Фурнітура відкатних воріт Чернівці

Яка різниця між дешевою і недорогою фурнітурою?

„Ми не настільки заможні, щоб купувати дешеві речі"

 Англійське пислів'я

Давайте, спочатку розберемся, що таке фурнітура  і "з чим її їдять"?

Фурнітура для відкатних воріт - це частини відкатного механізму, основний комплект деталей, без якого не обійтися при виготовленні і монтажі воріт. Основне завдання воріт - закриватися і відкриватися, а хороша, тобто якісна фурнітура дозволяє працювати Вашим воротам безвідмовно, без зайвого шуму і скрипу.

Фурнітуру купують ті, хто робить відкатні ворота своїми руками. Зазвичай, такі компоненти продаються комплектом, тому що вони взаємозалежні один з одним, і якщо не використвувати якусь із цих деталей, то це може привести до поломки та ремонту воріт в майбутньому.

Вам потрібні надійні відкатні ворота?

Тоді до Вашої уваги 12 видів кращої заводський фурнітури для відкатних систем з оптового складу по вигідним цінам.

 

Фурнітура відкатних воріт Чернівці, Сторожинець, Хотин - з гарантією та швидкою доставкою у ваше місто!

10 варіантів, усіх розмірів, зі складу завжди в наявності. Гарантія 5 років!


Rolling Expert 400

Есть в наличии

2290 грн.

Посмотреть

Світ Воріт STANDART 500

Есть в наличии

Бесплатная доставка

2990 грн.

Посмотреть

Світ Воріт LUX 500

Есть в наличии

Бесплатная доставка

4180 грн.

Посмотреть

Світ Воріт STANDART 800

Есть в наличии

Бесплатная доставка

5990 грн.

ПосмотретьПідібрати комплект та порадитись з досвідченим монтажником воріт можна прямо зараз!


Ще 10 років тому відкатні ворота в своєму котеджі могли дозволити тільки заможні люди. Але пройшли роки і ситуація на ринку змінилася ... Відкатні ворота  прватий будинок зараз доступні кожному бажаючому.

Якщо згадати 2005 рік - то фурнітуру тоді можна було отримати лише двома способами:

  • купити за "шалені" гроші європейський комплект;
  • замовити самопальні комплектуючі.

Зараз, в наш час, комплект фурнітури коштує настільки розумних грошей, що виготовляти її "підручними засобаи" втратило всякий сенс, і логічний і економічний.

Порахуйте тільки в скільки Вам обійдуться матеріали для виготовлення "самопальноі" фурнітури і у Вас вийде сумма, яка перевищує вартість якісного заводського комплекту за роздрібною ціною.

А якщо до матеріалів додати ще роботу токаря і паливо, то така "кулібінська" фурнітура за ціною буде змагатися з дорогим європейським комплектом.

Що вийде в підсумку за якістю - це вже друге питання.

Зараз тільки в Україні близько п'яти виробників фурнітури, до них ще додаємо імпортну продукціюз Європи, Китаю і т.п...

Виходить, що вибір у Вас є величений - на будь-який смак і гаманець.


Як не розгубитися? На що звернути увагу? Як вибрати недорогу якісну фурнітуру для відкатних воріт і чому не слід куплятись на дешеву? 

Хочете розібратися як самостійно і правильно вибрати якісні комплектуючі?

Відповіді на ці питання  Ви знайдете тут, читаючи цей огляд.

 Як вибрати якісну фурнітуру для Ваших відкатних воріт? Розкриваємо секрети фахівців

Ось так виглядає один із комплектів фурнітури для відкатних воріт, який отримує Клієнт.

 

З чого складається стандартний набір компонентів комплектуючих і яке завдання виконує кожен елемент, давайте розберемося в цьому питанні докладніше.

На схемі Ви бачите всі деталі фурнітури з міцем їх розташування:

 

1. Напрямна рейка(балка) служить основою всієї системи, приварються зниз дотруби каркаса. Саме по балці ходять ролики, рухаючи ворота.

2. Роликові каретки мають підставу, осі і самі ролики. Вони встановлюються всередину консолі. Залишаючись нерухомими і закріпленими на фундаменті, каретки забезпечують квзання по ним всього полотна воріт.

 3. Верхні ролики потрібні для того, щоб уникнути бокового кочення стулки.

