Фурнітура відкатних воріт Ужгород

Мукачеве, Берегове, Хуст – купити вашому місті простіше, ніж ви думаєте!

Ви напевно плануєте створення «з нуля», або реконструкцію старих, відкатних воріт і шукаєте, де взяти гарну фурнітуру для них? Хочете не прогадати, взявши якісний товар за нормальні гроші? Отже, даний огляд спеціально для Вас!


Тут ми відповімо на питання: «Що таке фурнітура для відкатних воріт?», «З чого вона складається?», «Як відрізнити добротну фурнітуру від ширвжитку?», «Які є підводні камені при покупці фурнітури?», «Чому не варто робити фурнітуру самостійно?» та інші.

Фурнітура для відкатних воріт – це спеціалізований комплект деталей, які перевірені досвідом, притерті одна до одної і дозволяють створювати відкатні ворота різних розмірів і ваги. Так як розміри – ширина пройми воріт, висота воріт та їх вага, є головними критеріями, фурнітура розраховується згідно них.

Усяка фурнітура відкатних воріт складається з:

 • Напрямної (консоль, балка, рейка);
 • двох роликових кареток (опор);
 • верхніх роликів;
 • кінцевого ролика;
 • вловлювачів (нижнього та верхнього);
 • заглушок для балки.

Кожна деталь має певний функціонал. Зокрема, направляюча балка є основою відкатних воріт, вона несе на собі основну їх вагу і рухається по роликовим кареткам (такий собі «поїзд навпаки»).

Добротна фурнітура відрізняється від ширвжитку якістю поверхонь, рівністю, обробкою та деякими іншими нюансами (про це далі).

Фурнітура для розсувних воріт

Скидка

Комплектующие для откатных ворот Rolling Expert 400

Есть в наличии

2890 грн. 2690 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Rolling Expert 400 с направляющей 3,6 мм

Есть в наличии

3190 грн. 2990 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Фурнитура для откатных ворот «Світ Воріт™» STANDART 501S

Нет в наличии

Бесплатная доставка

2749 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Фурнитура для откатных ворот «Світ Воріт™» STANDART 501S (4 мм)

Нет в наличии

3049 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Світ Воріт LUX 500

Есть в наличии

4410 грн. 4210 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Світ Воріт STANDART 800

Есть в наличии

6990 грн. 6790 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Rolling Expert 800

Есть в наличии

6450 грн. 6250 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Каркас откатных ворот из Т-профиля

Есть в наличии

10990 грн. 10590 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

«Свари сам» откатные ворота своими руками - комплект

Есть в наличии

8190 грн. 7790 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Т-профиль для ворот

Есть в наличии

220 грн. 200 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Фурнитура для откатных ворот Світ Воріт STANDART 500

Есть в наличии

3390 грн. 3190 грн.

Посмотреть Перезвоните мне

Скидка

Svit Vorit Standart 500 (4 мм)

Есть в наличии

3790 грн. 3590 грн.

Посмотреть Перезвоните мне
Підбираємо фурнітуру під конкретний проект воріт

Дізнайтесь найперше ширину воріт. Ширина консолі (напрямної) буде рівна ширині воріт + 50% - так створюється противага, щоб ворота не впали. Іноді люди беруть балку з довжиною +30% від ширини, але це годиться для воріт до 250 кг, в інших випадках краще створити додаткову противагу.

Висота воріт, в купі із матеріалом обшивки, впливає на вагу, яка є головним показником, а також на вітрове навантаження – чим більша площа, тим сильніше вітер впливає на фурнітуру – зокрема на балку, яка якщо неправильно зроблена, може розігнутись.

Найважчі ворота створюють у вигляді решітки, цільнометалеві, ковані – в залежності від ширини і висоти вони можуть важити від 800 кг до кількох тонн. Найлегші будуть із звичайного металевого каркасу із профнастилом та сандвіч-панелі, приблизно 250-500 кг. Якщо ворота створюються для дачі, можна створити простий, легкий варіант масою 250-300 кг, із стального каркасу і одного листа профнастилу.

Які є підводні камені при підборі фурнітури для відкатних воріт? Їх чимало, починаючи з економії на матеріалах і закінчуючи відверто дешевою обробкою і підшипниками в роликових каретках. Але все по порядку.

Викрутаси починаються, коли порівнюєш вироби різних виробників. Деякі виробників намагаються знизити ціну так, що ворота на такій фурнітурі не виставити рівно і вони починають скрипіти вже через пару тижнів. Та і ремонт дешевої фурнітури доведеться робити мінімум 1 раз на рік, а у сумі за років 5 це не дешеве задоволення.

Другі виробники створюють дорогі комплекти, але вони того явно не варті. При чому не завжди кладуть повний комплект деталей – зокрема італійські виробники. Тому що частини, які не отримують навантаження, вони роблять більш товстими, а ті що несуть навантаження, звичайного розміру. І за що тут платити? За бренд? Те саме, але дешевше, можна купити і в Україні.

Треті роблять частину комплектуючих якісно (наприклад роликові каретки), а а от напряму зробити нормально не можуть. Тому купивши таку фурнітуру, це все одно як купити на половину робочий автомобіль – доведеться ще вкластись у ремонт.

Прошерстивши кілька сотень наборів комплектуючих фурнітури, які є у нас на ринку на протязі останніх 15 років, ми зробили з того певні висновки.

Коли ми лише починали працювати із відкатними воротами, тобто років 10-15 тому, було лише два варіанти щоб дістати хоч-якусь фурнітуру для відкатних воріт:

1) Створити самопальну у власному гаражі;

2) Поїхати за бугор і купити комплект за астрономічною ціною.

І обидва варіанти не були чудовими.


Чому не варто робити фурнітуру самостійно? Тому що це час, гроші, матеріали, бензин, зарплатня токарю. Навіть якщо висококласний токар – це Ви, зробити фурнітуру відкатних воріт буде ще тим завданнячком. Поїдьте на металобазу – купити якісні матеріали (труби, підшипники і т. д.) буде коштувати дорожче, ніж купити італійську дорогу фурнітуру, + витратитесь на бензин. Навіть якщо більшість робіт будете робити самостійно, на виході це буде дуже дорого – ми проводили подібні експерименти і зрозуміли просту річ: нічого токарям із простими інструментами тягатись із професіоналами, у яких є заводи, дорогі станки із ЧПУ, високоякісні специ і оптові закупівлі матеріалів. Просто економічно не вигідно – що тоді 10 років тому, що зараз, тому кожен має займатись своєю справою.

