілька тижнів гарантійного ремонту, повторно їздити на завод, щоб забрати відремонтований виріб.

Якщо Ви виявили заводський брак - привозьте виріб в наш магазин або відправляйте нам за допомогою кур'єрської пошти і ми НЕГАЙНО обміняємо несправне виріб на НОВИЙ.

Всі клопоти по спілкуванню з заводами - виготовлювачами фурнітури для воріт ми беремо на себе, Вам немає потреби витрачати свій час і нерви на гарантійний ремонт.

У нас Ви можете розраховувати на реальну гарантію, яку ми вказуємо при продажі. На найкращі зразки фурнітури для воріт гарантія досягає 5 років - ми впевнені в її якості. При продажу Ви отримуєте гарантійний талон, який Ви можете пред'явити у випадку виявлення заводського браку в гарантійний період.

У гарантійному талоні вказується адреса сервісного центру та контактні телефони. Навіть якщо Ви забудете сайт і місце покупки, гарантійний талон Вам не дасть про це забути.

 

100 днів 100% повернення грошей - наша додаткова спеціальна гарантіяЗгідно законодавства України, Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів. 

Але ми пропонуємо Вам більше. 

Якщо Вам не сподобалася якість нашої фурнітури, то  протягом 100 календарних днів з моменту покупки Ви можете повернути її і отримати назад свої гроші.

Навіть у тому випадку, якщо вона була встановлена на ворота.

Але мова йде тільки про тих комплектах фурнітури для відкатних воріт, які знаходяться у розділі «рекомендовані».

Якщо ж Ви купили,  який числиться в комплектах, які ми не рекомендуємо до покупки, то тут, на жаль, повернення грошей неможливе.

  

  Отримай безкоштовно книгу  - посібник по виготовленню відкатних воріт!Також Ви можете розраховувати на отримання безкоштовної допомоги в процесі виготовлення воріт. 

З кожним комплектом фурнітури для воріт, який Ви можете купити у нас, поставляється книга з докладною інструкцією з виготовлення відкатних воріт.

У ній є вся необхідна інформація - як виготовити фундамент для відкатних воріт, як варити раму, ґрунтувати фарбувати і зашивати полотно воріт. 

Хоч і багато інформації є на просторах всесвітньої мережі, але в цій книжечці вся інформація структурована, ілюстрована і описана. Вам не треба витрачати свій дорогоцінний час на пошук необхідної інформації. І не завжди є комп'ютер під рукою - Ви на дачі варите полотно воріт і потрібна підказка, а комп'ютер знаходиться в місті за кілька десятків кілометрів.

Така книжечка - інструкція надається тільки нашим магазином, в інших фірм навіть не шукайте.

 

Індивідуальне креслення воріт нашим Клієнтам в подарунок!


 

Величезну користь може принести Вам креслення відкатних воріт. Якщо Ви готові купити фурнітуру для відкатних воріт в нашому магазині - наш конструктор виготовить і роздрукує креслення під Ваші індивідуальні розміри. Це креслення буде вкладено в Ваше замовлення -  коробку з фурнітурою.

Для отримання безкоштовного креслення Вам необхідно:

  Якщо Ви при покупці не замовили креслення (не готовий був проріз, не знали розмірів, або з іншої причини), Ви завжди можете безкоштовно отримати його електронною поштою, надіславши запит за адресою vorotnet @ mail.ru. Єдина інформація, яку крім розмірів воріт необхідно вказати у листі - номер товарного чека і номер гарантійного талона.

  Якщо ж Ви купили фурнітуру для воріт в іншому магазині, але бажаєте отримати креслення під свій індивідуальний розмір у нас - не проблема.

  Але така послуга для тих, хто не є нашим Клієнтом платна. За неї доведеться заплатити 400 гривень.

  У кресленні Ви знайдете навіть розкрій профільних труб і їх необхідну кількість! Це також допоможе заощадити гроші.

  Співробітник сервісного центру відповість на будь-яке Ваше питання!

  А якщо у Вас ще залишаться питання, Ви можете звернутися за консультацією в наш сервісний центр. У нас працюють люди, які вже близько 10 років займаються виключно виготовленням відкатних воріт і нічим більше. І них є певний досвід, який допоможе відповісти на будь яке Ваше питання. І це Вам нічого не коштуватиме - ми не беремо гроші за консультації, будь-яка допомога нашим клієнтам надається безоплатно.

  Знайомтеся. Начальник сервісного відділу на ім"я Віталій може допомогти Вам вирішити будь-яке питання, що стосується виготовлення відкатних воріт, установки або настройки автоматики для воріт.

  Ви можете зателефонувати йому по телефону або натиснути на цю кнопочку і залишити свій контактний телефон.

  Віталій відразу передзвонить Вам, як тільки у нього з'явиться вільна хвилинка.

  Як купити фурнітури для воріт?  Купити фурнітуру для відкатних воріт в нашому магазині дуже просто. Виберіть будь-який зручний для Вас шлях:

  Зателефонувати менеджеру за вказаними на сайті телефонами і зробити замовлення;

  Натиснути кнопку «Замовити» і ввести свій номер телефону - і в найкоротший час менеджер сам передзвонить вам для уточнення деталей замовлення;

  Написати листа по електронній пошті на адресу vorotnet @ mail.ru і залишити свої контактні дані для зв'язку;

  Далі з Вами зв'яжеться наш менеджер, який з'ясує всі деталі для оформлення замовлення і дасть необхідну консультацію. Адже якщо у Вас немає багаторічного досвіду виготовлення відкатних воріт, слід проконсультуватися у нашого фахівця щодо того, чи правильно підібрана фурнітура по вазі і довжині направляючої.