 4. Кінцевий ролик допомагає м'яко і плавно «доводити» стулку під час закриття.

 5. Верхній уловлювач кріпиться зверху на опорний стовп, фіксує стулку в закритому положенні, допомагаючи їй закритися рівно без перекосів.

 6. Нижній уловлювач виконує ту ж функцію, що і верхній, але, крім того, також підтримує стулку, захищаючи її від провисання.

 7. Заглушки напрямної виготовлені зазвичай з гуми, захищають балку від потрапляння в неї бруду та опадів.

 Секрет №1
Вибирайте профіль ППМ: прямий, правильний, міцний

Нагадаємо, що таке профіль і яка у нього задача. Направляючий профіль - один з основних частин відкатних (розсувних) воріт.

Кріпиться за допомогою зварювання до нижньої труби каркаса воріт. У рейці на роликах катаються ворота.  Швеллер, рейка, балка, консоль, напрямна - це назви все того ж направляючого профіля.

 

Можна сказати, що профіль - це основа відкатної систем і, без перебільшення, одна з найважливіших частин фурнітури. Прямий, міцний і правильний профіль - запорука безвідмовної і довговічної роботи Ваших розсувних ворі. А тепер, про нього  детальніше...

 Як виглядає правильний профіль?

Ось вигляд равильног прфілю на кресленні

 

А ось так виглядає неправильний профіль. Той, хто його виготовив прості закони геометріі так і не освоїв.


Користь такий кривий профіль може принести тільки як демонстраційний зразок того, як не потрібновиготовлювати балки.

В експлуатаціі крива рейка стане причиною матеріального і морального биту. Відкатні ворота з такої кривої направляючої працюють погано, а ролики в неправильному профілі з часом розспаються івимгають заміни десь раз в два-три місяці.

Пропонуємо на конкретних прикладах розглянути, як дефекти профілю впливають на роботу роликів.

 Приклад №1 дефект - "недогіб нижніх полиць" в профілі

Тут ми подивимось, як веде себе балка с дефектом нижніх полиць. На схемі Ви можете візуально побачити цей недолік - на нього вказують червоні стрілки.


Колесо роликів стикається з профілем тільки зовнішньою частиною. Дві червоні стрілки на схемі вказютьсилу, яка буде прикладена до колеса.

Виникає осьове навантаження, яке шарикоподшипніками в роликових опорах дуже погано переноситься.

По статистиці вантажопідйомність на підшипник 6201, за умови його правильного наантаження, становить 3100 Ньютонів.

При осьовому навантаженні вантажопідйомність цього ж підшипника вже менше 10% від номінальної, що дорівнює приблизно 30 кг (300 Ньютонів).

Ось чому цей дефект в профілі - "недогіб нижніх полиць" призведе до поломки і заміні навіть найякісніших роликів вже через пару місяців.

Приклад №2 дефект -"різна висота полиць"  профілі

На цій схемі Ви бачите, що нижні полиці профілю розташовані на різній висоті. Цей дефект не завжди можна визначити візуально.

 

На роликах це відображається так - один "тягне за себе і за того хлопця", а інший - на вічному відпочинку. Пройде пару місяців івід великого навантаження розігнеться робоча полка в рейці. Афінал буде ідентичний як і в першому прикладі - постійна заміна убитих роликів, поки господар не додумається усунути першопричину і пміняти прфіль на якісний новий.

Міцний профіль. Як визначити міцність балки?

Один із важливих факторів, що впливають на міцність профілю є товщина сталі стінок балки.

Класична товщина сталі профілю в комплекті фурнітури для відкатних воріт:

  • до 400 кг - 3,5 мм.
  • до 800 кг - 5 мм.

Але не у всіх балок в фурнітурах Ви зустрінте рекомендовану класичну товщину балки. Не добросовісі виробники відхиляються від класичної товщини, економлячи на сталі. На фото Ви бачите якраз такий випадок, товщина сталі балки 2,95 мм. замість рекомедованих 3,5 мм.

 

А на фото нижче з товщиною все гуд! Направляюча - 3,54 мм (комплект фурнітури для відкатних воріт до 400 кг.).


Це теж приклад балки з класичною товщиною сталі - 3,6 мм.

 

Як Ви бачите, різниця в товщині сталі між профілями на фото становить близько 0,6мм. І ця, на перший погляд, не значна рзниця в цфрах знижує міцність профілю під час його експлуатаціі в рази.