А купити імпортний комплект фурнітури, той же італійського виробництва, міг дозволити собі не кожен: 1000 Євро (!) за простий комплект на середні ворота (400-500 кг), та ще й у черзі чекати, щоб Вам його виготовили. Все тому, що попит на фурнітуру значно перевищував пропозицію. А ще за доставку заплати. Так що повертались до першого варіанту, із деякими обмовками.

Зокрема якістю такі комплекти не відрізнялись – можна було купити матеріали недорого, створити щось на зразок роликової каретки – але це все жило не більше року, потім знову заміна. Тому робили одразу кілька комплектів, щоб із часом замінити каретки. Напрямну ж виготовити правильної форми, рівну – було цілою морокою. Тому що потрібні тверді матеріали і спеціальний станок. Так що здавалось, що один комплект коштував дешевше, ніж дорогий європейський, але кілька ремонтів – і за 5 років (гарантія на європейську фурнітуру була саме на цей строк) вартість цих ремонтів могла перевищувати вартість європейського комплекту, а ще купа мороки із самим ремонтом – не хочеш все робити сам? Плати.


Сьогодні технології скакнули далеко вперед, і робити фурнітуру самостійно стало просто не вигідно. Кількість виробництв стала більшою, пропозиція стала майже дорівнювати попиту. Тому і ціни стали нижчими, і робити самостійно фурнітуру стало позбавлено усілякого сенсу.

Зараз 5 українських і кілька зарубіжних підприємств реалізують фурнітуру на вітчизняному ринку. Тому кпити її немає ніяких проблем – були б гроші.

Доступні ціни на фурнітуру – є якраз результатом високої конкуренції вітчизняного ринку. Як покупцю фурнітури Вам ще дуже пощастило – тому що в сусідніх країнах (Білорусі, в Росії, Казахстані, Польщі, Чехії, Словакії) – ціни у 2-3 рази вищі, ніж в Україні.


Раціональний вибір важко зробити, коли такий великий асортимент. Коли пропозиції майже немає, вибір робиться майже автоматично, а коли очі розбігаються, як від прилавку у ковбасному павільйоні, це стає проблемою.

Можна розглядати фурнітуру на фотографіях, і навіть помацати її у магазині. Але як перевірити марку сталі? Або якість підшипників?

Напрямна балка – яка сталь використана при її створенні?

Наприклад, беремо звичайну українську напрямну, наче вона просто виглядає:


Проте, її профіль вирахуваний математично з точністю до міліметра. Напрямна балка є найголовнішою деталлю у фурнітурі для відкатних воріт. А чому не роликова опора? Тому що ролики можуть ходити рівно тільки у рівній напрямній із правильним профілем, у противному випадку можна отримати скрипучі ворота, які складно виставити рівно, а ще отримати головний біль по ремонту через кілька місяців.

Якщо напрямна надто тонка, від пориву вітру її може розігнути під час руху воріт. Те саме відбудеться, якщо напрямна зроблена із низькоякісної сталі.


Дешева фурнітура – все одно, що купити дешеве авто. Авто може скрипіти, диміти, на його ремонт постійно будуть зникати сімейні гроші. Дешева фурнітура також з’їдатиме на ремонтах значні суми. Неможливо також створити добру напрямну балку із дешевих матеріалів. Буває, що італійські виробники використовують матеріали подешевше, явно не розраховуючи на сильні вітри і зими, такі як в Україні. Напрямна під дією вітрових навантажень може розігнутись, що спричинить аварію або каліцтво людей. 

Рівність рейки. Що найперше характеризує напрямну відкатних воріт? Звісно її рівність. Рівність можна помітити і без штангенциркуля, на око, як приклад на даному фото:


Видно, що грані не паралельні, ліва стінка опукла, а права рівна, проте, нижні полиці різні – ліва нижня полиця іде під кутом, права – більш-менш паралельна верхній грані. Ролик має упиратись посередині нижніх граней, якщо ролик ковзає під кутом – він швидко зіпсується (про це далі).


А ось креслення вище розглянутого профілю. Таким його замислив інженер. Але щось не вийшло втілити у метал, такі рівні і точні лінії – мабуть тому, що використовувалось зношене обладнання.

Треба віддати належне українським виробникам. Раніше, українським профілем можна було лякати маленьких дітей. За останні 3-4 роки вони підтягнули рівність своїх напрямних, закупили більш сучасне обладнання, стали виготовляти профілі достатньо рівні і з нормальної сталі.

Тим не менш, зустрічаються і такі «екземпляри», які завод штампує сотнями:


На фото – напрямна балка з Китаю, виробництво 2014-го року. У даній партії різниця по висоті між нижніми полицями від 2-3 мм, отже, нижні грані не будуть паралельними верхній грані. Нижні гарні недозагнуті, а це призводить до поламки підшипників роликових опор.

Товщина рейки. Дуже важливий параметр. У нормальної напрямної – 4-5 мм (на 400-800 кг). У дешевих варіантів – 3,6 мм, і це мінімум для даного вузла (розрахований на 250-500 кг).


Часто це одна із статей економії виробників, і дивно чути, що рейка товщиною 3,6 мм здатна витримати тонну ваги, це абсолютний нонсенс, якщо Вам подібні заявляють – це маркетинговий прийом, грубо кажучи, повна туфта. Іноді виробники (!) фурнітури (частіше дешевої, бо чим дорожча фурнітура – тим більше виробники вважають собі за мороку вводити людей в оману, на цьому не заробиш, а лише понизиш репутацію) -  дозволяють собі подібне у паспортах своїх виробів, люди ведуться, ставлять на важкі ворота… І потім несуть збитки.


Розглянемо дані два профілі українського виробництва... Без спеціального інструменту (штангенциркуля) видно, що правий профіль товщий і ширший од лівого, при цьому у паспортах даних виробів вказана однакова вага навантаження – і це дуже дивно, адже чим товще напрямна, тим більшу вагу вона може витримувати. В даному випадку діє правило: якщо є два екземпляри напрямних, то більшу вагу витримає той, що товщий.

А купуючи дешеву напрямну Ви ще і ризикуєте поламати ролики, тому що напрямна вужча від стандартної, і туди стандартні ролики просто не влізуть (або влізуть, але з під молотка). Купуючи нормальну, якісну фурнітуру, Ви будете впевнені, що ролики підходять до напрямної, як правий кросівок до лівого, і зможете встановити у напрямну що українську, що італійську опору без проблем і зайвого люфту.

Давайте порахуємо, наскільки відрізняється міцність напрямних 3,6 мм і 3 мм.

3,6² / 3² = 1,44

Це означає, що якщо рейка товще всього на 0,6 мм, вона буде міцнішою на 44%, тобто майже у півтора рази!