  Це Вам не буде коштувати зовсім нічого, зате Ви перестрахуєтесь від помилки при виборі комплектуючих для воріт.

  З менеджером Ви погодите спосіб доставки і спосіб оплати та інші деталі.

   

  Як доставити фурнітуру для воріт.  Вона ж довга!  Проблем з доставкою не існує. Років п'ятнадцять тому її передавали поїздом або рейсовим автобусом (було і таке).

  Але зараз при нинішньому рівні розвитку транспортних комунікацій її можна відправити транспортною компанією практично в будь райцентр України!

  Якщо Ви з Києва чи Київської області, у Вас є два шляхи купити фурнітуру для воріт:

  Самовивозом зі складу-магазину, який знаходиться за адресою: м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 36;

  Замовити доставку фурнітури для воріт за вказаною адресою - доставляємо в будь-який куточок Київської області;

  Замовити доставкою поштою. Не дивуйтесь! Іноді зручніше замовити товар по телефону і отримати його на пошті в Броварах або Борисполі, ніж простояти кілька годин у заторах в спробі перетнути весь Київ.

  Якщо ж Ви не з Києва та Київської області, то тут варіант один - відправити поштовими службами. Ми працюємо з Новою Поштою, Ін-Таймом, Делівері, Нічним Експресом, Автолюксом. Ви можете вибрати ту компанію, яка знаходиться ближче до Вас або везе дешевше. Ми може Вам підказати, яка транспортна компанія є у Вашому місті.

  Важливо!

  Бувають ситуації, коли транспортна компанія доставляє вантажі у Ваше місто, але є обмеження по довжині вантажу. Наприклад, Ви бажаєте купити фурнітуру для відкатних воріт довжиною 6 метрів, а обмеження по довжині - 3 метри. Найкраще в таких випадках проконсультуватися з нашим менеджером - ми подивимося, якою компанією ми раніше відправляли у ваше місто і постараємося знайти транспортну компанію, яка зможе доставити довгий вантаж.

  В крайньому випадку (якщо не вийде знайти перевізника довгомірних вантажів) ми можемо на відрізному верстаті розрізати направляючий профіль навпіл (по три метра) або в іншій пропорції, яку Ви попросите. Вам залишиться тільки рівно зварити дві частини профілю.

  Так як більшість покупців фурнітури для воріт в Україні віддають перевагу нашому магазину, ми робимо відправку вантажів з Києва в регіони кожен день.

  Це означає, що фурнітура для воріт, яку Ви замовите сьогодні, відправиться до Вас ще сьогодні (у тому випадку, якщо замовлення зроблено до 12-00) або на наступний день (якщо Ви замовите після обіду).


  Як здійснити оплату за замовлення?

   


  Про оплату не турбуйтеся, для Вашого спокою ми можемо запропонувати оплату товару при отриманні Вашого замовлення в транспортній компанії.

  Ви абсолютно нічим не ризикуєте, оскільки гроші платите тільки тоді, коли товар вже приїхав і Ви його можете побачити і помацати руками.

  Якщо ж Ви замовляєте фурнітуру для воріт з доставкою по Києву або Київській області, то Ви можете оплатити товар при отриманні - при цьому водій випише Вам товарний чек і гарантійний талон. Їхати до нас на склад і попередньо оплачувати фурнітуру для відкатних воріт немає необхідності -  сплатите при отриманні вантажу.

  Також можете здійснити оплатити рахунок, який Вам надасть менеджер при замовленні. У цьому випадку Ви можете сплатити рахунок в будь-якому банку України, але найшвидший і зручний спосіб - за допомогою платіжного терміналу в будь-якому відділенні Приватбанку.

  Після отримання оплати фурнітура для воріт буде негайно відправлена на Вашу адресу. Чекайте SMS повідомлення, яке буде автоматично відправлено на Ваш мобільний телефон після відправки вантажу.

  Після здійснення оплати Вам залишається дочекатися отримання товару. Зазвичай, доставка поштою триває один-два дні, але більш точну інформацію про терміни доставки Ви можете отримати в транспортній компанії за номером накладної.


   Хочеш пощупати товар до того як проплатиш замовлення?  Якщо у Вас є бажання ознайомитися з товаром до його оплати - ми до Ваших послуг. Замовляйте товар з оплатою при отриманні - в цьому випадку Ви можете:

  Не турбуватися, що хтось хоче Вас обдурити;

  Переконатися, що товар Вам відправлений;

  Помацати його руками, особисто переконатися в його якості і комплектації;


    Де ми знаходимося та як до нас добратись?


    

   Склад - магазин знаходиться за адресою:

   м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 36

   Величезне спасибі всім, хто прочитав цю статтю до кінця. Сподіваюся, вона дуже Вам допоможе в процесі вибору фурнітури для відкатних воріт, яку Ви маєте намір купити для виготовлення відкатних воріт.

   Дуже сподіваюся, що Ви станете нашим постійним клієнтом і будете замовляти в нашому магазині крім фурнітури для воріт та інші аксесуари (замки, петлі), автоматику для воріт, будете рекомендувати наш магазин своїм друзям і родичам


   Залишилися питання? Не соромтеся, задавайте прямо зараз!