Давайте порахуємо. Є профіль 3 мм і є профіль 3,6м. Яка різиця в міцності між ними?

 3,6² / 3² = 1,44

Простоюмовою це знаає, що у профіля 3мм. характеристики по міцності гірші в півтора рази (на 44%!) в порівнянні з профілем 3,6мм.

Тобто профіль з 3,6 мм в півтора рази міцніший профілю з 3мм.

 Секрет №2
Роликові каретки. Вибираємо з металевими підшипниками і гарантією

Дві роликові каретки кіпляться на фундаменті вріт, їх ролики знаходяться всередині балки, дозволяючи воротам рухатися.

Підшипники запресовуються в металеву обойму і закріплюються на роликовій опорі по 8 шт. на кожній.

На фото металеві роликові каретки

 

На ринку, крім металевих роликів, виробники пропонують і полімерні. еякі виробники полімерних роликів, заманюють клієнтів солодкої ціною і казками, що ніби ролики з полімеру працюють тихіше, ніж металеві ролики. Чи так це насправді?

На фото Ви бачите ролики з полімеру.

 

На практиці більше шуму створює профільни лист, який горе-майстри з лівими руками не вірно прикручують до каркасу воріт. Зате відчутним мінусом полімерних роликів є те, що їх "зжирає" пісок, який потрапляє в балку. А це призводить до поломки воріт.  Чого не станеться з роликами з метала, яки пісок не заважає працювати взагалі.

Мінусві темпертур полімер теж не любить:  колеса з цього матеріалу стають крихкими і чутливими до ударних навантажень. Часто це закінчується тим, що полімерне колесо розколюється на декілька частин.

Влітку теж неприємні сюрпризи. Коли ворота на сонці нагріваються до 70 градусів, матеріал полімерного колеса стає м"якішим. При важких воротах колесо намагається злізти з підшипника. А є ще і таке: літніми ночами, коли температура після спеки опускається, колесо остиває і твердішає. А вранці, при відкритті воріт, Ви помічаєте, що Ваші ворота рухаются а "квадратних" колесах.

Не купуйтеся на солодку ціну і такі ж обіцянки від продавців або виробників фурнітури з пластиковими / полімерними роликами. Наш оптовий склад не дає на них навіть перевірочної гарантії, на відміну від фурнітури з металевими роликами, на яких у нас ви отримаєте гарантію від 1 до 5 років (залежно від моделі).

 Підшипники. Перевіряємо якість

При виборі роликових опор звертайте увагу на якість підшипників. Вони - запорука довговічної роботи стулки. З якісними підшипниками відкатні ворота легко "без скрипу" ходять.

Практично всі виробники (українські, європейські та ін.) Використовують підшипники з Китаю. У різних моделях використовуються ізні за ціною і якістю китайські підшипники: дешевий китай або дорогий Китай.

Перевірити підшипники складно, рекомендуємо просто не купувати відверту дешевку і звернути увагу на надійних виробників з гарантією.

У деяких надійних виробників Ви зустрінете фурнітуру з посиленим підшипником. Людською мовою - замість класичного 201 підшипника, який йде для комплект до 400 кг і розрахований на 300 кг. використовується підшипник БІЛШИЙ за розміром, який витримує навантаження на 400 кг.

301 витримує на 30% більше навантаження ніж 201, при незначній різниці в ціні.

Любите запас міцності - беріть 301 підшипник і Ваші ворота працюватимуть довше не вимагаючи до себе сервісних чи ремонтних робіт.

Секрет №3
Верхній і нижній уловлювачі - чим товстіший метал, тим якісніші ці елементи.

Уловлювачі (верхній і нижній) допомагають уникати перекосу воріт при закриванні, протидіють провисанню та деформаціі полотна воріт.

Поговоримо про верхній уловлювач.

 

Верхній уловлювач кріпиться зверху на опорний стовп, фіксує поотно воріт в закритому положенні, допомагає їм закритися рівно без перекосів. У різних виробників, в різнх комплектах Ви зустрінете товщину цієї деталі від 2 мм до 5 мм.

 

Давайте поміряємо товщину уловлювачів різних виробників Що ми маємо?

У цього верхнього вловлювча - результат 4,09 мм. Його можна рекомендувати, так як ця товщина в межах норми.