Матеріал виготовлення. З чого зазвичай роблять напрямні рейки? Більшість продавців скаже, що зі сталі. Просто є різні марки, одні називають «м’якими» або «сирими», інші «міцні», «конструкційні». Різниця у вмісті вуглецю: в залежності від вмісту вуглецю, завод фурнітури може створити прокат, який буде добре гнутись, або до деформації якого слід докладати значних зусиль. Саме тому є різниця між сталлю для велосипеда і сталлю для мостів.


Наприклад, деяка компанія для виготовлення напрямних використовує сталь марки 08 КП – це одна із найм’якіших сталей, нам вдалося сфотографувати бирку, приклеєну до бобіни сталі на їх заводі. Вміст вуглецю у сталі 08 КП складає від 0,05 до 0,11%, цього не достатньо для міцної напрямної відкатних воріт.

На практиці напрямні даної фірми швидко розгинаються. 08 КП це матеріал, який нагадує за властивостями пластилін, а не сталь. І навіть не ведіться на товщину сталі 3,6 мм – напрямні сталі такої марки розгинає найчастіше.


Ось фотографія – дешевої напрямної, лише три місяці роботи, один порив вітру і розгин по осі. Клієнт, що просив продати «найдешевший комплект», тричі купував нові ролики за один рік. Але згодом змінив свою думку і таки взяв нормальний комплект із 5-річною гарантією.

Але чи не дивно, не тільки українські виробники створюють таку бридку якість. На фото


напрямна дуже відомої італійської марки. Розігнулась вона так само, як і китайська – під дією пориву вітру, що спричинило падіння воріт (обійшлось без жертв). Чому так сталось? Дану трубу ми не брали на хімічний аналіз, але тут і так ясно. Тому що була використана явно не конструкційна, а м’яка сталь. І це у фурнітурі, комплект якої коштує удвічі дорожче за аналогічний українського виробництва.

Чому ж виробники напрямних часто не бажають використовувати високо вуглецеву конструкційну сталь, а використовують м’які замінники?

 • По-перше, конструкційна високо вуглецева сталь банально дорожча за м’яку. Тому перше правило нашого виробника – економія має бути економною, до того ж, дуже складно перевірити якість сталі.
 • По-друге, для обробки високо вуглецевої сталі потрібно більше зусиль, отже, прокатний стан для її обробки буде довшим, із більшою кількістю прокатних валів і дорожчим за аналогічні станки для м'яких сталей.
 • По-третє, знос прокатного стану для високо вуглецевих сталей буде більшим, його буде потрібно частіше ремонтувати, що не є дешевим задоволенням. А це впливає на ціну готових виробів. Виробники дешевої фурнітури частіше за все експлуатують «По повній» своє обладнання, що відображається на якості напрямних.
 • В-четвертих, м'яка сталь дозволяє зробити більш правильний, чіткіший профіль. Частіше за все, дуже чіткий профіль – ознака м'якої сталі. А високо вуглецева сталь опирається деформації, і тому обладнання для створення чіткого профілю із такої сталі буде дорожчим, а отже і сама фурнітура подорожчає.

Чому розсипаються роликові опори?

Роликові каретки утворюють із напрямною нерозлучну пару, і є другими за значенням елементами фурнітури відкатних воріт.


Принцип їх дії простий: вони фіксуються на фундаменті, при чому коли ворота рухаються, полотно «клює» до землі, тому одна каретка буде навантажена більше на верхні ролики, друга на нижні, відповідно, верхні і нижні ролики розташовані у вигляді трапеції – для більш рівномірного розподілення навантаження на балку:


Найперше, пропонуємо розглянути, як само розміщені ролики всередині напрямної. Погляньте:


Це класичний приклад, так розташовуються ролики всередині рейки. Бічні грані однакової довжини, нижні полиці паралельні верхній грані. Як вже було сказано, ролик упирається в нижню полицю по середині – таким чином підшипники отримують рівномірне, нормальне навантаження вертикально.


А це детальна схема розташування роликів у напрямній, розподіл навантажень помічено червоними стрілками. Не завжди помітиш на фото, але чітко видно на кресленні – яких саме поверхонь і яким чином торкаються ролики. За такою класичною схемою ролики служать найдовше.

Поглянемо на кричущі порушення даного правила.


1.           Не дозагнуті дві нижні полиці одночасно. Навантаження на роликіде у двох напрямах – вертикально і одночасно вздовж осі. Дві сили прикладені до колеса, замість одної, вони позначені червоними стрілками.

В роликах для відкатних воріт частіше за все застосовують кулькові підшипники, які мають одну особливість – вони чудово тримають навантаження вертикально, але не горизонтально, особливо подвійні навантаження – кульки і корпус підшипника просто на них не розраховані.

Зокрема, поширені підшипники марки «6201» можуть запросто витримувати 3100 Ньютонів (приблизно 300 кг), при докладанні вертикального зусилля (згори вниз чи знизу вгору). А у випадку прикладених навантажень вздовж осі, цей підшипник може витримати лише 10% номінального навантаження (30 кг, або 300 Ньютонів). 

Що буде із підшипником, до якого по неправильному вектору докладено навантаження, здогадатись просто – він лусне як горіх, або лусне один із роликів і підшипник наглухо заклинить.

Заклинить один підшипник, буде протерта напрямна, будуть повільно закриватись ворота або взагалі застрягнуть – отже, вранці Ви спізнитесь на роботу.

2.           В дешевій фурнітурі часто нижні полиці розташовуються на різній висоті, вкупі з попереднім дефектом (нахилом полиці під кутом) це взагалі швидкий вбивця роликів. На фото:


Варіант, коли нижні грані наче загнуті правильно, але довжина бічних граней відрізняється на 2-3 мм. Даний дефект найкраще вимірювати за допомогою лінійки, а не на око.

Здавалося б, незначне відхилення. Але 2-3 міліметри запросто знищать роликову каретку, тому що ролики одної сторони візьмуть на себе подвійне навантаження, в той час як ролики іншої сторони будуть провисати без діла. Подвійне навантаження можна уявити, взявши мішок картоплі на спину і стоячи на одній нозі, коли інша без діла підігнута. Чи довго Ви так простоїте? Саме тому і ролик в каретці буде вбито за лічені місяці.

3.           Неправильна комплектація. А тут що не так?


Полиці наче б то паралельні із верхніми гранями, бічні стінки нормально виглядають, грані дозагнуті, верхня грань рівна. Насправді тут все добре, таким і має бути профіль – до нього немає претензій. Але виробник чомусь поклав комплект ролики, які більші ніж потрібно, їхня базова ширина така, що нижні ролики упираються не в середину нижньої грані, а в бічний скіс. Отже, це одразу дає бічні навантаження на підшипники і вони швидко розлітаються на друзки в процесі експлуатації воріт.