 

Тут Ви бачите приклад, коли виробник зекономив - товщина 2,01 мм:

 

Чому це так важливо і як в роботі Ваших ворот це аукнеться?

Зкон квадртичої залежності, який ми розглядали на прикладі товщини профілю працює і в цьому випадку.

А тепер порахуємо різницю в зусиллі розгину між уловлювачами на фото - товщиною 4,09 мм і 2,01 мм:

4,09² / 2,01² = 4,14

Виходить, що виробник заощадив на товщині верхньго уловлюачав два рази, а міцність цього елемента знизилася більше ніж у 4 рази!

У звичайному житті, в роботі конкретних воріт Ви відчуєте це через пару місяців - коли тонкий метал уловлювача просто розігне.

Дивіться що стало з неякісним верхнім уловлюваче після трьох місяців роботи:

 

Власник цих воріт купив дешевий комплект фурнітури, так як його ворота стоять на дачі і користуватися ними він планував рідко.

Чи зекономив він на справді? ... Правду в народі говорять - "Скупий платить двічі".

Приклад добре ілюструє, як себе веде в експлуатації дешева фурнітура з тонким верхнім уловлювачем.

Переходимо до нижнього уловлювача

 

У нижнього уловлювача така ж функція що й у верхнього. Плюс ця деталь ще підтримує полотно воріт і захищає їх від провисання.

Продовжуючи економити на металі виробники "халтурять" і тут.

На цьому фото Ви бачите, що товщина нижнього уловлювача 2,04 мм:


Для виробників-це копійчана економія, так як це елемент маленький і недороги.

А у влсниа відкатних воріт цей неякісний тонкий нижній уловлювач розігнеться "в мотлох" через пару місяців роботи і закінчиться це заміною фурнітури або капітальним ремонтом відкатної системи.

На фото Вибачте, у що перетворився тонкий нижній уловлювач ... а термін експлуатації - не склав і 90 днів!


Секрет №4
 Верхні ролики. Товщина і тут важлива.

Верхні ролики це пластини з металу і двох або чотирьох роликів. Потрібні для того, щоб утримувати полотно воріт під час руху в вертикальному положенні.


Виробники і тут собі не зраджують - продовжують економити на металі. Дивимося на товщину сталі в пластині, до якої кріпляться верні  ролики. 

Тощин 2-2,5мм., зазвичай, економний виробник пропонує в дешевих комлектах. Рекомендована нами товщина - 4-5 мм. йде в комплектах подорожче. На фото виміряємо товщину сталі. Отриманий результат - 4,03 мм. Не погано!

 

Важливо! Саме від товщини сталі в пластині верхніх роликів залежить чи встоять Ваші відкатні ворота у вертикальному положенні в сильний вітер, чи впадуть на землю.

Шкідлива порада: в Вашому житті не хватає екстриму або хочете поміняти свій автомобіль на новий, але не було причини ???

Заощаджуйте на цьому елементі, купуйте з найтоншою пластиною в 2мм. і чекайте силього вітру... 99% що причиною замінити Ваш автомобіль на новий будуть ворота, які на нього впадуть.

А 99,9% причиною падіння воріт будуть дешеві і тонкі верхні ролики, які просто не впораються зі своїм завданням - і не втримають ворота вертикально в сильний вітер.

Пожартували і досить. А тепер серйозно: вчіться на чужих помилках і слухайте порад фахівців - це зекономить Вам і гроші, майно і здоров"я.

В данному випадку наша рекомендація: ролики з товщиною сталі в пластині 4-5 мм.

Матеріал з якого зроблені ролики. Що вибрати: гуму чи пластик?

Другий момент, на який варто звернути увагу при виборі верхнх рликів - це матеріал, з якого вони зроблені. На фото - рекомендовані нами гумові ролики - вони безшумно працюють і не дряпають на профільному листі фарбу.

 

На фото нижче Ви бачите роліки з матеріалу схожого зовні на гуму. Термін служби - рік -два, не більше. Потім цей гумовий склад розвалюється на частини. . .


На наступному фото - італійські ролики з пластику. Навіть хороші італійські ролики з пластика дряпають фарбу і гримлять при роботі воріт. Наша рекомендація: якщо вже дуже хочеться виористовувати подібні ролики, окантуйте контактну частину відкатних воріт куточком з алюмінію.

 

Висновок: не ускладнюйте собі життя - вибирайте фурнітуру з якісними гумовим верхніми ролкам - з товщиною пластини 4-5 мм.

Секрет №5
Кінцевий ролик - сталь чи полімер?

Кінцевий ролик допомагає воротам плавно і м'яко зайти в улавлювателі, фіксує ворота в закритому положенні. . .

 

Відмінність у виробників цього елемента в одному- сталев колесо зпідипником в одних і полімерне колесо в інших видах моделей фурнітури. 

У італійської фурнітури люблять робити підшипник в кінцевом ролку. Не бачимо в цьому ніякої переваги в експлуатації. Так як коесо не робить високих оборотів, то і підшипник тут, на нашу скромну думку, не потрібен. Якісь спеціальні рекомендацї при вибрі ього елемента давати не будемо.

Секрет №6
 Перевірте, чи є гумові заглушки

Гумові заглушки потрібні для захисту консолі від опадів, пилу і бруду. Перед Вами фото заглушок різних виробників в "профіль".

 

Фото заглушок в "анфас"

 

Вимог до них немає. У всіх моделях всіх виробників свою функцію - захист направляючої від снігу, інію, дощу, бруду і т.п., вони виконують. Просто еревірте чи є вони в принципі в комплекті фурнітури який Ви обрали.

В італійських комплектах заглушки часто відсутні. Різниця в кліматі у нас в Україні і в Італії вплинула на наявність цієї деталів італійскихкомплектах фурнітури. Де італійцм до наших сніжних зим. Якщо Ви ворота ставите в Україні, а не в Італії, - або заварюйте торець воріт сталевою пластиною, або докуповуйте заглушки, якщо їх немає в комплекті.

 Потрібен комплект якісної заводський фурнітури за оптовою ціною з гарантією від 1-5 років?

12 видів кращої заводський фурнітури з гарантією 5 років для відкатних систем дивіться тут

 Секрет №7
Всі поради, фішки та рекомендаціі фахівців ми зібрали в Інструкціі

"Як зробити відкатні ворота своїми руками"

Розроблений нами простий і зрозуміий осіник видається безкоштовно  при покупці любого комплекту фурнітури.

З комплектом фурнітури для відкатних воріт Вам ніде не дадуть інструкцію - її просто немає.

 

Раніше купували фурніурув бльшості професіонали, яким інструкція була не потрібна.

В останні роки все більше людей роблять ворота для свого будинку самостійно. І у них виникає езліч питань.

Саме в допомогу таким людям, які хочуть зробити собі в будинок відкатні ворота, але не знають як, бо у них це перший досвід, ми розробили ІНСТРУКЦІЮ.

Це зрозумілий Посібник, в якому Ви довідаєтесяяк,крок за коко, зробити відкатних ворота своїми руками. На 32 сторінках ми відкриваємо "фішки" і "секрети" зібрані більш ніж за 10 років досвіду у фахівців з виготовлення та монтажу відкатних воріт.

В Інструкціі Ви дізнаєтесь:

  • Як підготувати фундамент для воріт;
  • Схему розводки кабелів (електропроводка для майбутньої автоматики);
  • Як варити каркас;
  • Як грунтувати, як фарбувати каркас і зашивати полотно воріт профільним листом;
  • Як встановити ворота та багато іншого.

Цю книгу можна отримати безкоштовно тільки при покупці фурнітури і тільки у нас.

А якщо у Вас виникнуть питання в процеі вготовлення воріт - ми завжди будемо раді Вам допомогти безкоштовною порадою.

Ми настільки впевнені в своїй Інструкції, що повернемо Вам гроші в обмін на продукцію, якщо у Вас не вийде встановити розсувну систему самостійно.

У мережі Ви напевно зустрічали вличезну кількість інформації на цю тему ... але чи візьме на себе відповідальність за Ваш результат автор статті або відеоогляду, "завдяки" якому Ви, припустимо, не вірно "заллєте" закладну?

Підводим підсумки

Як Ви вже зрозуміли, після прочитання нашого огляду, що між дешевим та недорогим комплектом фурнітури існує величезна різниця в роботі відкатних воріт.

Виробники, приваблюючи покупців дешевими і найнижчими цінами, безсовістно економлять на товщині сталі, з якої виготовляються майже всі деталі фурнітури для відкатних воріт, на якості профілю і підшипників. Так народжується дешва урнтура.