Як виробник міг таке допустити? Все дуже просто: ролики наче розраховані на відповідну вагу, проте напрямну виробник поклав вужчу ніж потрібно, намагаючись зекономити. Напрямна тут просто не на ту вагу, вона може не витримати навантажень, а ролики доб’є посадка під кутом на нижні грані – коли ворота їдуть, вони клюють і можливі навантаження на другу опору (від пройми воріт) на нижні полиці і нижні ролики. Звідси, знищення роликів, цілком ймовірне розгинання напрямної. Фурнітуру тут доведеться замінювати, вона не годна до встановлення на ворота взагалі.


Який елемент роликової опори є головним? Звичайно це підшипник, основна деталь, яка рухає ролик на осі, бере на себе більшість навантажень у воротах, які передає вага воріт через напрямну. У добротних комплектах фурнітури для відкатних воріт використовуються посилені підшипники 6201 і 6301 – на 300 і 500 кг відповідно, проте є варіанти і на вагу воріт 800 кг і більше. Просто не часто зустрічаються ворота подібної ваги, найчастіше люди облаштовують своє помешкання, дачу, офіс, гаражний кооператив – підшипників 6201 і 6301, вкупі із посиленими роликами, вистачає з головою.

Давно не секрет, виробники фурнітури не гребують використовувати підшипники з Китайської Народної Республіки. Навіть італійці, що виготовляють зовсім не дешеву фурнітуру для воріт, використовують китайське приладдя. І тут нема зовсім нічого дивного чи страшного – Китай на сьогодні робить два типи підшипників – для фірм, які можуть собі дозволити купити оптову партію, і для широкого загалу. При чому різниця в ціні буде куди менша за різницю між італійським і українським підшипником. Економлять італійці, але якість у них на висоті, не дивлячись на те що підшипники з Китаю.

Але деякі українські виробники проявляють зовсім чудеса кмітливості і знаходять щось таке для своїх виробів, що не вписується ні в тин, ні в ворота.


Яскравий приклад – деяка компанія з Китаю розробила «ноу-хау» – колесо-підшипник, із якогось незрозумілого лайна. Зазвичай, підшипник це окремий вузол, який має бути завальцьований у стальну обойму. А тут – обойма наче випиляна з якоїсь труби, у ній пропиляна канавка, в якій рухається щось схоже на підшипник, але не є таким.

Марка сталі ШХ15 – це норма для міцних підшипників. А дане чудо використовує таку сталь, яку легше попиляти китайським напилком. Тому ролики швидко зійдуть нанівець. Якби подібний вузол виготовлявся з сталі ШХ15 – Ви б не попиляли його китайським напилком, спробуйте розпиляти щось, що міцніше напилка! Зазвичай, італійська і українська фурнітура використовує якраз ШХ15, високо вуглецеву конструкційну сталь у своїх підшипниках. Не факт, що у них виробництва повного циклу, але і в Китаї можна не дорого замовити подібні міцні підшипники.


Ще одна, непомітна для ока деталь – дистанційна втулка. Кожен ролик розташований строго на певній відстані від корпусу роликової опори. Найчастіше, зустрічаються ось такі пластикові втулки:


Так як ми маємо досвід поламки даного вузла від різних навантажень, то рекомендуємо брати ролики із металевими втулками. Вони краще тримають навантаження і подовжать життя опорі:

Ще одна цікава деталь – скіс (радіус) ролика.


У всіх роликів зазвичай три радіуси – власне радіус окружності (розмір ролика) - зазвичай він стандартний; а також спеціальні радіуси ззовні і всередині (відносно корпусу опори) на гранях ролика.

Справа в тому, що для зменшення осьових навантажень, ролики роблять скошеними у формі круглої піраміди. Два радіуси роблять для простоти виробництва – зазвичай вони однакові, і при монтажі опори просто вставити ролик (завальцювати) із підшипником на вісь каретки, будь-якою стороною. А от зовнішній радіус грає роль пом’якшувача тертя при щільною контакті як із нижніми гранями, так і зі скосом і бічною гранню напрямної.

Як пом’якшується тертя у напрямній можна побачити на даній схемі:


Передавання навантажень на підшипники в даному випадку буде більше розподіленим по ролику, а не різким осьовим, як у випадку із звичайним роликом, без скосу. 

Радіуси нижніх граней у напрямній і радіуси роликів можуть не співпадати, головне – зменшення осьових навантажень на підшипники. Тому ролики із радіусом отримують менше осьових навантажень і служать довше, ніж ролики без радіусу, з прямокутними гранями

Радимо звернути увагу на зусилля, з яким можна погойдувати головку роликової опори (верхню частину із роликами) відносно основи. Коли ворота рухаються, вони «клюють» вниз, тому для більш плавного проходження по опорам самі опори мають погойдуватись, це полегшує рух воріт. В купі із прямою напрямною, гарними підшипниками і міцними роликами – це дає плавний, без зайвих звуків рух воріт. Отже і погойдування верхньої головки має відбуватись без зусиль, після чого пружина, яка входить у вузол, поверне головку в попереднє положення.


Якщо Ви докладаєте значних зусиль, щоб зігнути або розігнути опору, це означає закисання вузла. З часом вузол може взятись корозією, ворота будуть рухатись із шумом, скрипом, збільшуючи навантаження на ролики.

Якщо Вам довелось купити фурнітуру із подібним браком (а у виробників дешевої фурнітури може бути і 100% браку у партії), не варто зневірятись – Вашими помічниками будуть напилок, болгарка і машинне мастило. Головне правильно прикласти зусилля.

Але дивлячись на дане фото:

 

ясно, що виробник не просто зхалтурив, а викинув вузол погойдування – замість нього отвір, а дві деталі з’єднані намертво.

Нам довелось попрацювати молотком, щоб роз’єднати ці деталі. Ось що ми отримали:


Вузол вийшов з ладу ще на стадії виробництва: до основи приварені вуха під кутом, і якщо вставити у вузол верхню частину, та буде намертво прикріплена до основи. Подібні огріхи – нормальні для дешевої фурнітури, виробники якої не заморочуються переробляти брак.

Ще одна особливість – люфти у самій роликовій опорі та між опорою та напрямною.


1. – вертикальний люфт між роликом і напрямною

2. – горизонтальний люфт між бічною гранню ролика і напрямною

Люфти мають бути мінімальні, тому що якщо люфт великий, різновекторні навантаження виведуть з ладу підшипники. У роликовій опорі люфт можна перевірити, взявши її до рук, і розімнути кожний окремий ролик – люфт буде між роликом і втулкою, ролик буде ледве ходити, якби повертаючись під кутом. Вихід з ладу як осі ролика, так і підшипників, тут гарантований.