Коли людина кпляє найдешевшу річ, вона, як правило, прагне зекономити гроші. На протязі десяти років ми, у власному сервісному центрі, бачимо наслідки такої економіі тих, кто спокусився найнижчою ціною і придбав дешевий комлект фурнітури. Ці люди не вміють рахувати свої гроші. І життя їх вчить.

В народі кажуть, що скупий платить двічі. Купуючи найдешевшу фурнітуру скупі люди платять в три, в чотири, в п"ять раз ілье - сума, на яку вони "попадають", залежить від їх особистого везіння.

Гроші, які вони витрачають на щорічний капітальний ремонт, на заміну деталей, виїзд майстрів, свій час, здоров"я і нерви - якщо підсумувати все це то ця "псевдоекономія" просто шокує.

Дешевше було б поставити самий дорогий комплект фурнітури на початку і гроші ще б залишились.

А могли б купити якісний недорогий комплект фурнітури. Підібрали б його під свою відкатну систему, розібравшись самостійно або з допомого фаівця. Отримали б на нього офіційну гарантію - як захист від заводського браку. І про ремонт згадали б через років десять. Це розумна економія розумних людей, які дійсно вміють рахувати свої гроші.

 Придбати якісний недорогий комплект фурнітури для своїх воріт можна просто зараз

Без передоплати

Це зручно і без найменшого ризику для Вас! Зателефонуйте нам за телефонами на нашому сайті або введіть свій телефон і наш менеджер Вам передзвонить.

 


  

Що станеться, коли Ви введете свій телфон і натиснете кнопку "ЗАМОВТИ"?

Протягом 15 хвилин, в робочий час Вам передзвонить фахівець і допоможе підібрати комплект фурнітури для Ваших відкатних воріт.

Ми допоможемо підібатимодль фурнітури під Ваші ворота та на Ваш бюджет

Якщо Ви не визначилися з моделю фурнітури наші фахівці допоможуть Вам вибрати правильну фурнітуру під Ваші відкатні ворота - Більш 12моделей якісної заводський фурнітури виробників: Україна, Китай, Італія, Білорусія, Австрія і т.п.

 Ви придбаєте фурнітуру за вигідною ціною Наш інтернет магазин продає заводську фурнітуру з оптового складу за оптовою ціною, без посередників.

Отримаєте офіційну гарантію від 1 до 5 років залежно від моделі

 

БОНУС! Додаткова Гарантія від нашої Компаніі

Тільки ми даємо своїм Клієнтам Додаткову Унікальну Гарантію -Тест драйв придбаного комплекту фурнітури - 90 дів!


Ми впевнені в якості своєї продукції, і саме тому даємо Вам безкоштовну додаткову гарантію.

Як це працює? 90 днів - це тестовий період протягом якого Ви дивіться як працює наш комплект фурнітури, і якщо рапом Вам щоь н сподобатися, ми, або поміняємо Вам комплект на інший, або поврнео гроші.

З посмішкою, на першу Вашу вимогу.

 Оплата при отриманні

Отримуєте своє замовлення, перевіряєте - "мацаєте" і тільки потім оплачуєте в транспортній компанії. Ніякого ризику для Вас.

Безкоштовна доставка комплекту фурнітури у Ваше місто -  в Чернівці, Сторожинець, Хотин і т.д..

Ваше замовлення Ви отримаєте протягом кількох днів. Доставку здійснюємо будь якою надійною транспортною компанією.

Увага! Перелік транспортних компаній, які доставяют 6-метровий вантаж.


В інші міста може не ходити велика фура, що зробить доставку вантажів з великими габаритами складною. Уточнюйте цю інформацію у наших менеджерів!

У кожному разі, ми можемо запропонувати вам розрізати балку на дві частини. Після цього ми відправимо вам її будь-якою службою доставки. Будь-який більшмен довідчений зварник з'єднає частини так, що балка буде виглядати так, ніби її не різали.

-метровий рейок не можна відправити службами «Нова пошта» та «Інтайм», тому що вони не перевозять вантажі довші 6 метрів. У цьому випадку також можна запропонувати вислати вам розрізану на дві частини рейку.

Інший варіант - відправити перевізником «Делівері». Єдина незручність - вони не надають послугу після оплати, тому Вам доведеться зробити передоплату.


Ще залишились питання? Задайте їх прямо зараз!