Люфт між кареткою і напрямною найкраще перевіряти за допомогою щупів:    


Якісні комплекти фурнітури підігнані так, щоб люфтів майже не було, або вони складали менше 1 міліметра (від 0,4 до 0,6 мм). У деяких комплектах фурнітури дешевих виробників, люфти складатимуть 2-3 мм.

Вертикальний люфт (позначений цифрою 1) у 2 мм наче не багато, але це призводить до клювання воріт – 2 мм на одному роликові, 2 на іншому, помноживши на важіль - ось Вам і цілих 10 мм! Люфт може призвести до протирання роликів і скрипу.

Бічний (горизонтальний - позначений цифрою 2) люфт призводить до поганого потрапляння воріт в уловлювачі і їх розгин від відповідних ударів: якщо бічний люфт в каретках 2 мм на один ролик, 10 мм на виході – то відхилення воріт на 10 мм може завдати шкоду уловлювачам.

Опора. Зазвичай розмір опори не має жодного практичного значення, у нашій практиці не було випадків поламки даного вузла. Що українські, що іноземні виробники використовують стандартні розміри опор.


Але італійці і тут вирішили відрізнятись: зробили опору, схожу на постамент. Так, це в їх традиціях: італійський монументалізм, просто така  товщина тут як зайцю дзвін, не потрібна. А виглядає круто, наче сталі у нас неміряно.

Кінцевий ролик – з металу чи з пластику?


Всі виробники, що українські, що іноземні, виготовляють стандартні кінцеві ролики – пластикове колесо у П-образній рамі. Їх принцип роботи однаковий: коли ворота закриваються, кінцевий ролик закочується у нижній вловлювач, роблячи оберт, таким чином пом’якшує стиковку воріт, і передає вагу щита на стовп. У закритому стані, вага щита розподілена на дві точки – вловлювач і роликові каретки.


Італійські виробники і тут проявили монументалізм – створили масивний кінцевий ролик із металу, у металевій рамі, та ще й з підшипником. Але підшипник зовсім ні до чого, адже колесо робить при закритті воріт не більш 1/8 оберту. Підшипники вигідно застосовувати там, де деталь постійно робить оберти навколо своєї осі. Так що, це просто італійські понти.


Що до матеріалу коліс, то пластикові цілком справляються із навантаженнями, великих навантажень тут немає. Звісно, якщо у Вас не виробництво бетону і ворота менше 1 тонни ваги, проте, навіть із такою вагою пластикове колесо може побитись, але не тріснути, так як виготовлено воно із цільного шматка пластмаси, надітого на металеву вісь.

Для оцінки, наскільки надійним є пластикове колесо, ми піддали його краш-тесту – зіткнули десяток разів із молотком. Удари залишили вм’ятини у колесі, але вузол працює і далі! Так що є понти, а є реально працюючі елементи, пластикові кінцеві ролики повністю виправдовують свою вартість.

В деяких роликах, втулки яких виготовлені із сталі товщиною менше 3 мм, може зірватись кінцеве різьблення. Це питання виправляється легко за допомогою звичайного болта.

Верхні підтримуючі ролики – пластик чи гума?

Верхні ролики виконують функцію утримання щита воріт під час руху. Від міцності даного вузла залежить стійкість воріт до вітрових навантажень.


Як правило, основою для верхніх роликів слугує товста металева пластина. Якщо її товщина недостатня, падіння воріт (всередину подвір’я) від розгину пластини силою вітру забезпечено. Найбільш «економні» виробники роблять пластини товщиною 2-3 мм, найбільш «щедрі» - 4-5 мм. Закон квадратичної залежності між товщиною і міцністю також впливає на якість даного вузла – чим товще пластина, тим краще. Порівняємо пластини товщиною 2,5 мм і 5 мм:

52/2.52 = 4,

це означає, що пластина товщиною в 5 мм міцніше в 4 рази за пластину 2,5 мм.

В даній платині є спеціальні пази, за допомогою яких можна регулювати відстань між роликами для щита воріт різної ширини.


Досвід показує, що гумові ролики кращі за пластикові. Пластикові ролики сильно гримлять, а ще дряпають фарбу на щиті – вигляд у воріт буде не комільфо. Якщо Ви використовуєте пластикові ролики, верхню частину щита воріт слід окантувати металевим (можна алюмінієвим) кантом.

Ось якісні ролики із сталевою серцевиною і гумовим покриттям:


А ось дешеві гумові ролики із пластиковою втулкою:


Подібні верхні ролики часто продають в дешевій фурнітурі. Всередині ці ролики мають пластикову втулку, на яку тонким шаром нанесено резину. Мало того, що пластикова вісь не надійна при сильних поривах вітру. Тонкий шар резини може спектись під ультрафіолетовим випромінюванням нашого світила, і на протязі одного літнього сезону прийти у негідність. Просто в дешевій фурнітурі використовують дешеву синтетичну, а не каучукову резину, яка може гідна на прокладку у крані, але ніяк не на таку річ як ворота. І ремонт воріт у випадку падіння – це не ремонт телефону, серйозні травми можна отримати від такої дешевої дрібнички.

Ролики із пластиковим покриттям:


Виробники з Італії віддають перевагу подібним то цих пластикових роликів, які гримлять і здирають фарбу. Наші клієнти скаржаться, що дані вироби не відповідають їхнім уявленням про комфорт, тому ми їх замінюємо на українські аналоги, благо, замінити самостійно верхні ролики на інші дуже просто.

Отже, коли будете вибирати верхні ролики, обирайте із металевою втулкою, гумові, що не розсипаються під ультрафіолетом, щоб пластина основи була потовще.

Верхній уловлювач, або чому грюкають ворота?

Часто можна почути від наших клієнтів, що їхні ворота гримлять у вітряну погоду. Придивившись уважно можна побачити, що всьому виною верхній уловлювач. Це така спеціальна скоба, змонтована так, щоб ефективно ловити верх рами воріт. Вона ж притримує раму у вітряну погоду від падіння. Але якщо є люфт між рамою і вловлювачем, як тільки дме найслабший вітер стук буде гарантовано Вас нервувати.


Як і в інших деталях, товщина має значення, згідно того ж закону залежності між товщиною і міцністю. Особливо враховуючи інерцію воріт масою від 250 кг. Товщина низькоякісних верхніх уловлювачів буде не більшою ніж 2 мм. Товщина в якісних комплектах фурнітури починається від 3,6 мм, максимально зустрічається 5 мм. Отже, порівняємо якість серед якісних комплектів:

5² / 3,6² = 1,92

Міцність найбільш якісних комплектів фурнітури майже в двічі перевищує міцність комплектів із середньою якістю. В принципі, і перший, і другий варіанти підходять для воріт у приватному будинку або для території приватної організації. Другий варіант може витримувати удари воріт вагою 800 кг.

Це вловлювач із сталі товщиною 2,01 мм:

 

Мало того, що він не дуже міцний, він ще і виглядає не дуже, його хіба що пофарбувати. Але фарбування не сильно допоможе від ударів воріт під час вітру.

Як тест на міцність, ми надали цей уловлювач хлопцю років 10. Уловлювач хлопчик розігнув без особливих зусиль, отже, окрім невеликої товщини ще і сталь використовується м'яка.

А ось уловлювач тої ж фірми, через три місяці роботи на воротах будинку у звичайному селі:


Як бачимо, від первинного вигляду нічого не залишилось. Ворота будуть грюкати навіть при легкому вітерцю.

Деякі виробники в комплекті не дають верхній уловлювач. Купуйте окремо! Зокрема, Велика Жаба притаманна фірмам: Roll Grand (Україна) та Rolling Center (Італія). При цьому Roll Grand ще можна виправдати економією вітчизняного покупця, який як тільки чує країну виробника, одразу вернути носом; от італійців Rolling Center взагалі не можна зрозуміти – наче ж їх комплекти коштують досить дорого, то чому б не додати трохи в ціні хоча б і не давати одразу повний комплект? Зовсім не діловий підхід для фірми, вироби якої коштують удвічі дорожче за українські.

Як нижній вловлювач «вбиває» напрямну, або чому крапля нікотину вбиває коня?


Серед випадків аварій воріт, з якими ми зустрічались у своїй практиці, іноді саме нижній уловлювач стає основною причиною (особливо у важких воротах). Нижній уловлювач подібний до верхнього, і функція у нього схожа – притримувати раму воріт, з одним уточненням – розподіляти вагу від кінцевого ролика на стовп, розгинаючи до первинного, рівного вигляду напрямну воріт.

Ледь не половина ваги воріт припадає на нижній уловлювач, коли ворота закриті, а це 99% часу життя воріт. Даний вузол має перемичку, але від м’якості сталі і тонкості це не захищає – ворота щоразу при закритті б’ють по уловлювачу, і можуть залишити від нього одні шматки. Наведемо приклад. 

Даний уловлювач від того самого економного виробника:


Згідно показникам штангенциркуля, його товщина не перевищує 2 мм.

А це уловлювач тої ж самої фірми через чотири місяці:


Таке враження, що він зроблений із фольги і висить як.. самі знаєте що. Бридко в першу чергу перед своєю дружиною і сусідами, які щодня бачать це неподобство. При тому, що тепер доведеться платити додаткові кошти на ремонт. Тому дешева фурнітура зовсім не варта тих коштів, що за неї просять.

Більше того, якщо нижній уловлювач не виконує свою функцію – напрямна балка може розігнутись. Одна справа, якщо ворота впадуть на авто і ремонтувати доведеться тільки його (і ворота). Страшно уявити падіння воріт на дитину чи будь-кого, хто опиниться у цей момент перед воротами.

Хочете зекономити? Не купуйте дешеву фурнітуру. Здоров'я і ремонт авто дорожче – рихтування в Києві обходиться від 200 грн, додайте краще ці гроші і одразу купуйте нормальну фурнітуру.

Чому потрібні заглушки?

Заглушка являє собою пластиковий або резиновий виріб, яким закривають торець напрямної балки. Це запобігає потрапляння всередину снігу, льоду взимку, сміття, гілок у інші пори року, а також підвищує безпеку для дітей і домашніх улюбленців, що проходять через ворота – щоб ті не подряпались о сталевий край напрямної.


Зазвичай, резинові вироби є невід’ємною частиною вітчизняних комплектів фурнітури відкатних воріт. І воно не дивно: клімат України не дозволяє безвідповідально відноситись до техніки.


На фото: де розташовується заглушка у напрямній. Зазвичай з іншого боку її замінює кінцевий ролик, буває що ставлять дві заглушки з обох кінців напрямної.

Чому саме таке розташування? Уявіть, що ворота на фотографії відкриваються. Якби заглушки не було, вони б просто не відкрились: наліплений сніг просто заб’ється всередину направляючої балки і буде перешкоджати нормальній роботі кареток. Без заглушок ворота просто перетворились би на нерухомість, яку треба розчищати і розігрівати, на що зазвичай в робочий день просто немає часу. Тобто, без заглушки, Ви скоріш за все поїдете на роботу пішки.

Італійська фурнітура ж, як правило, не укомплектована заглушками! Чому? Мабуть італійці наші зими бачили тільки по телевізору, а там де використовуються відкатні ворота, має бути ідеальний римський порядок. Що ж, в Україні ворота може присипати снігом як не до 40-60 см. І в Закарпатській області подібні хурделиці не рідкість. Попаде сніг всередину, і Ваші ворота стануть нерухомістю.


В принципі, жодних претензій до заглушок різних виробників за всю практику ми не в’явили,  одні краще закривають напрямну, щільно втискуючись у неї, інші трохи менш щільно – але це можна поправити за допомогою підручних матеріалів. Якщо Ви не влаштовані гумовими виробами, можна вирізати металеву пластину по формі напрямної і заварити її у торці, а краї обробити напилком. Тільки це буде заважати якщо доведеться замінити ролики – тоді заварену пластину треба зрізати і все.

Для клімату нашої Вітчизни заглушки це не понти, а сурова необхідність взимку. Адже ми не в Італії живемо.

Щодо самопалу. Часом люди бажають зекономити і намагаються виготовити усі елементи фурнітури (або частинами) повністю своїми руками. Категорично застерігаємо Вас від такого підходу. Сьогодні заводи по виробництву фурнітури, в яких процеси поставлені на потік, зроблять дешевше, швидше, якісніше, ніж будь-який майстер у гаражі – кількість заводів сьогодні повністю відповідає попиту. На заводах використовують станки з ЧПУ, прокатні стани, верстаки для обробки, наймають кваліфікованих спеціалістів, створюють роботизовані лінії.

Хочете зекономити? Краще купити готовий комплект фурнітури. Створити напрямну і роликові каретки – це не дешеве задоволення при нинішніх цінах на матеріали, плюс бензин та платню токарю.

Хочете зрозуміти влаштування фурнітури для відкатних воріт – прочитайте нашу інструкцію. Описано влаштування настільки просто, що змонтувати фурнітуру на місці зможе будь-який зварник.

Щоб довго не шукати, а відразу підібрати кращу фурнітуру по прийнятній ціні, зателефонуйте нам: 097-917-11-41. Ми підберемо для Вас фурнітуру згідно параметрів Ваших воріт і надамо кілька бонусів до покупки.

Чому слід купувати фурнітуру для відкатних воріт у нас і не варто йти до наших конкурентів?

При покупці фурнітури ми надаємо Вам:

1. На якісну фурнітуру - гарантію 5 років! 


Ми беремо на себе усі клопоти по гарантійному обслуговуванню – не потрібно їздити на завод щоб віддати запчастини, чекати їх ремонту, потім їхати забирати – ми зекономимо Вам бензин і час!

Якщо Ви виявите заводський брак – присилайте нам поламані частини кур’єрськими службами і ми негайно замінимо і відправимо Вам нові запасні частини. Усе спілкування із заводом виробником ми беремо на себе – Ви тепер вільні від клопотів і нервів по спілкуванню із менеджерами виробників.

У нас Ви отримуєте реальну гарантію, перевірену досвідом експлуатації в різних регіонах України. На самі кращі зразки фурнітури відкатних воріт ми даємо гарантію 5 років. Ви отримаєте гарантійний талон, в якому буде вказані всі адреси і телефони. Навіть якщо Ви забудете, де купували товар, гарантійний талон дозволить легко із нами зв’язатись. 

2. 100 днів - 100% повернення грошей!


Згідно Законодавства України, обмін товару або повернення коштів проводиться на протязі 14 днів. Але ми пропонуємо Вам більше! Якщо наша фурнітура Вам не підійшла або не сподобалась, Ви можете на протязі цілих 100 днів обміняти її на іншу, або повернути свої гроші. Навіть, якщо Ви вже користувались фурнітурою. Однак мова йде лише про ті комплекти, які йдуть у розділі «рекомендовані».

Якщо Ви берете комплект із розділу «Не рекомендовані, ми не зможемо повернути гроші – гарантії на дану фурнітуру немає.

3. Ви отримаєте безкоштовно посібник «Як зробити відкатні ворота самостійно»


Реальна книга із ілюстраціями, у якій відображений досвід людей, які понад 10 років займаються виробництвом відкатних воріт, підбором, встановленням і ремонтом фурнітури для відкатних воріт. У цьому посібнику зібрані усі «хитрощі» професійних монтажників, які дозволять добре зекономити при заливці фундаменту, створенні каркасу, установці фурнітури, а також зробити усе настільки якісно і з першого разу, що Ваші ворота гарантовано простоять 5 років як мінімум. Без додаткових видатків на ремонт.

4. Кожному покупцю фурнітури – індивідуальне креслення відкатних воріт!


 

ПОЛУЧИТЕ ТОЧНЫЙ ДО ММ ЧЕРТЕЖ И СМЕТУ (ВСЕ МАТЕРИАЛЫ КОТОРЫЕ ПОНАДОБЯТСЯ И ЦЕНЫ) ДЛЯ ИЗГОТОВЛЕНИЯ ОТКАТНЫХ ВОРОТ И СЭКОНОМЬТЕ ДО 10 000 ГРН, УКАЗАВ РАЗМЕРЫ ВАШИХ ВОРОТ ЗА 1 МИНУТУ

Выберите параметры Ваших ворот и получите:

Точный чертеж каркаса;

Пошаговую инструкцию по их установке;

Сертификат на покупку фурнитуры;

КАКОЙ ПРОЕМ ВОРОТ (ДЛИНА)?

Перемещайте ползунок, чтобы выбрать подходящую Вам длинну.
Наиболее распространенный проем ворот – 4 метра.

КАКАЯ ВЫСОТА ОТ ЗЕМЛИ?

Перемещайте ползунок, чтобы выбрать подходящую Вам высоту.
Наиболее распространенная высота ворот от 1.5 до 2 метров.

ПЛАНИРУЕТЕ ЛИ ВЫ СТАВИТЬ АВТОМАТИКУ?

КОГДА ПЛАНИРУЕТЕ ДЕЛАТЬ ВОРОТА?

КОГДА ПЛАНИРУЕТЕ ДЕЛАТЬ ВОРОТА?

Оставьте свой телефон и мы вышлем:

 • Точный чертеж каркаса;
 • Пошаговую инструкцию по их установке;
 • Сертификат на покупку фурнитуры

Материалы придут в удобный Вам мессенджер:

Ми надамо Вам безкоштовно креслення, за яким можна запросто створити якісні ворота. Дешевше і простіше створити відкатні ворота власними руками.

А як швидко створити ворота самостійно – читайте тут.

Креслення які Ми вам надамо, будуть відповідати розмірам Ваших воріт! Це точні, до міліметра креслення. За таку роботу інженер в Ужгороді або Мукачево бере від 500 до 900 грн, а ми надамо Вам креслення безкоштовно!

Якщо Ви, купуючи фурнітуру, не замовляли креслення (не був готовий майданчик, не знали розмірів тощо), Ви завжди можете безкоштовно (!) отримати його на електронну адресу, надіславши листа сюди: vorotnet@mail.ru. Окрім розмірів воріт, вкажіть номер гарантійного талону і номер чеку.

Якщо ж Ви купили фурнітуру для відкатних воріт в іншому магазині, але креслення хочете отримати у нас, під власний індивідуальний розмір - не проблема, але така послуга платна. Це буде коштувати 400 гривень.

У кресленні Ви знайдете навіть розкрій профільних труб і їх необхідну кількість! Це також допоможе добре зекономити. 

5. Співробітник сервісного центру надасть Вам повну і зрозумілу консультацію!


Безкоштовна консультація кваліфікованих спеціалістів по телефону! Добра порада буде для Вас чудовим бонусом, у питаннях як створити ворота, як підібрати фурнітуру, яким чином зібрати до купи деталі відкатних воріт. Ми надамо Вам консультацію, яка дозволить заощадити, зробити ворота безпечними і надійними на довгі роки.

І навіть якщо у Вас залишаться запитання, Ви можете особисто до нас завітати. У нас працюють люди, які вже близько 10 років займаються виключно виготовленням воріт і нічим більше. Ще не було такого питання щодо відкатних воріт, на яке ми не мали толкової і технічно грамотної відповіді. За консультацію Ви нічого не платите, усім покупцям фурнітури ми надаємо поради безкоштовно і доступною мовою, ми цінуємо Ваш час.

6. Знижка при купівлі фурнітури для воріт у комплекті із автоматикою!

Купуйте фурнітуру і отримайте знижку при купівлі автоматики!


Ви все одно будете робити свої ворота автоматичними. То чому б не взяти комплект автоматики за вигідною ціною і з одного складу? Ви можете купити автоматику зі знижкою після купівлі фурнітури. Усе що Вам потрібно – це чек купівлі фурнітури.

Інші питання

 • Як купити фурнітуру?


Купити фурнітуру простіше простого. У Вас є кілька зручних шляхів:

 • Вирішити усі питання і зробити замовлення по телефону;
 • Натисніть кнопку «Замовити» і введіть свій номер телефону – Вам передзвонять у лічені хвилини;
 • Напишіть лист на електронний ящик vorotnet@mail.ru і залишіть контакти для зворотного зв’язку. 

Після чого з Вам зв’яжеться наш менеджер і проконсультує згідно усіх питань. Ми радимо одразу проконсультуватись із приводу розмірів, ваги, марки фурнітури, її комплектації, гарантії. Наші фахівці підберуть найкращий варіант по вазі навантаження і ширині пройми воріт. Таким чином Ви зекономите і не наб’єте шишок при створенні відкатних воріт. 

Вам нададуть кілька варіантів доставки і оплати.

 • Як доставити довгу фурнітуру?


Щодо доставки. Якщо Ваш об’єкт знаходиться в Ужгороді, в Мукачеві, в Хусті, Береговому – доставити вам балку довжиною шість метрів (стандарт) не складе особливих проблем. Ми працюємо лише із перевіреними транспортними компаніями:

 • Нова Пошта,
 • Делівері,
 • САТ.

Якщо доставку слід зробити в інше місто, то у менші міста фурнітуру довжиною 6 і більше метрів не доставляють у цілісності. Справа в тому, що в малі міста і села транспортні компанії відправляють невеликі вантажівки або мікроавтобуси, в які просто не вміститься довга балка.

Вам буде просто доставити балку самостійно на легковому авто. Це буде набагато дешевше, ніж орендувати вантажівку, до того ж усі інші деталі фурнітури (роликові каретки, заглушки, уловлювачі і т. д.) легко помістяться у багажник.


Згідно Правил дорожнього руху України, довжина авто має бути не меншою за 4 метри так, щоб з обох сторін (спереду і позаду авто) балка стирчала не довше ніж на 1 метр. На торцях балки встановіть спеціальні знаки «Негабаритний вантаж», а не червоні ганчірки, щоб інспектори дорожньої служби гарантовано не висували Вам претензій.

Рухайтесь із балкою не швидше ніж 50-60 км/годину, щоб автомобіль не увійшов у резонанс на підйомах і спусках не завжди рівних доріг Закарпатської області. Зокрема, слід більш акуратно спускатись із подібним вантажем. 

Якщо Вам необхідна напрямна балка довжиною 7 метрів, мусимо зазначити, що «Нова пошта» не бере вантажі довжиною більше 6 метрів. Можна відправити балку розрізаною на частини. А якщо Ви не бажаєте розділяти балку, скористайтесь компанією «Делівері»  або САТ. Єдина відмінність, в «Делівері» немає послуги «накладний рахунок», тому фурнітуру Вам доведеться оплатити заздалегідь.

Якщо Ви оберете варіант розрізати балку (або не знайдеться компанії, що відправить її цілою) – ми розріжемо балку таким чином: або навпіл, або із вирізами «мама-папа» для найбільш ефективного з’єднання. Ви вкажете пропорції, на які Вам її порізати. Щодня ми робимо відправлення по України фурнітури для відкатних воріт, і цифра відправлень може складати 30-40 одиниць в день. Так що Ваше замовлення буде доставлене на протязі 2-3 днів від моменту замовлення (в залежності від роботи транспортної компанії). Ми відправимо Ваше замовлення в той же день, якщо Ви замовили до 12:00, і на наступний день – якщо Ви замовили після 12:00.

 • Як оплатити замовлення?


Можете не турбуватись про оплату, для Вашого спокою ми пропонуємо оплатити прямо у відділенні транспортної компанії після отримання. Ви не ризикуєте абсолютно нічим, оскільки отримаєте товар, оглянете його комплектність і лише після оплатите.

Можна оплатити безготівковим розрахунком на рахунок-фактуру, який надішле Вам наш менеджер. Рахунок можна сплатити у будь-якому банку України, але найбільш зручними є термінали оплати ПриватБанку.

Після оплати безготівкового рахунку фурнітуру буде одразу ж відправлено. Вам прийде SMS повідомлення автоматично, як тільки транспортна компанія прийме Ваш вантаж.

Після здійснення оплати Вам залишається дочекатися отримання товару. 2-3 дні – звичайний строк отримання вантажу, але точніше Вам скажуть у транспортній компанії по телефону, на сайті або у квитанції.

 • Хочеш помацати товар до його оплати?


Ви можете оглянути товар до його оплати і особисто перевірити всі важливі для Вас параметри. У випадку замовлення товару «накладним рахунком» Ви зможете:

 • Взагалі не турбуватися, що Вас намагаються обдурити
 • Переконатися, що товар вже Вам відправлено
 • Перевірити комплектацію фурнітури, довжину, ширину, зазори і т. д.

 • Як до нас дістатися?


Склад - магазин знаходиться за адресою: М. Київ, ул. Миколи Краснова, 33 на території Київського Управління Механізації (КУМ-36)

Величезне спасибі всім, хто прочитав цю статтю до кінця. Сподіваємось, стаття допоможе Вам вибрати фурнітуру, яка буде служити добротною основою Ваших відкатних воріт на довгі роки.

А в якості бонусу за уважне прочитання статті ми пропонуємо Вам у подарунок комплект петель для хвірток на підшипнику! Щоб їх отримати, при розмові із менеджером нагадайте, що Ви уважний читач нашого сайту і хочете отримати свій подарунок. Також радимо уважно читати й інші статті, присвячені асортименту нашого магазину – наприклад, автоматиці для відкатних або розпашних воріт. А раптом і там таїться подаруночок?

Дуже сподіваємось, що Ви станете нашим постійним клієнтом і будете купувати в нашому магазині, окрім фурнітури для відкатних воріт, інші цікаві аксесуари (замки, петлі), автоматику для воріт, джерела безперебійного живлення; будете рекомендувати наш магазин своїм друзям і родичам.


Купить фурнитурудля откатных ворот

Також радимо вам дізнатися краще про те, як створюються і монтуються відкатні ворота. Саме для цього ми створили цю детальну інструкцію.

Сделать откатные ворота своими руками

Бажаємо вам успіхів у вашій роботі! Сподіваємося, що вам буде приємно співпрацювати з нами!